Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 5 napja 0 0 68531

Szerintem konzultál a felső vonalával, hogy mi reagáljon erre a Jeunesse dologra, mert szerintem ez a cég fog elvinni csoportokat és fogyasztókat a Nuskintól. Nem újdonság ez. Amikor egy fiatalabb MLM cég elkezd " felfutni" és növekedni azt a régebbiek rovására teszi. Mivel csak egy szűk kört érdekel az MLM, egymástól  vesznek el embereket.

Előzmény: ásítósmacska (68530)
ásítósmacska Creative Commons License 5 napja 0 0 68530

ugyanabból a bullshit-zsákból kukázzák a mantráikat... :-D 

Előzmény: Párizs73 (68529)
Párizs73 Creative Commons License 5 napja 0 0 68529

Nekik az "nem is  konkurencia" mert a Nuskin " egyedi". Voltak már ilyen mese délutánjai amikor más cégek és a Nuskin összehasonlításáról volt szó. Miközben a konkurencia lényegében ugyanazt a mantrát nyomja mint a Nuskin.

Előzmény: ásítósmacska (68528)
ásítósmacska Creative Commons License 5 napja 0 0 68528

de előbb majd jól megköpködi az ágaskodó konkurrenciát, hogy az tök más, és különben is, csak a nyúlszkiné az igazi... :-DDDD

Előzmény: Párizs73 (68527)
Párizs73 Creative Commons License 5 napja 0 0 68527

" világon megfigyelhető globális mlm-ellenesség miatt " Majd gyömbike jól "megaszodja" akarom mondani megcáfolja.

Előzmény: ásítósmacska (68525)
Párizs73 Creative Commons License 5 napja 0 0 68526

Az MLM cégek egyik rögeszméje a Nobel-dij.

Előzmény: ásítósmacska (68525)
ásítósmacska Creative Commons License 5 napja -1 0 68525

Ajvé! :-DDD

Sajnos a világon megfigyelhető globális mlm-ellenesség miatt csak második-harmadik helyezésre pályázhat... :-D 

Előzmény: Párizs73 (68524)
Párizs73 Creative Commons License 5 napja 0 0 68524

Természetesen a cég egyik kutatóját Nobel-dijra " jelölték": "

Vincent Giampapa, M.D.

Nobel-díjra jelölt, a világ egyik első öregedésgátló orvoslásra szakosodott orvosa és nemzetközileg elismert újító. https://www.jeunesseglobal.com/hu-HU/our-team

Előzmény: Párizs73 (68523)
Párizs73 Creative Commons License 5 napja 0 0 68523

A Nuskinnak van egy " Nobel dijas" konkurenciája az újabb " csoda":Ez a Jeunesse Hosszú Élet TV. William Amzallag vagyok, a Jeunesse Terméktudományi igazgatója. Amint azt tudod, szilárdan elköteleztük magunkat a hosszú élet és a jó egészségi állapot mellett. A termékskálánkat tudományosan e célok elérésére tervezték. A tudomány jó és egyszerű magyarázatot igényel. Ezért döntöttünk úgy, hogy a sok információt rövid TV epizódokra bontjuk. Amelyeket könnyű elovasni, elképzelni és végül megérteni. Minden héten egy új részt fogsz találni a weboldalunkon, amelyet megoszthatsz a barátaiddal, fogyasztóiddal, alsóvonaladdal. Nézd meg, élvezd, oszd meg másokkal! Üdvözöllek a Jeunesse Hosszú élet TV első epizódjában! Mi vagyunk a fiatalos Generáció, és én a fiatalos generáció tagja vagyok! Elsőre arrogánsnak és elbizakodottnak tűnhet számodra, hogy a "fiatal" jelzőt jelzőt használom, amikor én 72 éves vagyok, de látni fogod, hogy nem én vagyok az egyetlen. El fogom magyarázni, hogy miért. A Fiatalos Generáció egy új életforma, az öregedés új szemléletmódja, amely szilárd tudományos bizonyítékokon alapul. Mostanáig meg voltunk győződve arról, hogy az évek múlásának közvetlen eredménye, 5és a halál annak a következménye, hogy az évek múlásával, a szerveink működésképtelenné válnak. Ez volt a kronologikus öregedés dogmája, amely miatt a társadalom időrendi részekre osztotta fel az életet, és ez alapján döntötte el, mikor kell nyugdíjba vonulnunk, és mikortól számítunk öregnek. Mára bebizonyosodott, hogy az öregedésnek semmi köze az évek múlásához, hanem az a sejtek károsodásának eredménye. Ennek a kicsi, lenyűgözően csodálatos egységnek a belsejében található mindaz, amin az életünk és hosszú élettartamunk múlik. Legalább 60 trilliárd sejtünk van, amelyek majdnem egyformák, és az életben maradásunk, jó egészségünk teljes egészében a sejtjeink, sejmagjaink, DNS-ünk, a mitokondriumaink és a sejthártyánk egészségi állapotán múlik. Ez az új nézőpont drámaian megváltoztatta az egészségről alkotott elképzelésünket. Számunkra, úgy értem a Fiatalos Generáció számára, az öregedés a sejtkárosodás közvetlen következménye, főleg a DNS szintjén. De a legfontosabb aspektusa a fiatalos generációnak, az az erős hit, hogy szemtanúi vagyunk, szemlélőként és résztvevőként egyaránt, egy fantasztikus technológiai cunaminak. A géntechnológia, génterápia, őssejtek, nano-orvoslás, mélyen módosítani fogják az egész világgal való kapcsolatunkat. Az öregedés és a halál késleltetése drasztikusan fejlődni fog, köszönhetően annak, amit a tudósok „NBIC konvergenciának" hívnak. Ez a nano-orvoslás, a biotechnológia, az információs technoloógia és a kognitív tudományok közti együttműködést jelenti. A jővőbeni változások nagyságrendileg, méretben és sebességben is felül fogják múlni mindazt, aminek az emberiség a múltban szemtanúja volt. A DNS- szekvenciák meghatározása, vagyis a genetikai állományunkban tárolt milliárdnyi információ kiolvasása forradalmasítani fogja az orvostudományt. Az egyéni genetikai jellemzőink ismerete fogja kikövezni az utat a személyre szabott orvosláshoz. Csak gondolj bele… minden testrészünket sejtszinten lesznek képesek gyógyítani! És- Nagyon hamar, a nanotechnológia lehetőséget ad majd számunkra felépíteni és kijavítani a molekulákat, IGEN a mollekulákat és az atomokat is. Ez a "Fiatalos Generáció"! Egy generáció, amely hiszi, hogy a mai tudomány sokkal többre képes, mint betegségeket kezelni és életeket menteni. Fiatalnak akarjuk érezni magunkat, amilyen hosszan csak lehet. Fiatalosan akarunk gondolkodni, amilyen hosszan csak lehet. Örökké szeretni, és játszani a dédunokáinkkal, miközben valóra váltjuk az összes álmunkat. A Jeunesse annak a néhány cégnek az egyike, amely a hosszú életet és egészséget elősegítő, jövőbeni technológiákat keresi. A Jeunesse küldetése az "új" fiatalos generáció támogatása, egy olyan termékrendszer által, amely ezt lehetségessé teszi. A Y.E.S. rendszer (Fiatalságerősítő Rendszer) Olyan termékskálát biztosít, amely a szervezet táplálására, a DNS javítására és az energiánk fokozására irányul. Mi vagyunk a Jeunesse és mi vagyunk a Fiatalos Generáció." https://www.youtube.com/watch?v=jXI9xenbgcw&list=PLHQcxSUeM5lVMho4BGYKHrvK-suBRxnfi&ab_channel=Fiatals%C3%A1gMindenkor

Előzmény: ásítósmacska (68522)
ásítósmacska Creative Commons License 2020.10.06 -1 1 68522

Natessék... Már megint csak második helyezett lehetett a nyúlszkin? :))))

https://hvg.hu/tudomany/20201005_2020_Nobel_dij

Párizs73 Creative Commons License 2020.10.04 0 0 68521
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.24 0 0 68520
Előzmény: ásítósmacska (68518)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.24 0 0 68519

Nagyon nyulszkin szaga van.

Előzmény: ásítósmacska (68517)
ásítósmacska Creative Commons License 2020.09.24 0 2 68518
ásítósmacska Creative Commons License 2020.09.24 0 0 68517

Reggel volt egy riport a rádióban, a termékbemutatós átverésekről. A Fogy.véd egyesületek országos szövetségének egyik munkatársa.

A szokásos módszer, bekábítják a delikvenseket egy rendelőnek látszó helyiségbe, ott meg kell fognia valamit, és aztán kap egy diagnózist. Ami riasztó, de természetesen azonnal kínálnak megoldást a "betegségek" kezelésére.

Csak nem nyúlszkin szkenner????

Párizs73 Creative Commons License 2020.09.21 0 0 68516

"Crowd1 disztribútorai akár 21 év börtönt is kockáztatnak" Igen MLM cég: https://mlmfigyelo.hu/2020/05/04/crowd1-disztributorai-akar-21-ev-bortont-is-kockaztatnak/

gingergirl Creative Commons License 2020.09.20 -1 0 68515

Hát, igaz ami igaz, nem utolsó szorakozás nézni, ahogy valakik önként csinálnak ostobát magukból. De ha hosszabban is követted a topikot, láthattad hogy folyt itt szakmai tapasztalatcsere is, na persze jellemzően mlm-esekkel, sőt, néhány ellenző is pozitívan reagált arra, ami itt elhangzott.

Előzmény: Ősamwayos (68513)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.20 0 1 68514

"

Arról van szó, hogy aki idetéved, olyanok tapasztalatát is lássa, akik értenek az mlm-hez és már pénzt is kerestek is belőle." Hát persze. Arról van szó, hogy folyamatosan mellébeszélsz. Még azt sem mered közölni, hogy milyen szintet értél el, mert állítólag visszaélek az adatokkal. Nagyon ócska kifogás miközben sem a nevedet, sem a címedet, sem egyéb személyes adataidat nem kértem. Tehát maradjunk abba, hogy ez egy ócska kifogás. A havi 200 ezer forintos bevételed kapcsán maximum a nevetőgörcs kapja el azokat akik idetévednek. Nagy karrier hosszú évek alatt.

Előzmény: gingergirl (68512)
Ősamwayos Creative Commons License 2020.09.20 0 2 68513

Aki szakmai tapasztalatokra kíváncsi az nem olyan topikon tájékozódik ahol évek óta ugyanazok az emberek ezerszer is ugyanazt a vitát folytatják le. Semmi értelme az egésznek. Ez nektek csupán egy jó szórakozás, vagy unalom űzés. Belekóstoltam milyen élet folyik itt és egy idő óta nagyon ritkán írok, mert értelmetlen.

Előzmény: gingergirl (68512)
gingergirl Creative Commons License 2020.09.20 -1 0 68512

"Hosszú évek óta is fórumozol és vitatkozol olyanokkal akiket soha az életbe nem tudsz meggyőzni arról, hogy az MLM jó dolog."

Egyetértünk. A megrögzött ellenzők meggyőzése egyáltalán nem cél. Arról van szó, hogy aki idetéved, olyanok tapasztalatát is lássa, akik értenek az mlm-hez és már pénzt is kerestek is belőle.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mennyire értesz egyet az ebben található második mondattal:

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155897665&t=9123617

Mennyire érzed igaznak a "megkárosítást", " túlárazást" és a "mézesmadzag" kifejezéseket magadra és az mlm-re nézve?

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155914671&t=9123617

Mennyire érzed igaznak az mlm-ben "esély" %-okról beszélni a sikeresek tekintetében?

Amiért én itt vagyok, az kifejezetten az, hogy a topik arról szóljon, amiről: szakmai tapasztalatokról (az ellenzők széttrollkodó szándéka ellenére).

Előzmény: Ősamwayos (68511)
Ősamwayos Creative Commons License 2020.09.20 0 1 68511

Elnézést, hogy beleszólok, de tulajdonképpen mit akarsz itt elérni? Hosszú évek óta is fórumozol és vitatkozol olyanokkal akiket soha az életbe nem tudsz meggyőzni arról, hogy az MLM jó dolog.  Ennek mi értelme van? Ráadásul az olyan dolgokkal mint a hamisított dsa levél, csak muníciót adsz az ellenzők kezébe. Nekem mint hálózatépítőnek sem tetszett a hamisított levél dolog. Azt az energiát amit arra szánsz, hogy évek óta feleslegesen vitatkozol olyanokkal akiket nem lehet meggyőzni, miért nem szánod ezt az időd és energiát a hálózatod építésére? Rövidebb ideig én is írtam ide, de rájöttem, hogy teljesen értelmetlen. Ha valóban sikeres hálózatépítő vagy miért nem élvezed a megkeresett pénzt a helyett, hogy néhány ellenzővel évek óta ugyanarról vitatkozol? Ettől nagyobb üzleted lesz?

Előzmény: gingergirl (68510)
gingergirl Creative Commons License 2020.09.17 0 0 68510
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 68509

" Ezen felül lehet hogy a kutyádat utasítgathatod," Jól van " Miska kutya" elég volt mára belőled. Menj a helyedre és pihenj, és rágcsálj egy kis csontot. Természetesen ezt a kutyámnak mondtam csak megnyugtatásul leírtam ide neked. Ha már a kutyámat hoztad fel példának.

Előzmény: gingergirl (68502)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.17 0 1 68508

Nem unod még a " regényírást"? Vagy a Nuskin a kommentek hosszúságáért is fizet? Írod ugyanazt mint valami papagáj.

Előzmény: gingergirl (68502)
gingergirl Creative Commons License 2020.09.17 -1 0 68507

Ha visszaolvasnál, látnád, hogy látta, "mit művelek itt". Lehet hogy neked kéne kezdeni az utánanézést utasítgatások (már megint) helyett...

Előzmény: Párizs73 (68506)
Párizs73 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 68506

Talán ha sok év után írsz ide " helyeslőleg" akkor olvasd vissza, hogy az MLM fanatikus gingergirl mint művel itt.  A jelenség létezik csak éppen ezen a topikon nem az MLM ellenzők művelik.  Mivel nem olvastad vissza és nem tudod miről folyik a konkrét vita, ezért szükségét láttam ezt megjegyezni.

Előzmény: paljoc (68504)
gingergirl Creative Commons License 2020.09.17 -1 0 68505

Paljoc!! Hű, de rég láttalak! :)

Előzmény: paljoc (68504)
paljoc Creative Commons License 2020.09.17 0 1 68504

“Azoknak a nickeknek javaslom a szakorvos meglátogatását, akik rendszeresen mást olvasnak a hozzászólásaimból, mint ami oda van írva, a tetejébe pedig még felelőssé is próbálnak tenni azért, amit ő "értenek" belőle.”

Létezik ilyen, ezt megerősítem, én ezért is fejeztem be jópár éve az aktív fórumozást!:) /tök más témában/ Qrva idegesítő jelenség. /függetlenül attól h most itt mi volt ez a konkrét eset, nem olvastam vissza, csak az idézett meglátáson akadt meg a szemem, helyeslőleg/

Előzmény: gingergirl (68489)
gingergirl Creative Commons License 2020.09.17 -1 0 68503

"Az "elmebeteges" kommetjeid ha jól tudom már törlésre kerültek, de mi emlékszünk rájuk."

Nem voltak "elmebeteges" kommentjeim, ezek után fogalmam sincs, vajon mire is "emlékeztek".

Egyébként is sok mindent mond valakiről, ha állítólagos "törölt kommentekre" hivatkozik.

Előzmény: Párizs73 (68467)
gingergirl Creative Commons License 2020.09.17 -1 0 68502

"Csűrheted csavarhatod ameddig jól esik."

Úgy látom, ahogy elfogynak az érvek, rögtön ide lyukadsz ki.

"Világosan és egyértelműen fogalmaztam."

Én is:

Nem az "ellenzőknek" javaslom a szakorvos meglátogatását, hanem azoknak, akik rendszeresen mást olvasnak a hozzászólásaimból, mint ami oda van írva, a tetejébe pedig még felelőssé is próbálnak tenni azért, amit ők "értenek" belőle.

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155255089&t=9123617

Az, hogy ebből a mondatból mennyit tudsz megérteni, a te képességeiden múlik.

"Mellébeszélés helyett és " némelyek" helyett nevezd meg a konkrét nickeket."

Ahogy már mondtam (most már évek óta), cselekedettől függ, kinek ajánlom és nem nicktől. Nem tudom sajnálni, ha te ezt nem érted. Ezen felül lehet hogy a kutyádat utasítgathatod, esetleg barátaidat, rokonaidat, családtagjaidat, ismerőseidet, de itt a fórumszabályzat a mérvadó és nem a te akaratod.

"Csak a " némelyek" szó mögé bújva mersz személyeskedni?"

Megkérdeztem, hogy magadat azok közé sorolod-e, "akik rendszeresen mást olvasnak a hozzászólásaimból, mint ami oda van írva, a tetejébe pedig még felelőssé is próbálnak tenni azért, amit ők "értenek" belőle."

Nem válaszoltál rá. Vagy azért, mert: a. megértetted a kérdés lényegét, b. nem értetted meg a kérdés lényegét. Számomra mindkét eset sokatmondó. Az első eset automatikusan kitérő trollkodáshoz vezet, utóbbi pedig a mély ostobasághoz...

"Igen megkárosítasz embereket már azzal is, hogy túlárazott termékeket ajánlasz nekik és ebből van jutalékod még akkor is ha a túlárazott termékeket közvetlenül a cégtől vásárolják, de te szervezed be Őket a passzív jövedelmes mézes madzaggal."

Sajnálatos módon, ismét kérdésekre kerül sor, amire kétlem, hogy tiszta válaszokat fogok látni, de az olvasók kedvéért felteszem őket, hogy lássák, melyikkel fogsz tudni megbírkózni és megválaszolni:

• Pontosan mennyivel vannak "túlárazva" a termékek - szerinted, és azt, mekkora többletet rátéve számít törvénytelennek - szintén szerinted?
  • Miből van jutalékom - szerinted: abból, hogy terméket ajánlok nekik, vagy abból, hogy a terméket megveszik és az abból keletkező bevételből részesedek?
  • Elmondanád minél pontosabban, mit is jelent - szerinted - ez az általad említett "beszervezés"?
  • Definiálnád, hogy mit értesz "passzív jövedelmes mézes madzag" alatt?

"A passzív jövedelem az MLM-ben hazugság."

Melyik része az - szerinted?

"Még a gyémántok is aktívan dolgoznak."

Mit is? És miért?

"Az MLM rendszerek tisztességtelenek és a  hálózatépítők kisebb, nagyobb mértékben megkárosítják az embereket."

Ez alatt törvénytelenséget értesz?

Előzmény: Párizs73 (68497)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!