Keresés

Részletes keresés

eleandfhy4671 Creative Commons License 2021.06.09 0 0 161

Fogyókúrás tabletta- acaiberry900.com Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

cukicili Creative Commons License 2018.01.01 0 0 158

Te mindenhová benyomod ezt az olcsó dumát?

 

Előzmény: farkasszaszi (157)
kutyus9 Creative Commons License 2017.12.14 0 0 156

szerintem csak az  fontos, hogy ne add fel. mondd meg a testednek, hogy elég volt. nem kell semmiféle diétákkal próbálkozni, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, halat. nem kell túlkomplikálni a dolgokat

Előzmény: szeplili (154)
szeplili Creative Commons License 2017.03.07 0 0 154

Sziasztok. Hogy őszinte legyek nekem ezek a kajákat így meg úgy vonjuk meg diéták sose váltak be vagyis max 1 hétig bírtam és utána úgyis bezabáltam.  Egyszerűen imádok jókat enni és gyenge vagyok ahhoz ,hogy ne egyek meg néha egy-egy pékárút... Én szeretnék most rendelni adipexet amitől állítólag nem lesz akkora étvágyam...valaki esetleg próbálta? www.adipex.shop  Kérlek valaki aki próbálta írjon ,mert jön a jó idő és muszáj lesz lefogynom!

Lisa4772 Creative Commons License 2016.05.28 -1 1 153

Fogyókúrás tabletta - http://track.greencoffeeplus.hu/product/Green-Coffee-Plus/?uid=2484&sid=3712&pid=150&bid=advandec 10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

mokustunder Creative Commons License 2015.08.05 0 0 152

azt szeretném kérdezni, hogy mennyire lehet hosszú távon betartani az atkins diétát? nekem annyira durvának tűnik... van valaki aki már régóta betartja? Hogy bírja? Nem terheli le  a szervezetet? Köszii

 

Greenoption Creative Commons License 2015.07.25 0 0 151

Én maradok magyar párti!

 


A Reg-Enor egyedülálló magyar termék amely máj és epetisztító hatása mellett a testsúly optimalizálásban is segíthet akár fogyás akár hízás szükséges.
Csapatunkban nagyon sok orvos természetgyógyász van, aki az egészség területén akár személyre szabottan tud segíteni. Termékeink a környezetvédelem területén kiemelkedőek és pénzkereseti lehetőség programunk fantasztikus!

Az oldalt meg lehet nézni http://biocomag.ch/ vagy Romániában http://biocom-international.ro/ Regisztrációs szám mind két oldalon 102681
Nincsenek véletlenek az életben! Az emberek azért találkoznak, hogy segítsék egymás életét.
Örömmel válaszolok minden kérdésre.

JuhaszHanna Creative Commons License 2015.03.24 0 0 150

Nagyon jó diétás édesség receptek vannak ezen az oldalon: http://szenhidratnelkul.blogspot.hu/p/atkins-edessegek-receptgyujtemenye.html Engem ez segített átlendülni a "nehéz pillanatokon"... :)

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 145

http://divatosfogyokurak.blogspot.com.es/ Nagyon várok egy tapasztalt Atkins-diétázót! Köszönöm

Kóczián Kriszta Creative Commons License 2012.06.03 0 0 144

Nagyon jó leírást és tanácsokat találtok az Atkins diétáról itt: Atkins diéta a fogyás hatékony módszere

vlacko Creative Commons License 2011.12.12 0 0 142

Előzmény: vlacko (141)
vlacko Creative Commons License 2011.12.12 0 0 141

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/MmmkShzM550" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

magicsanyi Creative Commons License 2009.04.23 0 0 138

fluxor kicsit túlérzékelted ezt a dolgot...ne húzd fel magad ezen.

Nagyjából igazat is adok neked ebben.

Elítélni nem ítélem el ezeket a szereket.Ha valakinek működik is akkor miért is ne szedje.Főleg ha nem okoz semmiféle problémát.

Ez az alli pedig elég ártalmatlannak tűnik amúgy nekem.

De az igazság valóban az,hogy:

 

 

sportolni kell!

Fluxor Creative Commons License 2009.04.23 0 0 137

Nem kell ide alli meg atkins meg mindenféle humbuk.

Aki túlsúlyos az egyen rendesen és mellette mozogjon.

Hogy lehetnek az emberek ennyire telhetetlenek....hozzászoktak egy olyan életvitelhez ami egyáltalán nem egészséges majd azt veszik a standard életnek és ha kicsit kevesebbet kéne enni akkor azt már rögtön szenvedéssel élik át. Ha meg még mozogni is kéne akkor meg jajajjj.

Én is voltam kövér csak azért van merszem ezeket beírni.

Fehérhús,saláták és zöldségek. Emellett pedig rendszeres mozgás. Futás,bicikli ha volt időm lementem uszodába.

Szóval felháborító,hogy az emberek ennyire telhetetlenek.

Tisztelet a kivételnek.

Jah és azóta is reform konyhán élek mert ha nem ezt tenném sajnos vissza híznék.

Ilyenek az adottságaim de ezzel megtanultam együtt élni és így rá lettem kényszerítve az egészséges életmódra aminek azért örülök is!

grindergirl Creative Commons License 2009.04.23 0 0 136

amit az EU engedélyezett az biztos,hogy nem ártalmas. Elég keményen szűrik a termékeket legyen az bármi. A szűrés ennél az allinál meg szerintem még erősebb lehetett mert recept nélkül kapható készítmény. Ami azt jelenti,hogy bárki hozzá juthat. Felelőtlen lenne egy olyan terméket engedélyezni ami egy kis figyelmetlenségből kifolyólag komoly gondokat okozna.

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 135
áhá...már értem, hát mindenesetre köszi a tanácsaidat és sok sikert kívánok a szakdogádhoz!
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 134
érdekel a téma, és a szakdolgozatom is evvel kapcsolatos, így érdekelnek az aktuális vélemények / módszerek / gondok / panaszok szal minden
Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 133
Akkor miért írogatsz diétával foglalkozó fórumokba? Úgy értem nagyon kedves vagy, hogy adsz tanácsokat, mint az első pár hozzászólásodban csak nem értem...
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 132
nem soha
Előzmény: Törölt nick (131)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 131
Amúgy neked sosem volt gondod a súlyoddal? Mert kíváncsi lennék, ha igen akkor mit alkalmaztál annak érdekében, hogy lefogyj.
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 130
hát ha életben marad akkor jó, ha nem nem :)
Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 129
hát nyilván nem fogok:)
de szerintem valamilyen szinten hozzáértő emberek vizsgálják az ilyen, és ehhez hasonló készítményeket...nem hiszem, hogy egy hozzá nem értő ember elé odarakják, hogy nesze itt van akkor most nézd meg, hogy jó-e vagy sem...
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 128
persze hogy számít, de szerintem azzal hogy átment a 'rostán' a szakik szemében, még nem jelenti azt hogy 100%-os a készítmény, de mondjuk az is valószínűsíthető hogy nem fogsz belehalni ha szedsz belőle egykét pirulát :)
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 127
persze hogy számít, de szerintem azzal átment a 'rostán' a szakik szemében, még jelenti azt hogy 100%-os a készítmény, de mondjuk az is valószínűsíthető hogy nem fogsz belehalni ha szedsz belőle egykét pirulát :)
Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 126
ez így igaz, de azért szerintem az is számít ha elismerik az orvosok, illetve ha valamilyen szinten ellenőrzés alatt van tartva, illetve ha átmegy az ellenőrzéseken nem?
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 125
de nem az tesz jóvá vagy rosszá egy terméket hogy jónak vagy rossznak minősítenek, hanem hogy önmagában jó-e a termék vagy sem. Ha kipróbálod és neked használ, akkor mindegy hogy mit mond rá az EU vagy a WHO.
Előzmény: rézfánfütyül (123)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 124
én viszont tuti kipróbálom, mert nem valami jó a diétám...de ez tényleg jelent valamit, ha így több rostán is átment már.
rézfánfütyül Creative Commons License 2009.04.21 0 0 123
Én részemről azért már megbízom valamiben ha ekkor mennyiségű jóváhagyása van és a hivatalos források is rábólintottak. Egyenlőre nekem most beválik a diétám de lehet kíváncsiság képen kipróbálom.
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 122
Melyik biotech cég? (Amúgy meg ha nem engedik értékesíteni a cikkeit, valahogy el kell terjeszteni a fekete piacon, és máris nagyobb vevő körük lesz mint bármelyik Unió ajánlásával :))
Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 121
én mondjuk arról is hallottam, hogy a biotech cég hatalmasat bukott, mert nem engedélyezték a cikkeiket... szóval szerintem manapság már azért rendesen utánanéznek ezeknek a dolgoknak...már feliratkoztam a listára...remélem tényleg használni fog!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!