2016-ban is minden esküvő előtt álló párnak sok boldogságot kívánunk! Ha szeretnék még emlékezetesebbé tenni ezt a felejthetetlen eseményt gyönyörű fehér galambok feleresztésével, akkor keressenek minket! Honlapunk: esvoigalambok.1001.hu
Két 1,5 éves tenyésztőtől vásárolt tengerimalac költözés miatt együtt eladó.
Két garnitúra ketrecem van hozzá, mindegyik külön-külön is megvásárolható.
1. ketrec (malacokkal együtt 16.000) - Ferplast Casita ketrec, 119x58x61 - hozzá tartozik egy műanyag tál, itató, emelvény, filcből készült házikó, szénatartó
2. ketrec (malacokkal együtt 10.000 Ft) - hozzá tartozik itató, kerámia tál, két faházikó
Eladó egy sötétszürke (Anthrazit) színű, TRIXIE Barcelona Kratzbaum cicavár. 3 szintes, középső szinten odús, alsó szinten hímzett cicatappancsos, felső szinten játszólabdás, 117 cm magas. A játszólabda gumija cserére szorul, mert elöregedett, egyébként teljesen újszerű, mert a mi cicánk nem használta, érdekesebb volt neki a bútorokat kapirgálni :)) A szintek között kaparófák vannak. Megtekinthető/átvehető Budapesten, a XVIII. kerületben. Ára: 10.000 Ft. Akit érdekel, írjon.
Aki ismeri, illetve használja ezt a humán, kutyák számára kifejlesztett szert!
25 ml kiszerelésű Sporiumune gyógyszert kapott cicánk, mivel már náluk is alkalmazzák ezt a szert.
6 ml-t használtunk el belőle, de a cica most szteroidot kap, így a megmaradt SPORIMUNE-t féláron 5000.-ért átadnám, mert kár lenne a szerért, biztosan tudná valaki hasznosítani, saját kutyusánál, cicusánál.
Márc. 1-én lett kibontva és innentől számított 3 hónapig még használható a szer.
Üdvözlöm! Eladó alom pellet. Anyaga.:70%fűrészpor 30%napraforgó, repce. Kiszerelése.: 10-15 kg átlátszó zsák, malmi 20-30 kg. zsákokban. A pellet Hatvan Budapest útvonalon megtekinthető, átvehető. Az ár 1kg pelletre vonatkozik.
Én is jártam hasonlóképpen.Éjszaka közepén( 23 óra) rosszabbúl lett egy beteg tőrpe spiccem.Bevittem Bp XI kerbe
Mondták semmi baj,reggel érdeklődjek.Reggel nyolckor közölték hogy elpusztúlt a kutya.Nekem is a kezembe nyomtak egy több ezert forintos számlát.Vérvétel,stb.Akkor nem is gondoltam bele,hogy ugyan már hajnalban már volt labor?
Vannak ilyen anyagias (jellemtelen,rabló )állatorvosok.
Sziasztok,ha valakit érdekel van pár db. Eladószép galambom! Monorra megrendelehetőek: Kiállítási minőségben :-Pávagalambok ,sárga színben,és árnyalataiban, valamint vörös tenyészmadarak. -Parókásgalambok. fehér,és sárga színben -Ezüst KINGEK (t:70-394-4333 Szabó Béla) -Egy pár vadkacsa,Ezüst Itáliai 4 hónapos kakasok Aug 11.-n reggel átvehetőek előzetes egyeztetést követően! Fotók kérhetőek e.mailban
Elöre is bocsánat ha ide irok ,de nem találok hozzá megfelelö topikot.
Szoval adva van egy 65 kg ujfunlandi 2 éves kan. Sajnálatos módon gyomorcsavarodása lett.
Elvittem megmütötték de a mütét nem sikerült mert az állat nem élte túl. Megkaptam a szeretett kutyámat zsákban, meg hozzá egy 99.700.-Ft számlát . Rendben van ez így szerintetek? Mert ha még haza tudtam volni hozni épen a kutyát nem is nézném azt a pénzt.
Persze a végéig senki nem szólt semmit az összeg nagyságáról.