Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 3 órája 0 0 423202

Egyébként Magyarországon is van 2 ilyen. Hosszú, meg Kozák. 

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423198)
Petyka30 Creative Commons License 3 órája 0 0 423201

Azért műtette még magát. Csak nem látja be, hogy game over. De csak az ő térdét készítette ki a salak. Zverevet nem. Meg más nem is reklamámált. Mint amikor a US openen leléptették, hívta a supervisort. Ott is vicces volt. Még év elején Golden slamet akart csinálni. Lefőtt a kávé. Gyakorlatilag már az AO nagy pofont kapott Sinnertől. Utoljára NR1-et, Nadal vert a RG döntőben ennyire meg, ahol Roger 4 gamet nyert. 

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423198)
irreverzibilis Creative Commons License 8 órája -1 0 423200

kapcsold te ki magadat, csak fikázni jársz már ide

Előzmény: Lacanist (423188)
matuj Creative Commons License 17 órája 0 0 423199

Kettőből egyet még akár megverhet de mind2 játékost egy slamen belül kizárt.Van vagy 4000-5000 védendő pontja Djokonak ha őszre nem szedi össze magát rámehet következő év elsö fele is mindenképp.Aztán 38at betölti onnan meg kitudja hogyan tovább.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423193)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 17 órája 0 0 423198

Szerintem meg igen, azért műtette meg magát azonnal mert Olimpia pár hét múlva és az az utolsó esélye. Ha esetleg lemarad róla a sérülés miatt akkor az megtörheti.

Előzmény: dokeee (423197)
dokeee Creative Commons License 17 órája -1 0 423197

Nem hinném, hogy nagyon beleáll már a teniszbe, én se tenném a helyében.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423196)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 17 órája 0 0 423196

Akkor nem tudom mit aggódsz meg próbálod elbagatellizálni a sérülést. Szard le mint ahogy énis, vagy meggyógyul vagy nem.

Előzmény: dokeee (423195)
dokeee Creative Commons License 17 órája -1 0 423195

Kevéssé érdekel, mit fog még nyerni, mindent elért már.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423193)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 17 órája 0 0 423194

Egy-egy szettet buktak elődöntőig úgy hogy nem is voltak csúcsformában és keveset játszottak salakon a Garros előtt. Mi lesz akkor ha még formában is lesznek?

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423193)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 18 órája -1 1 423193

És egyébként is nehéz lesz GS-et nyernie mert Alcarazt és Sinnert nehéz megverni három nyertre, Alcaraz eddig sem nagyon betlizett, max komolyabb ellenfél ellen mint Zverev és Medvedev és mostmár Sinner is nagyon kiegyensúlyozott lett, legtöbbször ott lesznek a tornák végjátékaiban és ők lesznek az első két kiemeltek, Djokonak marad az hogy várja a potyázás lehetőségét de sok olyan nem lesz amikor egyikőjükkel se kell majd találkoznia szóval sok sikert hozzá.

Előzmény: dokeee (423190)
dokeee Creative Commons License 18 órája -1 0 423192

Persze, sánta volt, mint egy nyomorék.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423191)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 18 órája 0 0 423191

Nadal 10 évvel ezelőtt 28 éves volt, nem 37 és honnan tudod hgy mennyire volt szar állapotban? Talán te voltál a vizsgálóorvos? És bármennyire is szar állapotban volt sokáig csak egy vakbélműtétje volt, mindig elég volt a több hónapos pihenés.

Előzmény: dokeee (423190)
dokeee Creative Commons License 18 órája -1 0 423190

Töki, Nadal 10 éve ennél sokkal szarabb állapotban volt, aztán azóta nyert kb. 10 GS-t.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423189)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 18 órája -1 1 423189

Ja futott csak nem az Olimpián hanem max a busz után. Ha Djoko csak néhány százalékot romlik és kevesebbet csúszkál nem fogja elérni a labdákat amiket eddig igen szóval meccset nyerni is bravúr lesz neki. Ha meg 100%-osan felépül úgyis csak idő kérdése mikor szakad el újra vagy romlik el rajta más, az a csoda hogy eddig bírta komolyabb sérülés nélkül de a sok évnyi csúszkálás meg spárgázás a keménypályákon nem múlt el nyomtalanul és a test most kezdi benyújtani a számlát ugyanúgy mint a többieknél. Majd két év múlva kap egy szabadkártyát hogy kiessen az első fordulóban Melbourneben világranglista 500. helyezettként.

Előzmény: Lacanist (423186)
Lacanist Creative Commons License 18 órája 0 3 423188

Mert hülye vagy, na.

 

Megírtam, hogy Zotya hozzászólása vezetett félre, és abban a narratívában voltam. Aztán egy db. kérdéssel tisztáztam. Ez neked láthatóan fáj. Kérem kapcsolja ki.

Előzmény: irreverzibilis (423187)
irreverzibilis Creative Commons License 18 órája -2 0 423187

én meg csak jeleztem hogy okoskodtál vagy 20 hsz-ban úgy hogy lövésed sincs mi a szitu

Előzmény: Lacanist (423186)
Lacanist Creative Commons License 18 órája 0 2 423186

Nekem semmi bajom nincs, max. neked. Úgy kb. mindennel és mindenkivel.

 

Guglizzál, ahogy csak bírsz, én radiológus vagyok, nem tanácsadó. Odarakják elém a képekett, én meg megírom, mi baja, mi szakadt, mennyire, ez az, amit te több évnyi guglival sem tudnál normálisan megfejteni. (Ami nem is elvárható, csak te utalgatsz rá, hogy mennyire komolyan tudnál szakérteni a témában. Hát szülok, hogy nem.)

Amit a meniscusról írtam, az nem előadásnak volt szánva, csak egy jelzés a személyes élményekre, hogy ez kissé összetettebb a dolog annál, mint hogy "nekem is vót, megműtötték, 'oszt három nap múlva már futottam".

Előzmény: irreverzibilis (423181)
Petyka30 Creative Commons License 21 órája -1 0 423185

Pároshoz tényleg nem értesz. Kihal lassan a férfiaknál is a háló röpte. Nem szabad felfutniuk a hálóhoz. És az összeszokot öregek nem tudnak együtt indulni, mert nem egy nemzetbeliek. Most is a legesélyesbbek Bolleliék, akik a döntőben vannak. Igaz a kutyát nem érdekel, de egy zsák pénzt keresnek. 

 

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423183)
Petyka30 Creative Commons License 21 órája -1 0 423184

Amit írsz teljesen igaz. Bár a salak hogy olvadt el azt nem értem. A marhaság ott történt, értem hogy a tévétársaságok teniszt akarnak adni. Csak amikor felvetődött a pályabefedése, olyan szinten megváltoznak a körülmények, meg Wimbledonban főleg sérülés veszélyes is, hogy a régi nagy jàtékosoknak, fel kellett volna lépniük, hogy ez nem megoldás egy GS tornán. Swiatek esete is mutatja, ha nem tető alatt játszanak, simán leveri Osakat. Múlt évben a US open döntőt fedett pályán játszották, így Medvedev esélyei a 0% lett. Nem pattan olyan magasra a labda. Nem beszélve a verseny elején, aki a centeren játszik le tudja játszani a meccset, a következő ellenfele meg csak következő nap, így pihenő nap nélkül 0% esélye lesz. Véletlen Nadalék csodát csinálnak, majd jelentkezem.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423182)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 21 órája 0 0 423183

Amúgy a Nadal Alcaraz páros szerintem jól működve, Alcaraz elrohangálna hátul, ő védekezne, Nadal meg befejezné a pontokat a hálónál, jól kiegészítenék egymást. Ha Nadal szervál akkor Alcaraz van közelebb a hálóhoz és ő is jobb ott mint az átlag. Bár a pároshoz nem sokat konyítok, fogalmam sincs kik ott a legjobbak, biztos van valami összeszokott páros akiket nehéz megverni de ha a többség csak úgy összeáll mint például Medvedev-Rublev vagy Musetti-Sinner akkor a Nadal-Alcaraz sem tűnik gyengébbnek ezeknél. A röptejátékban mindkettő jó, mai teniszben ez ritka mert a többség csak alapvonalról püföli a labdát, hiányzik a kreativitás még a jelenlegi világelső Sinnerből is.

Előzmény: Petyka30 (423178)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 21 órája 0 0 423182

Ha befedik a pályát nagyobb lesz a páratartalom, hiába nem esik rá az eső nedves lesz a salak, ahhoz meleg napos idő kell hogy kiszáradjon, ez az egyik tévedésed. Van még jó néhány ebben a néhány sor zagyvaságban de azokat nincs kedvem kijavítani.

Előzmény: Petyka30 (423178)
irreverzibilis Creative Commons License 22 órája -1 0 423181

ez a te bajod, de a szakértéseddel se sokat lendítettél, simán kiguglizható amit eddig írtál, sőt egy meniszkusz sérülést a meccs történése alapján még én is ki tudok zárni,a kosárfül szakadást

Előzmény: Lacanist (423173)
Lacanist Creative Commons License 22 órája 0 0 423180

Mondom, van egy rakás féle meniscus szakadás. Eleve négy féle orientációja van és ez még csak a síkbeli elhelyezkedés, aztán melyik (medialis - lateralis) meniscus melyik részét érinti (elülső-hátsó szarv, test), kombinált-e (nagyon sokszor két irányú a szakadás), van-e flap ruptura (részben leszakadt, valahová beszorult darab), kosárfülszakadás, stb.

Szóval lehet, hogy neked pl. mázlid volt, egy egyszerű, könnyen operálható fajtával. Arról nem beszélve, hogy ki tudja, hogyan viselkedik egy élsportolónál, aki spárgázik, csúszik-mászik. Lehet, hogy észre sem fogjuk venni Djokovicnál, de simán az is lehet, hogy radikálisan leromlik a mozgása, főleg az ilyen kinyúló, védekező mozdulatoknál.

Előzmény: kígyóbőr_cipellő (423179)
kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 22 órája 0 0 423179

Ugyanez a sérülésem volt (van) igaz, foci által, nem csuszkálástól. Évekig el voltam vele, nagy néha elmozdult  a leszakadt rész rész és akadt a mozdulat... Megúntam, kivetettem. Egynapos artroszkópos műtét volt. Másnap kocsival mentem haza, talán egy-két nap után félretettem a botot. Öt nap után kontroll, aztán go, mintha mi sem történt volna. Eddig (kb 15 év) nem  hiányzik a kis darabka.

Kicsit átalakítja mozgását, kevesebbet, másképp csúszik és lehet pár jó éve még. 

Előzmény: Lacanist (423167)
Petyka30 Creative Commons License 23 órája -1 1 423178

Ebből látszik mennyire fogalmatlan vagy a teniszhez. Federer, Nadal világklasszis páros játékosok voltak. Marc Lopez páros karrierjét, Rafa indította be. Egy Indian wellsi győzelemmel.Djokovic ráadásul gyenge párosban, és nincs is szerb nő, akivel induljon. Ráadásul a világ vicce hogy van vegyes, mert csak a teniszben a GS tornákon, bemutató szinten van. Ilyen versenyszám nem létezik. Világranglista sincsen. Ráadásul amire Djoko hivatkozik, hogy a sok esőtől rossz volt a pálya, nem is lehetséges, mert a centert rögtön befedik. Nem tudod sosem veszíteni. Most is kirúgta 37 évesen a csapatát. Bolond volt mindig is. Djoko lett a legeredményesebb, de mint sportember, Federerhez, és Nadaltól a világ végén van. Verje a szerb mellét, aztán ne adózon Monte-Carloban. Meg az Olimpia egy marhaság teniszben. Nem Olimpiai sport. Nem a legnagyobb cím. Nem mindegy milyen pályán játsszák. Most Rafa ha egészséges lenne, fél lábbal megnyerné. Kis túlzással. Rafa jó lenne párosban, azt bírja a teste, csak Alcaraz mit tud, az nagyon necces. Bár salak itt hátha jó lesz Alcaraz párosban az alapvonalon. Úgysem tud szinte senki sem a párjával indulni. Most jön a Te időd, Djokovic vergődése.

 

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423176)
Cold Heart Creative Commons License 24 órája 0 0 423177

jelenleg Đoko a világelső, RG után veszti el

Előzmény: Cilic_elmeallapota (423175)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 24 órája 0 0 423176

Vegyespárosban kevesebb meccset kell játszani és az kevésbé megterhelő, ott is belehet gyűjteni az aranyérmet.

Előzmény: Petyka30 (423174)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 24 órája 0 0 423175

Nso lenne a szaksajtó? Még a világelsőt se találták el mivel már nem Djoko az.

Előzmény: irreverzibilis (423172)
Petyka30 Creative Commons License 24 órája -1 0 423174

Ekkorra bohócot mint Djokovic még nem láttam. Csak az ő térdét készítette ki a pálya. Olimpián indulhat, a részvétel a fontos. Sosem nyer már GS-et. De 1000, és 500 tornát sem. Max arra a rekordra mehetne rá, 250 versenyekkel, hogy Connors 109 címét megdöntse. Ez jobb kabaré lesz, mint Roger meg Nadal visszavonulása. És még élvezni is fogom.  Musettit tavaly még sima 3- ban verte volna. Szerintem még az ATP finalra sem jut ki. 

Lacanist Creative Commons License 24 órája 0 0 423173

Természetesen mindkettő sérülhet.

Amúgy mélyen elnézést kérek, hogy teniszügyekben főleg ezt a fórumot olvasgatom, és nem bújom a sajtót, ez ennyit ér meg nekem. Így nyilván lyukra futhatok téves infokkal.

Előzmény: irreverzibilis (423172)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!