Keresés

Részletes keresés

Pacsirta12 Creative Commons License 2024.01.13 0 0 649

Nálam két napja nem működik a belépés. Nem változtattam semmit.

Előzmény: nemarika (648)
nemarika Creative Commons License 2024.01.13 0 0 648

freemail.hu ha belépek a postaládámba azonnal megszakad a kapcsolat. Mi az oka?

Patreides Creative Commons License 2023.11.03 0 0 647

Létrehoztam és beállítottam szűrőket, ezek szépen pakolták, érkeztették a megfelelő mappákba a leveleket, ez működött több hónapig.

Aztán tegnap látom, hogy minden levél újra egy helyre érkezik be, nézem a szűrőket... és eltűnt mind. A létrehozott mappák megvannak, de szűrők híján nem oda érkeznek a levelek.

Na most, ha nem lehetek benne biztos, hogy nem tűnnek el megint a létrehozott szűrők, akkor én mégegyszer nem állok neki ezeket megcsinálni.

Nem tudom, mi történt, de valami biztosan... Még jó, hogy nem a mappák tűntek el a levelekkel együtt.

Vagy maga a Freemail.

Esetleg az Internet.

Vagy az Univerzum.

Vagy csak én.

 

Doky586 Creative Commons License 2023.10.19 0 0 646

Beállításokban nincsenek szűrők beállítva? (ami mindent töröl)

vagy a beállítások levelezésnél automatikus továbbításnál a pipa bepipálva maradt?

Előzmény: Marcsi Szőke (645)
Marcsi Szőke Creative Commons License 2023.10.18 0 0 645

Doky azóta se érkezik E-mail fiókomba beérkezett értesítések de amit én elküldök [freemail] ügyfélszolgálat - megkaptuk levelétBeérkező levelekBeérkező levelek címkét tartalmazó üzenetek kereséseBeérkező levelek címke eltávolítása a beszélgetésbőlGyula [freemail] ügyfélszolgálatokt. 17., K 14:03 (1 nappal ezelőtt)címzett: Szoke---------------------

Kedves Felhasználónk!

Ez egy automatikus válaszüzenet, amelyet azok kapnak, akik írtak nekünk. A rendszer automatikusan generálja az okból, hogy a nekünk levelet írók értesüljenek arról, hogy levelük megérkezett hozzánk. Kérjük, erre ne válaszoljon!

Üzenetét megkaptuk. A rendszer működésével kapcsolatos kérdések többségére a súgóban is megtalálhatja a választ, ezért kérjük, hogy először ott próbáljon meg tájékozódni a lehetőségekről.
A súgó a https://accounts.freemail.hu/a/help/faq címen érhető el.

Amennyiben kérdésére nem szerepel válasz a súgóban, munkatársunk fel fogja venni Önnel a kapcsolatot.

Ez egy automatikus válaszüzenet, amelyet azok kapnak, akik írtak nekünk. Kérjük, erre ne válaszoljon!

Üdvözlettel,
a [freemail] csapata EZEK MEG MEGÉRKEZNEK DE MIÉRT NEM TESZNEK ÉRTE VALAMIT HOGY MEG KAPJAM ÉN IS AZ ÉRTESÍTÉSEKET AMIKET KÜLDENEK NEKEM SEMMIT NEM ÉR !!!!!!!!! 

Előzmény: Doky586 (641)
tenger virága Creative Commons License 2023.10.16 0 0 644

Weben nézem

Előzmény: Doky586 (643)
Doky586 Creative Commons License 2023.10.15 0 0 643

Weben nézed vagy valami email progiban?

Előzmény: tenger virága (642)
tenger virága Creative Commons License 2023.10.14 0 0 642

Ez nem lehet gond, minden nap belépek minden e-mail címemre.

6 freemailes címem van, ebből kettővel van gond, a másik négy működik.

Csak befelé nem jönnek a mailek, amit küldök, azt megkapja a címzett.

Előzmény: Doky586 (641)
Doky586 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 641

Ha jól tudom valami új szabály szerint ha nem lépsz be pár hónapig akkor törlődnek a leveleid és újakat sem fogadhatsz.

Előzmény: Marcsi Szőke (640)
Marcsi Szőke Creative Commons License 2023.10.07 0 0 640

Sziasztok,

3 napja nem kapom meg a bejövő leveleket, egyik e-mail címemre sem (több is van)

A kimenő leveleket megkapják a címzettek.

Semmilyen beállítást nem módosítottam, be sem léptem a beállításokba.Vasárnapig teljesen jól működött.

Freemail azt válaszolta, nézzem át a beállításokat,  azok nekem is rendben vannak.

Igen nekem is ez a problémám sajnos !!:(

Előzmény: tenger virága (639)
tenger virága Creative Commons License 2023.10.03 0 0 639

Sziasztok,

3 napja nem kapom meg a bejövő leveleket, egyik e-mail címemre sem (több is van)

A kimenő leveleket megkapják a címzettek.

Semmilyen beállítást nem módosítottam, be sem léptem a beállításokba.Vasárnapig teljesen jól működött.

Freemail azt válaszolta, nézzem át a beállításokat, naja, azok rendben vannak

Másnak is van ilyen problémája?

kiss.zoltán Creative Commons License 2023.09.27 0 0 638

Segitséget szeretnék kérni.Miért nem engedi a régi felületett?Egyszer már vissza kaptam mert reklamáltam hogy a kursor nem müködik.Most megint az a szar uj jött be.Ja és most már reklamárni se tudok mert olyan felület jönn be a freemail ügyfél szolgálattol mint maga az a foss felület.Nemtudok tovább lépni.Laptoprol van szo

Lazaaaa Creative Commons License 2023.08.11 0 0 637

Na hosszas levelezgetés (miért nem lehet elsőre?) után a megoldás: A fiókod kliens elérése zárolásra került, amit jelzésedre engedélyeztünk! Ennyi. Ez került 3 hónapomba. szóval akinek hasonló problémjá lenne, csak írja azt a tompika ügyinézőnek, ENGEDÉLYEZZÉTEK A FIÓKOM KLIENS ELRÉSÉT, VAZZE! :)

billyjack Creative Commons License 2023.08.05 0 0 636

Sziasztok!

Bocsánat, azonosítás akart lenni az utolsó szó.

Ohlala........,megjavolt a freemail:)))))))))))))))))))))))))))

gerenda110 Creative Commons License 2023.08.05 0 0 635

én konkrétan gmailről meg freemailről sem tudok irni semmilyen freemailesre mert nem letező emailcimet dob...:D előtte 20 percel arról kaptam levelet.. ötlet?:D

Előzmény: billyjack (634)
billyjack Creative Commons License 2023.08.05 0 0 634

Nem megy a freemail. Semmi sem működik. Se a segítség, se a kérés, se a jelszó változtatás, se az azonoíitás.

Lazaaaa Creative Commons License 2023.08.03 0 0 633

Nem, 06.08 simán ment, nem volt gond, azóta küzdök az ügyiogyi szolgálattal, de eredmény 0. Természetesen már gép, más ip, minden meg volt. Azért kérdezem, ha esetleg valakinél menne a gmail pop3.freemial.huimport és smtp akkor írja már meg a beállításokat.
A freemail-t csak a sok szemét miatt tartom, vírusírtó nincs a gépen (teljesen felesleges, nem ma kezdtem az ipart).

Előzmény: Landsmann_ (632)
Landsmann_ Creative Commons License 2023.08.03 0 0 632

Tűzfal, vírusrtó nem az fogja meg?

Előzmény: Lazaaaa (631)
Lazaaaa Creative Commons License 2023.08.03 0 0 631

Valakinek van megoldása vagy esetleg tud valamit PC-s gmail (Mobil Gmail érdekes módon azonnal kapcsolódik automata beállítással) kapcsolódáshoz?
Amit az ügyfélszolgálati cica vissza ír sablon szöveget 'Kérjük, adja meg az alábbi adatokat a kliensében: SMTP beállítása:
A kimenő levelek (SMTP) kiszolgálója:' bla-bla az természetesen nem megy.
Többszöri baszogatásra sem érkezik válasz, csak a fenti duma.

Ui.: és igen, megpróbáltam a mobil által visszaadott beállításokkal, de AUTH authentication faled.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.28 0 0 630

Remek ez az új arculat. Eddig a Mypal böngészővel legalább meg tudtam nézni a leveleket. Az új verzió óta viszont nem. Ezt is sikerült elbaszni. Nem kicsit, nagyon. 

altercator2 Creative Commons License 2023.07.07 0 0 629

Nálam bejön a kezdőlap a beérkezett levelekkel, de bármelyikre kattintok, bedob egy fehér lapot és vége.

Az elküldöttekkel ugyanez van. Spamben semmi nincs.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.06 0 0 628

Na, már adják a hülyét. Írták küldjek képet a hibaüzenetről, meg a fiók beállításairól. Na ja, ha csak úgy napközben magától elbaszódik, biztos hozzá piszkált valaki, még csak véletlenül sem náluk keresendő a hiba. Ezek nem változtak semmit.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.06 0 0 627

Az előbb írtak, hogy nézzem meg, működik-e. Természetesen nem működik. :)

Illés Lajos Creative Commons License 2023.07.06 0 0 626

Üdv. Nekem konkrétan semmilyen email nem érkezik meg a freemail fiókba.Egy ideig bombáztak a sok spammal,csaló levelekkel.Egyszer csak megállt,és azóta semmi.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.06 0 0 625

Most sem megy még. Írtam nekik. Egyúttal azt is, hogy nagyon ronda az új felület és logikátlan.

Landsmann_ Creative Commons License 2023.07.05 0 1 624

Megint nem megy a POP3-as letöltés. Webről nyögvenyelősen be lehet jutni, de azért mégis na. Belépek webről, hogy megnézzem van-e levél. Míg nem jöttem rá, hogy megint szar, azt hittem nincs új levél. Hát volt, három is. Webről csatolmány letölt, feldolgoz, levelező programmal visszaküld. A küldés legalább működik. Pontosabban tőlem elmegy, de hogy a címzett megkapja-e, azt nem tudom. Az új webes kinézet meg egyenesen undorító. Én sem értem mi a retkes picsáért kell állandóan átvariálni. Egyszerű, áttekinthető volt. Most meg minden máshol. Még jó, hogy csak akkor használom webről, ha valami gubanc van a POP3-al.

Andi 1960 Creative Commons License 2023.06.23 0 1 623

Már megint miért kelet megváltoztatni a freemailt? Nem kértem, ahányszor rákérdezett a kipróbálásra, a NEM válaszát adtam! Most át van állítva, ami nem működik megfelelően, átláthatatlan, és nem érkeznek a leveleim a mappába. Ha valami beválik, azt önként kell megváltoztatni! Kérem az előző freemail felületet visszaállítani! Andi 1960

nemtudhatom Creative Commons License 2023.05.30 0 0 622

Koszi maaaa megint a f.sza ujitasokat !Napi 10-15 evelet bonyolitok a freemailon,vagyis bonyolitanek !

 

RazorX911 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 621

Milyen érdekes, hogy nálam ilyen probléma, sosincs! De, ez a még újabb felület, rosszabb, mint az előző!! Annál volt egy buborék-os ficsőr, ahol mutatta a levél tartalmának, egy részét. Az jobb volt másban is, mint ez. A Promóciók/Közösségi mappák "részben" megszűntek, a "Beérkezettek" alatt van, külön-külön fülön.

 

A levelezés betöltése, az amúgy is egy ideje lassú, mióta a jó régi felületet (2019 előtti vagy mikori már) megszüntették. Van lehetőség menedzselni, a biztonságosnak tartott eszközöket, a "Biztonság" fülön. (Honnan lépkedtél be és mikor, stb...) Ha, egy levélre válaszolni akarsz, akkor egy külön fülön, jobboldalt teszi ki az ablakot, ahol írhatsz levelet, asszem a Gmail webes felülete is valami hasonlóképpen néz ki. (HTML-esben használom, az jobban bejön nekem.) Valahogy így néz már ki, a Freemail alatt is: https://www.youtube.com/watch?v=0bIp03cQhhw

 

Bár ez így nekem kényelmetlenebb. Jobb, ha az egész képernyő nagyja rendelkezésre áll, pláne ha sokat írok!

thunder9012 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 620

Kabaré amit művelnek... Pár nap után egy órája beléptem, erre megint megváltozott a felület, mire megtaláltam a válasz funkciót egy levélre, megőszültem. Azután mappák között akartam váltani, azóta csak levelezés betöltése folyamatban és csak teker az oldal...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!