Keresés

Részletes keresés

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2 órája -1 0 394626

"Isael"? Ennek a szónak így semmi értelme. Talán kimarad egy betű.

Előzmény: taszi6975 (394624)
Sarq_ Creative Commons License 4 órája 0 1 394625
taszi6975 Creative Commons License 17 órája -1 0 394624

Szerintetek mi lenne az NB1 liga válogatottja?

Szerintem: 1. Dibusz-Nego-Juhász-Musliu-Sigér-Huszti-Tocmac-Isael-Bolli-Hadzic-Hodzic

Vjacheslav Creative Commons License 19 órája 0 0 394623

Ráadásul Pátkai is ugyanez volt. Ő is kihagyta a múlt hetet, és csak most kapott pár percet a kupában.

Előzmény: aljas8as (394622)
aljas8as Creative Commons License 24 órája 0 0 394622

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-nagy-adam-trenere-nem-boldog-marco-rossiek-miatt-2723217

Értem én hogy a nemzeti péniszméregetés fontos de számítson már a játékos egészsége is.

Paater Altenburg Creative Commons License 1 napja 0 0 394621

Sekszpir William

Előzmény: LaCatolica (394620)
LaCatolica Creative Commons License 1 napja 0 0 394620

Vilmos 

magyarfutball Creative Commons License 1 napja 0 0 394619
Előzmény: aljas8as (394611)
polovcev Creative Commons License 1 napja 0 0 394618

Amit a szlovákokról, románokról írtál teljesen jogos.

Tudom, hogyan fogadták a drezdaiak a lipcsét néhány éve, azt is tudom, hogy vágtak ki futballistát a klubjától, mert a szélsőjobbos keménymaggal üldögélt a lelátón. Ebből feltételezhetjük, hogy ilyen esetek elő-elfordulnak a nyugat-európai válogatott meccseken is. Hacsak nincs valami botrányosan hatékony szűrőjük amit csak nemzeti meccseken alkalmaznak és bajnokikon nem. 

Szerintem itt arról van szó, hogy az ilyen indulatok gyakrabban bukkannak fel keleten és a balkánon mint odaát. Emlékezzünk vissza arra a szerb-albán meccsre a drónnal. Vagy amikor az oroszok csinálták a fesztivált az 2016-os eb-én. Esetleg a svájci válogatott albán/koszovói diaszpórájának viszonyulására a jelenlegi Szerbiához.  

Amúgy engem valóban érdekelne, hogy létezik-e olyan tanulmány amely ezzel a témával foglalkozik, összevetve a nyugati pályákat a posztszoc lelátókkal. Tudom nem mindenkinek kenyere, de biztos találnánk benne érdekes dolgokat.

Előzmény: itepgolab (394610)
itepgolab Creative Commons License 1 napja 0 1 394617

Azt hiszem nincs ertelme ezekkel a "megmondoemberekkel" ertelmesen vitatkozni, mert csak a szokasos lozungjaikat puffogtatjak, es ha kifejtem a velemenyemet, arra nem akarnak (mivel nem is tudnak) reagalni.

Szoval en leptem innen...

Előzmény: rafultras (394616)
rafultras Creative Commons License 1 napja 0 0 394616

Az én személyes tapasztalataim alapján a stadionokban egyáltalán nem népszerű a zsidózás és itt erről volt szó.

Bár még mindig nem értem, hogy merült fel a hozzászólóban a szlovák meccs kapcsán, gondolom fájt neki, hogy senki emlegette a témát, hiányzott neki, így megtette ő.

Előzmény: aljas8as (394606)
hlln Creative Commons License 1 napja -1 1 394615

Mi nem vagyunk cigányok.

Ha zártkapus akkor zártkapus és pont.

Amúgy is, x ezer sikongató gyerek inkább nevetséges mint felvillanyozó.

aljas8as Creative Commons License 1 napja -2 0 394614

Szóval pártpolitikai célokra gyerekeket használni nagyon gáz.

Előzmény: aljas8as (394613)
aljas8as Creative Commons License 1 napja 0 2 394613

Tudom hogy megengedi de nincs 20e gyerek akikkel fel lehet tölteni egy stadion.

Kivéve ha fizetnek nekik vagy kötelező kivinni őket.

Előzmény: ingersheim (394612)
ingersheim Creative Commons License 1 napja 0 0 394612
Persze, mivel megengedi az uefasz szabályzata. Tájékozódj, mielőtt rácsodálkozol.
Előzmény: aljas8as (394609)
aljas8as Creative Commons License 1 napja 0 0 394611

Mo gyakorlatilag kétévente kap zártkaput.

Visszaesők vagyunk.

Előzmény: itepgolab (394610)
itepgolab Creative Commons License 1 napja -2 1 394610

De konyorgom!!!! Az egesz polemia onnan indult, hogy zartkaput kaptunk, amire teljesen jogosan felhaborodott a magyar szurkoloi tarsadalom tulnyomo tobbsege. Azt most ne boncolgassuk, hogy mennyire jogos, vagy jogtalan a buntetesunk. Tegyuk fel, hogy jogos. De akkor ne alkalmazzunk kettos mercet.

Szlovakiaban az elso meccsen volt nemzetunk gyalazasa szlovak reszrol? Ez nem vitas.

Altalaban a balkanon, foleg Romaniaban jatszva van magyar-gyalazas? Nem vitas.

De tovabb megyek. Szerinted barmelyik "felsobbrendu" nemzeti valogatott (angol, spanyol, nemet, holland, olasz, francia) nem hangzanak el nemzetgyalazo szolamok a" kemeny mag" torkabol?

Nem kellene valakinek napokat dolgozni azert, hogy ezekrol a netrol osszeollozzon egy valogatast.

A botranyos:a KETTOS MERCE

Előzmény: polovcev (394607)
aljas8as Creative Commons License 2 napja 0 1 394609

Az NSO-n már agyalnak hogy a zárt kapus meccsre gyerekeket kell bevinni:(

polovcev Creative Commons License 2 napja -1 0 394608

"Ezt tette az eredeti kommentelő is." 

Most olvastam a legújabb hozzászólását és láthatóan én értettem félre őt. Mea culpa.

Előzmény: polovcev (394607)
polovcev Creative Commons License 2 napja 0 0 394607

Az ékezetek nem zavarnak. Ki tudja milyen platformról írsz. 

A pontatlanság viszont zavar. Amikor egy ilyen jelzőt használsz és egyértelműen negatív környezetbe teszed, akkor összefüggést generálsz, annak ellenére, hogy ez az összefüggés valóban létezik-e, vagy csak a te gondolkodásod, beidegződésed, hited kifejezése. Az adott jelző hatására pedig néhányan reagálnak és a témát feledve más irányba viszik a társalgást.

Ezt tette az eredeti kommentelő is. 

Ami pedig a lelátói zsidózást illeti. Nem tudom bizonyítani, hogy az elmúlt 20, vagy akár csak 10 évben akárcsak egyszer is előfordult. Egyrészt nem is kell, mert nem én érveltem vele, pusztán a te szavaidra reagáltam. Másrészt pedig nem rendelkezem az elmúlt 20 év minden NBI-NBIII futballmérkőzésének felvételével, hogy azt felhasználhassam egy ilyen vitában.

Ugyanakkor te sem tudod bizonyítani, hogy soha nem történt meg. Vagy azt akarod nekem mondani, hogy kint voltál minden mérkőzésen és  egyértelműen ki tudod jelenteni, hogy soha nem történt meg? 

Arról nem is beszélve, hogy még ha Auschwitz nem is bukkant fel a magyar lelátókon, azért bőven akadt olyan bekiabálás és/vagy egyéb reakció -mint a huhogás- ami abszolút nem illene oda.

Előzmény: itepgolab (394604)
aljas8as Creative Commons License 2 napja -1 1 394606

"de persze ijesztgetni ezzel lehet, tök jól hangzik, ahogy leírod, csak éppen nem igaz"

Sajnos személyes tapasztalat hogy még népszerű a zsidózás a társadalomban.

:(.

Előzmény: rafultras (394600)
Martin Eden Creative Commons License 2 napja 0 1 394605
A megérzésed helyes, ironikusnak szántam a hozzászólásom, még ha többeknek nem is jött át ez a szándékom. A tipped viszont nem jött be, alig pár éve volt csak egy legendás magyar-izraeli válogatott meccs, a nézőtéren "válogatott" rigmusokkal, ezekből próbáltam szemezgetni..
itepgolab Creative Commons License 2 napja 0 0 394604

Akkor a liberalis helyett tegyuk be a maskepp gondolkodo szot. Igy megfelel?

Te is aztan a mondando kiforgatasahoz ertesz.

A lenyeghez szavad nincs, hogy eloszor is hol van az utobbi 20 evben zsidozas, auswitzozas, vonatozas a magyar lelatokon. Masreszrol ezt a "maskent gondolkodo" kijelento mondatban hasznalta, amire persze rogton ugrik aki erre var...

(Most pedig kritizald legyszives, hogy ekezetek nelkul irok...)

Előzmény: polovcev (394603)
polovcev Creative Commons License 2 napja 0 1 394603

Miből gondolod, hogy liberális? Ez ilyen megérzés vagy találkoztatok már Momentum gyűlésen?

Egyáltalán mit számít a politikai hovatartozás egy ilyen fórumon?

Előzmény: itepgolab (394602)
itepgolab Creative Commons License 2 napja -1 0 394602

Abszolut igazad van. Par evtizeddel ezelotti problemat emleget fel a liberalis gunyolodo. Raadasul cselesen, idezojel nelkul, kijelento mondatban. Aztan jon a kovetkezo, rakap a horogra, es nyomja a mantrat, hogy mennyire igaz, hatarolodjunk el a zsidozastol...

Konyorgom, kb.20 evvel ezelotti helyzetrol irogattok...

itepgolab Creative Commons License 2 napja -1 0 394601

Te egyszeruen egy suttyo paraszt vagy, amivel magaban nem is lenne baj. A problema csak az, hogy probalod osztani az eszt, csak hat az neked nincs sok...

Meghogy nem segit a hangulat... Talan meg orulnenek is az igazi sztarok, ha uresen kongo stadionokban kellene jatszani, mert mi van, ha csak 90%-ban tudjak kizarni a kulvilagot, es a bejovo zaj megzavarja oket? 

Biztos vagyok benne, hogy soha sem fociztal , plane nezok elott nem...

Előzmény: Ésszelbmeg (394596)
rafultras Creative Commons License 2 napja 0 0 394600

Így érzésre, ironizált a zsidózó, vonatozó hozzászóló.

Bár nem tudom ki és mikor zsidózott, vonatozott a szlovák meccsen, vagy bármikor az utóbbi mondjuk 20 évben.

Azért ezek az idők már elmúltak, szerencsére.

Az meg ostobaság, hogy ez az átlag, de persze ijesztgetni ezzel lehet, tök jól hangzik, ahogy leírod, csak éppen nem igaz.

Előzmény: aljas8as (394598)
rafultras Creative Commons License 2 napja 0 2 394599

Ha valaki focizott valaha, bármilyen szinten is, az pontosan tudja,  hogy ez mennyire nem így van.

Előzmény: Ésszelbmeg (394596)
aljas8as Creative Commons License 2 napja 0 1 394598

Az igazán ilyesztő , hogy ez az átlag.

Előzmény: neutrino_ (394595)
Ésszelbmeg Creative Commons License 2 napja -3 0 394597

Ja és...:

a szalai vagy a dzsudzsák mi a faszért nem tud kapura rúgni úgy ahogy a zubkov vagy isael?

tiltja a vallásuk, vagy csak ennyit tudnak?!

na erröl a válogatottról ennyit...bmeg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!