Keresés

Részletes keresés

attailor2 Creative Commons License 2026.05.29 -1 0 89934

Canada - Usa-t is adták délután , egy darabig néztem.

Előzmény: Veszpremi (89933)
Veszpremi Creative Commons License 2026.05.28 0 0 89933

Elnézést, én az eredmenyek app-on néztem és ott most sincs TV, de valójában most látom a Sport2 adja a svájciak-svédek meccset. Az app most sem mutatja (eddig megbízhatónak láttam).

Előzmény: bendeguz90 (89932)
bendeguz90 Creative Commons License 2026.05.28 0 0 89932

Szégyelheti magát a Sport TV. 

Előzmény: Veszpremi (89931)
Veszpremi Creative Commons License 2026.05.28 0 0 89931

A négyből ma egy meccset sem ad nálunk TV.

attailor2 Creative Commons License 2026.05.26 -1 0 89930

Szerintem semmiféle előrelépés sincs! 

Ha bentmaradunk az A csoportban, az mindig annak köszönhető, hogy van egy nálunk is gyengébb csapat, akit sikerül legyőzni.

Ha nem sikerül, vagy nincs gyengébb csapat, akkor kiesünk, ez megy.

Ha volna bármilyen előrelépés, akkor az az volna, ha sikerülne egy meglepetés döntetlent vagy győzelmet elérni egy nálunk jobb csapat ellen.

De ilyen még nem volt véletlen sem, csak a papírforma nagy arányú vereségek, mert azt nagy előrelépésnek nem nevezhetjük szerintem, ha sikerül egy-egy jobb csapatnak gólt ütni, miközben kapunk 6-8-at. Persze, nézőpont kérdédse, hogy már az is nagy siker, hogy az A csoportban vagy és néha sikerül a bentmaradás is, mint pl. idén. Egyébként szerintem is ez inkább azért sikernek számít, hisz valljuk be, nem vagyunk jégkorong nagyhatalom, nem is voltunk soha, s nem is leszünk.

Előzmény: bad wanda (89929)
bad wanda Creative Commons License 2026.05.26 -1 0 89929

na. akkor nézzük az A-csoportos szerepléseinknél a továbbjutó csapatok (2009-ben mindenki más a négyes csoportból) elleni gólarányunkat. délután amerikai győzelemmel számolok

 

2009: 0.25

2016: 0.21

2023: 0.18

2025: 0.10

2026: 0.18

 

(osztrák továbbjutásnál 0.16, németnél 0.15)

 

 

van valaki, akinek az a benyomása, hogy közelebb kerültünk az elithez?

bad wanda Creative Commons License 2026.05.26 -1 0 89928

azt mondja, nem volt benne a meccs képében a 8:1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

bad wanda Creative Commons License 2026.05.26 -1 0 89927

oppárdon, 38

Előzmény: bad wanda (89926)
bad wanda Creative Commons License 2026.05.26 -1 0 89926

oppárdon, 37

Előzmény: bad wanda (89925)
bad wanda Creative Commons License 2026.05.26 -1 0 89925

36 gólt kaptunk, a britek 35-öt. az elittől mi 36-ot, ők 31-et ;)

bad wanda Creative Commons License 2026.05.26 -1 0 89924

te is pontosan tudod, hogy semmi köze az elithez annak, amit a brit, az olasz és a magyar csapat művel

Előzmény: wizardry8 (89923)
wizardry8 Creative Commons License 2026.05.26 0 0 89923

Egyelőre az a cél hogy ne essünk ki az elitből. Hiszen éppen hogy csak feljutottunk az elitbe. Ez nem foci ahol egyik évben feljut a Győr a másikban meg megnyeri az NB1-et :-D

Előzmény: bad wanda (89922)
bad wanda Creative Commons License 2026.05.25 -2 0 89922

és ha esetleg csak 3 góllal kapnánk ki minden meccsen? az se lenne feljebb?

Előzmény: wizardry8 (89921)
wizardry8 Creative Commons License 2026.05.25 -1 0 89921

Igen, ennél feljebb már nincs.

Előzmény: bad wanda (89919)
attailor2 Creative Commons License 2026.05.25 -1 0 89920

USA ország- Magyarország 7-3

Végülis ez elfogadható eredmény, hisz sikerült 3 gólt szerezni, ráadásul a 3. harmad 2-2 lett.

Apró örömök.

bad wanda Creative Commons License 2026.05.25 -1 0 89919

ez már az elit, amiben most vagyunk?

gunji jackdaw Creative Commons License 2026.05.24 0 0 89918

Elég lett o/

Gratula :D

Előzmény: wizardry8 (89917)
wizardry8 Creative Commons License 2026.05.24 0 0 89917

Nagyon leengedtek a fiúk a britek elleni győzelem után. Reméljük papírforma lesz és elég ez az 1 győzelem a bennmaradáshoz.

Előzmény: bendeguz90 (89916)
bendeguz90 Creative Commons License 2026.05.24 0 0 89916

Nem, és remélem, hogy nem ezen fog múlni a bentmaradásunk. 

Előzmény: attailor2 (89915)
attailor2 Creative Commons License 2026.05.24 -1 0 89915

Svejc elleni 0-9 nem volt szép!

csicsau Creative Commons License 2026.05.23 0 0 89914

Átmenetileg még benne vagyunk :)

Előzmény: bad wanda (89913)
bad wanda Creative Commons License 2026.05.23 -1 0 89913

már benne vagyunk az elitben, vagy még csak egyre közelebb vagyunk hozzájuk? :D

gunji jackdaw Creative Commons License 2026.05.22 0 0 89912

Rosszul emlékeztem, 16.20-kor lesz a hétfői (nem 20.20-kor), sry.

Előzmény: gunji jackdaw (89910)
Veszpremi Creative Commons License 2026.05.22 0 0 89911

Csoda lenne mégegy pontszerzés. Ennyi van ebben a csapatban, küzdenek, de...

Előzmény: gunji jackdaw (89910)
gunji jackdaw Creative Commons License 2026.05.22 0 0 89910

Pedig 2 nap szünetük volt. Mi lesz kedden a 12.20-as meccsen az előző esti 20.20-as után?

Előzmény: csicsau (89909)
csicsau Creative Commons License 2026.05.22 0 0 89909

Csúnyán elfáradtak a srácok, fejben is, lábbal is.

attailor2 Creative Commons License 2026.05.22 -1 0 89908

Némethek elleni meccs első harmada után 2-0 nemide!

Kár, hogy ebből nem lesz bravúr.

attailor2 Creative Commons License 2026.05.21 -1 0 89907

Gratulálok a magyar csapatnak Nagy Britán-ok 5-0 ás legyőzéséhez! Sajnos csak 3-0-ig tudtam követni a meccset, mivel reggel 4kor kell kelnem hétköznap.

Remélem ettől a győzelemtől pénteken egy felszabadult játékkal az eddig csak vereséggel rendelkező németek ellen sikerül egy szoros meccset játszani, s talán meglepetést okozni!

Örvendetes lenne egy igazi bravúr eredményt is elérni.

Előzmény: Megnemértettpancser (89906)
Megnemértettpancser Creative Commons License 2026.05.19 0 2 89906

Hát számomra ez maga volt a csoda! Le a kalappal! 
Szívüket, lelküket kitették és még ”játszottak”  is! 

 

Köszönjük srácok! 

Előzmény: bendeguz90 (89905)
bendeguz90 Creative Commons License 2026.05.19 0 1 89905

3

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!