Keresés

Részletes keresés

Truth Creative Commons License 2000.07.06 0 0 197
Én visszaküldtem utánvét (rászámolva a feladási költségemet) , néhány napon belül jött a pénz.
Előzmény: mondhur (196)
mondhur Creative Commons License 2000.07.06 0 0 196
Tisztelt Com-Ware Kft!

Gusztustalan modja a penzszerzesnek a keretlen utanveteles csomagok postazasa, ami raadasul teli van mashol eladhatatlan szemettel.
Az elso alkalommal sajnos a felesegem atvette az onok mocskat, es egy het alatt nem sikerult onoket elernem email-ben, telefonon.
A mostani alkalommal mar nem vettem at a kuldemenyt, remelem, hogy sok ilyen eset volt ami onoknek nagy kiadassal jart.
Figyelmeztetem onoket, hogy ha meg egy keretlen csomagot kapok, akkor feljelentem a ceget tisztessegtelen piaci magatartasert,
es bejelentest teszek a fogyasztovedelmi felugyeletnel!
Ilyen cegtol en SOHA, semmilyen kurulmenyek kozott nem akarok vasarolni!

Üdvözlettel,

Marsó Gyula

Előzmény: Truth (195)
Truth Creative Commons License 2000.05.30 0 0 195
Látom itt is szívtak az utánvétes CD-kel

******************
levélváltás: -comware@comware.hu-

Tisztelt xy!
Nyilvantartasunk szerint e-mailben tortent megrendeles ezekre a kiadvanyokra.
Amennyiben ezeket a termekeket nem On rendelte meg, ugy kerjuk, hogy kuldje
vissza utanveteles levelkent (Com-Ware Kft. Budapest, 1519. Pf. 363), vagy
hozza vissza szemelyesen munkanapokon 10-17 ora kozott (Budapest, 11.ker,
Bukarest u. 3.). Vissza fogjuk teriteni az On penzet.

Koszonettel:
Com-Ware Kft.

At 09:31 2000.05.30.ay +0200, you wrote:
>
>
>
>Tisztelt Com-Ware!
>
>
>
>Tegnap érkezett Önöktől (általam meg nem rendelt) kiadványuk, amit
>Édesanyám sajnos átvett.
>(sajnos telefonjuk vagy foglalt, vagy üzenetrögzít, faxukat nem veszik fel,
>vissza nem hívnak)
>Kérem, hogy a kifizetett összeget, még a héten jutassák vissza.
>A kiadványuk nálam átvehető. (kérésükre esetleg postázhatom)
>
>Amennyiben a héten nem történik meg a kártalanításom., úgy a
>fogyasztóvédelemhez fordulok.
>
>xy
>
> 2000. május 30.
>
>
>
>
>
__________________________________________________________________________
COM-WARE Kiadoi es Szolgaltato Kft.
1114 Budapest, XI.Bukarest u. 3. Postacim: 1519 Budapest, Pf.: 363.
Tel: 209-0957 Fax: 209-2293
***********************

Worm Creative Commons License 1999.10.07 0 0 194
Egyetértek. Bár Lehet hogy csak azért tetszett mindenkinek, mert fiatal volt.

Üdvözlet és hódolat Hancu mesternek.

Előzmény: Queeg (192)
MacFly Creative Commons License 1999.10.06 0 0 193
Asztat irja az ulysag (gamer), hogy ket hetet fog csuszni a franya GameStar
Queeg Creative Commons License 1999.09.28 0 0 192

Én is megkaptam a CD-ket, persze nálam is a család vette át (francba-francba).

Más:

A CoV volt a legjobb lap, amióta megszűnt-átnevezték, nincs egy (számomra) színvonalas játéklap se.
Jó volt benne a hardveres rész. Sose felejtem el az Assembly-tanfolyamot. Abból tanultam, bár jó bonyolult volt. Megalapozta PC-s tudásomat.

Köszi érte

Iwo Creative Commons License 1999.09.20 0 0 191
nagyon sok levél érkezik hozzám is, lehet hogy te is nekem címezted. ezúton szeretnék megkérni mindenkit, hogy _ne_ nekem küldje a reklamációs leveleit, én semmiről sem tehetek, sőt semmit sem tehetek az illető ügye érdekében. sajnálom.
Hancu Creative Commons License 1999.09.20 0 0 190
Mailre szerintem nem is fognak válaszolni, de szerintem jobban jársz, ha mégiscsak mászkálsz a pénzed után egy kicsit - hiszen éppen erre játszanak, hogy legyintesz a 2000 pénzre!
Tripletheader Creative Commons License 1999.09.20 0 0 189
En kuldtem egy mailt h most akkor ki kert ilyet meg mivan, aztan valasz nem jott.
Aztan kuldtem meg egyet, aztan valasz nem jott.
Mivel 2000 ftert nincs kedvem maszkalni, igy maradt nalam. Megneztem, nagyjabol 10 percet vett igenybe az 5 cd atnezese.
Az uzletmenetre nagyjabol a "kocsogparaszt" jelzo passzolna, de az ember sokmindenhez hozzaszokik.

- th

Stöki Creative Commons License 1999.09.20 0 0 188
Engem nem az érdekelt, hogy hogyan csináltátok a PCG Online-t, hanem a Lake forráskódja kellett (most tanulok javául). Gondoltam, Te tudsz segíteni, de Dada megelőzött. Innentől kezdve nem érdekel, hogy mit és hogyan csináltatok rajta...
anarchoid Creative Commons License 1999.09.20 0 0 187
"Szennyes a vilag , rohannak az evek, husz ev elmult csoda hoggy meg elek" valami "szka" csapattol notaidezet, szal jol elfajultak a dolgok szerintem is cov -volt a numero uno, bar sokat estek a szemembe amikor megkaptam toluk nemreg azt az ominozus csomagocskat (ja es meg kb 150scener ;) hova sujjedtek a komvare-sek hogy ijen fogasokhoz nyuljanak ? Gratula... OtherSide meg nagy kaki volt , meg is halt gyorsan ... gheheh emlekeztek a "csinalojara" ? :) hogyishivtak ? exguru-s... most valami ONlajn sitet fog csinalni a matavnal ;)

Szerintem a numero uno szamgepes magazin a :

http://superwrz.szolnex.hu

sajnos mar csak ok maradtak utolso vedobastyakent (pganetesek nemszamitanak az ok egysiku quakerek;)

ja, udvozlom DADA -t ;)

UFF en beszeltem

AnarchoiD

Laa-Yosh Creative Commons License 1999.09.20 0 0 186
Már ne is haragudj, de szerinted, ha semmi közük nincs a PCG Online-hoz, akkor honnan tudahtná hogy mit hogyan csináltak rajta? :)
el-robo Creative Commons License 1999.09.20 0 0 185
Hali,
Emlexik valaki az "Other Side " c. ujsagra? En vettem vagy negy szamot belole, cd-vel, cd nelkul, aztan egyszercsak eltunt. Mai szemmel nezve gyengecske, de akkor (vagy negy eve?) egesz jo volt.
el-robo
Stöki Creative Commons License 1999.09.16 0 0 184
Köszike.
Stöki Creative Commons License 1999.09.13 0 0 182
Én nem fikázni akarok, csak egy kérdést teszek fel:
- A hullámzó PC Guru logot Anfy-val csináltátok, vagy magatok kódoltátok? Ha ez utóbbi, akkor mennyire secret a forráskód?
Nexus6 Creative Commons License 1999.09.13 0 0 181
Leszögezném a PC GURU designereinek semmi köze nincs a PC GURU online tervezéséhez. Csak még mielőtt kitörne a design fikázás.

Nexus - a PC GURU designer

Iwo Creative Commons License 1999.09.12 0 0 180
akkor jó, ha ez is az is.
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.09.11 0 0 179
Aha. De figyelj, szerinted melyik a jobb - ez vagy az ellenkezője?
Iwo Creative Commons License 1999.09.11 0 0 178
a pcguru site tartalmas, de látványvilága siralmas.
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.09.11 0 0 177
Na most már hivatalos...
www.pcguru.hu
A PC Guru HIVATALOS site-ja.
Hungary01 Creative Commons License 1999.09.10 0 0 176
Han-cu!

Nézz szét a leveleid között és válaszolj, mert ha nem, MEGHALSZ!

Filburt Creative Commons License 1999.09.09 0 0 175
Mint kiderült, még két haverom kapott. Mindegyiknek átvette a családja és mindketten morcosak lettek. B-)

Lajos jobb, ha vigyáz! B-)

Amúgy itt érdemes próbálkozni: comware@joker.hu bár kértem, hogy nyomjanak egy reply-t, hogy vették az adást, nem érdekli őket... Mindegy, XX. század...

Filburt

Hancu Creative Commons License 1999.09.08 0 0 174
Filburt és mindenki, aki "véletlenül" utánvétes cuccot kapott: a tudakozó biztos megmondja a cég címét, aztán oda lehet menni verekedni. Én csak a Lajos otthoni számát/címét tudom, az meg azért mégse kéne, akármekkora bunkóság volt is...

Zsolt: sorry, már nem vagyok illetékes a dologban (igazából terjesztésben/előfizetésben soha nem is voltam), emilben ment a válsághelyzet megoldási terve :)

Filburt Creative Commons License 1999.09.07 0 0 172
Hali!

Kibontottam, mert ennyi kesst kibírtam, hátha van bennük valami érdekes. De meg tudnátok adni a cég emil címét vagy valamit? Mert telefonálni kb. 1-2 hétig most nem fogok tudni, de szeretném velül (szép finoman ofkórz, a'la Filburt) tudatni, hogy köszi, de ezt ne többet....

Filburt

Hancu Creative Commons License 1999.09.07 0 0 171
Nu, úgy látszik Lajosunk nem nyugszik... Nekem is kapott jónéhány ismerősöm ilyen kéretlen utánvétes szirszarokat, amikor szóltam Lajosnak, hogy nem kéne, annyit mondott, hogy jajj-jajj, összekavarodott az adatbázisuk (!), meg véletlenül rossz címekre mentek ki az utánvéttel megrendelt cuccok. Ha visszaviszed a cuccot, és a fejéhez vágod, elvileg visszafizetik a pénzt és még bocsánatot is kérnek...
Stöki Creative Commons License 1999.09.07 0 0 170
Nem a Lajos volt a(z igazi) CoVboy, hanem a Lákusz. A problémádról meg annyit, hogy egy ismerősömmel is eljátszották ezt a szemétséget, ő visszavitte az anyagot, és szó nélkül visszaadták neki a pénzt. Igaz, ő nem bontotta ki a cédéket...
Filburt Creative Commons License 1999.09.06 0 0 169
A Com-Ware-t megharapta a bohóc.... Most kaptam négy újságot, kb. 5 CD-vel, a családom meg átvette, mert azt hitték, rendeltem valamit. Na mindegy. Mi a fenének küldözgetnek nekem ilyet?! Ha promo anyag, akkor meg küldjék ingyen, mert ráadásul nagyon szar.

Mi jött?
1. PC Prog. Tech.
A cucc nem lenne rossz, de sz*rul írták meg a CD-t, mert a mindent vivő mágikus Pana olvasóm csak szenved vele. Pedig ez még a tejfölös-fokhagymás lángost is viszi.

2. Internet 2000
IE5 és Netcápa 4.5 + néhány emil kliens. Kösz. Hiányzott.

3. PC Joker
Mi van?! Két CD, az egyik util, a másik gamez. A CD-k szitázása kúl, a tartalom hümm....

4. Mega Music
A Metal Hammer különkiadása (?!). Van a CD-n mindenféle zenei tool, meg kb. 30 percni "metal zene". Valami "Altar of Storm" nevű magyar együttestől. Hmmm... Az utóbbi jónéhány évben kigyúrtam magam metalból rendesen, de ilyen szart még nem hallottam. Szerintem vagy trash vagy death lenne, de nevetséges (szöveg: "ájájájájáj" meg "bröhbröh").

Kérdésem: van ember, aki ezeket az újságokat megveszi!? Hát megőrült ez a Rucz Lajos!? (Ő (volt) a Covboy?)

Filburt a morcos

Ooops Creative Commons License 1999.09.05 0 0 168
Az 576 VOLT a legjobb Zolee idejében. Ma nincs jo számtech ujság.
mortimer Creative Commons License 1999.09.02 0 0 167
Akkor is a superwrz.szolnex.hu a legjobb! :)
greg5 Creative Commons License 1999.08.28 0 0 165
Ja, te most táborban vagy :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!