Keresés

Részletes keresés

jurko_1 Creative Commons License 2004.08.08 0 0 3263

helló mindenki!

Rég jártam itt katona voltam meg minden.....

sajnos most eladó sorba került az arzenálom....

ok: kóros pénztelenség....sajna

tehát eladó

1db FÉG LG427   4,5MM 4x20-as BSA távcsővel kiválló állapotban

1db FÉG LG427   4,5MM sima nyilt irányzék....kiválló puka

1db FÉG CLG-62 4,5MM CO-s versenypuska 1 lövetű , háztartási patronnal muxik

1db WALTHER CP99 4,5MM nikkelezett 2 tárral gyári dobozával

1db KERERÜ V6G 10MM nikkelezet , fa markolatal, +müanyag markolat is megvan

ezek mind engedély nélkül tartható hobbicéllövő. illetve önvédelmi fegyverek, mindegyikhez adok lövedékeket, több félét is, van lőlap ha kell , fegyverolaj, tisztítószett mindhez....

az egész egyben 120000 HUF

legyszi csak telefonon érdeklődjetek mert nem nagyon vagyok netközelben......

06-20-204-70-53

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.08 0 0 3262
Bocs ha nem olvastam végig az egész topicot,de olyan hosszú mint a Háború és béke
Lev Tolsztoj-tól.Van olyan légpuska,ami azt a nagyméretű CO2 tartályt használja,amit a háztartásokban szódavíz készítésére használnak (ezt használják a paintball markerek is?)?Van link róla,mit tud,mit nem,mennyi a palack és mennyiért töltik,vagy betétes-e,mint a 6 g-os háztatrási patron.
Azt tudom,versenypuskákhoz van nyomásmérős,de az biztos sokkal drágább.
golbat Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3261
Üdv!

Az alábbi diabolo-kat érdemes kibróbálnod szvsz:
-Gamo Match/Pro Match (ez lágyabb)
-KG&KG Superpoint (magyar, elég nehéz és nagyon lágy)
+cseh és magyar diabolo-k elég olcsók, de nem a legprecízebbek.
(Most próbáltam ki egy zöld műa. dobozos magyar diabolofajtát, 10 m-re elég tűrhető ~ 400 Ft volt.)

Golbat.
Előzmény: Bitor (3258)
gvass1 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3260

"Tehát olyan kis ólombigyók márkája és típusa érdekelne, amit a 4.5 mm légpuskámba rakhatok, majd kilőhetek a lőlapra "

Lolapra lodozni legjobb a lapos feju diabolo, lehetoleg minel egyenletesebben ontott es egyenletes tomegu. Nyisd ki a dobozt es nezd meg, szemre latni, ha rondan van ontve.

Ezen belul neked kell tobbfele fajtabol kikserletezni, hogy a te puskad melyikkel a legjobb.

De mivel olcso, igy azt mondom 5000 HUF-bol akar 8-10 felet is kiprobalhatsz.

Előzmény: Bitor (3258)
STEVE.5 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3259

Ha egy kis eszed van, ennyit nem adsz érte!

Nézz körül a szlovákiai "piacon"!

Ha kell cím, ahol érdeklődhetsz, megadom.

Előzmény: Bitor (3257)
Bitor Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3258
Szerintem erősen sejthetted, hogy mire is vagyok kíváncsi. Tehát olyan kis ólombigyók márkája és típusa érdekelne, amit a 4.5 mm légpuskámba rakhatok, majd kilőhetek a lőlapra A szakmai szlengben nem vagyok különösebben otthon, bocs Üdv Bitor
Előzmény: gvass1 (3256)
Bitor Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3257
Slavia 631: Bp Rezső téren 32400péz
gvass1 Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3256

"Milyen márkájú , típusú lőszert érdemes használni céllövészethez?"

Ize, ez a legpuskas topik. Itt semmiylen loszert nem szokas hasznalni. Az uyganis engedelykoteles, es a lofegyverbe valo!

Előzmény: Bitor (3255)
Bitor Creative Commons License 2004.08.02 0 0 3255
Milyen márkájú , típusú lőszert érdemes használni céllövészethez? Vagy melyiket nem szabad? Üdv Bitor
gvass1 Creative Commons License 2004.07.30 0 0 3254

hi,

pontosan igy van. Ha Budapesten laksz, akkor konnyu heyklzetben vagy, kb. 25 fegyverbolt van, es erdemes komolyabb befektetes elott mindent vegigjarni, mert barhol akadhat elfekvo hasznalt darab jo aron.

Ha erre nincs energiad, egy kortelefon/emil akkor is segit. Plusz nehanynak fent van a cime, es esetleg kinalata is a neten.

Ilyen szempontbol videken szopas az elet, mert megyeszekhelyeken is max. 2 bolt van, jellemzoen horror arakkal, es csekely valasztekkal.

Előzmény: emeszto1234 (3253)
emeszto1234 Creative Commons License 2004.07.30 0 0 3253

Szia,

igen, mondta is egy témában jártas ismerősöm, h több boltot érdemes megnézni, mivel az árkülönbség akár a 30%-ot is elérheti. Feltételezem, h nem minden eszközre igaz ez, de pl. már 10% is 8-10e Ft-ot jelent egy Diana puskánál.

Előzmény: gvass1 (3252)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.30 0 0 3252

hi,

az altalad latogatott uzlet kivalo valasztekkal (van sok dolog, ami tenyleg csak ott van), de hmm, finoman szolva sem kellemes arakkal dolgozik.

Előzmény: emeszto1234 (3251)
emeszto1234 Creative Commons License 2004.07.30 0 0 3251

Udv,

köszönöm a tanácsokat.
Tegnap a neten körülnéztem és találtam is egy boltot, amit megnéztem élőben is. Itt forgalmaznak új és használt légpuskákat is. Nos, az új Slavia630,631 33-35e Ft-ba kerül. Diana-k 80+ indulnak és 100 fölött érnek véget. Gamo-t is láttam, kissé megijesztett a sok műanyag. Úgy emlékszem volt Weihrauch fegyver is (tényleg prímán néztek ki). A gyöngyszem egy használt, de felújított Walther LGR volt, amit 100e Ft-ért kínáltak (igaz a weblapon még 85e Ft volt...).
A boltban azt tanácsolták, h nem érdemes venni egy nyíltirányzékú fegyvert, hiszen, amennyiben komolyan csinálom a lövészetet, akkor előbb-utóbb szükségem lesz egy versenyvegyverre. Ezt viszont az idő dönti el, ráadásul elképzelhető, h semmi fejlődési képességem nincs. Ennek kiderítésére pedig elegendő egy nyíltirányzékú.

A bolt cime http://www.nimrodderringer.hu/

Udv
Em

Bitor Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3250
Mivel olyat nem akartam venni, már rég nem néztem, bocs. Egyébként is az LG-14 teljesen király kezdő puska volt. Az oroszt, amit írsz, nem ismerem, nem is láttam, a Slavia meg mindenhol kapható. Más: mindenki, de Steve.5 főként(esetleg): Tud-é valaki nekem segíteni balkezes tus(ágyazat?, a franc tudja hogy hívják precízen) beszerzésében, készítésében. Egy Feinwerkbau S 300-asom van, természetesen jobbkezes, ehelyett kellene esetleg egy rámszabott balkezes. Név, cím, telefonszám, felajánlás, esetleg vmi korszakalkotó gondolat érdekelne. Üdv Bitor Bár ha végre eljutok lőtérre, ott is biztosan tudnak infóval szolgálni...
Előzmény: gvass1 (3249)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3249

"Ezek kb 22-26ezerbe kerülnek(utolsó infóim szerint). "

Hat elegge regiek lehetnek:-))

A FEG vackok meg csak-csak, de a Salvia 630/631 28-30e.

Jobb valasztas imho 4,5 mm-esben az orosz IZS MP512 kevesebb, mint 22 ezerert, a magyarnal sokkal jobb minosegu es biztonsagosabb is.

Előzmény: Bitor (3248)
Bitor Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3248
Hali! Szerintem vegyél egy akármilyen eccerű normális légpuskát, akár Slaviát, akár LG-t újrakezdésnek. Ezek kb 22-26ezerbe kerülnek(utolsó infóim szerint). És ha jól visszatörtél, akkor lehet venni komolyabbat Amiket Steve5 kollega ajánlgat azok zártirányzékosak(ha jól tudom), hacsak nincsenek megbuherálva. Komolyabb fegyverből érdemes használtat vadászni, azokkal már rendesebben bánnak. Megjegyzés: én 10 év után kezdtem újra, ezúttal zártirányzékkal a nyílt után.. Egyenlőre elkeserítő az eredmény, de majd talán lőtéren. Üdv Bitor
Előzmény: emeszto1234 (3246)
STEVE.5 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3247

"Igazi versenyfegyverek sokszazezerbe kerulnek."

Azért nem kell nagyon elkeseredni, mert ha egy kis szerencséd van és még hozzá egy kis türelmed, ki lehet fogni használtan is jó céllövő légpuskát is.

Gondolok itt elsősorban Pl az oldalfelhúzókaros Feinwekbau 300 típusra (ennek dugattyúháza a lövés pillanatában hátrasiklik, a rázkódások csökkeltése érdekében), vagy esetleg a hasonló kategóriájú Walther oldalkaros kivitelű változatára.

Az első típusból (igaz vagy két éve) 45.000 Ft-ért, a másodikból (szintén kb 2 éve) 50.000 Ft-ért szálltam ki. (Akkor éppen más fegyverre kellett a pénz.)

Légpisztolyban egyébként szintén nagyon jó tud lenni az oldalkaros Feinwerkbai LP 65, hasonlóan a puskához, ez is "rövid csőhátrasiklásos"  (Ára: 40.000-60.000-ig),

Valamint jó lehet még a cseh TAU 7 is  

Előzmény: emeszto1234 (3246)
emeszto1234 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3246

"Igazi versenyfegyverek sokszazezerbe kerulnek."

Igen ezt sejtettem-tudtam. Ezért is gondolkodom egyelőre nyíltirányzékban, hobbiszinten. Egyelőre az én képességeim bőven nem feszegetik a fegyver képességének határait.

Körülnézek a neten a megadott márkák után.

Előzmény: gvass1 (3245)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3245

"max. 80e Ft-ot."

Hat, ennyibol versenyszeruen celbalovesre (arra edzesre) alkalmas legpuska nem nagyon fer bele, talan csak egy hasznalt FEG CLG62 (egylovetu, CO2-os versenyfegyver), de arra vadaszni kell.

A Slaviak, IZS-ek es a FEG-ek (20-30 e kozt), sot meg a dragabb (45-65e) Gamok sem kifejezetten pontlovo versenyfegyverek.

Igazi versenyfegyverek sokszazezerbe kerulnek.

Hobbilegfegyverek kozul nagyon pontosak a Weihrauchok, Dianak, amikbol az olcsobb peldanyok talan belefernek a 80 ezerbe.

Előzmény: emeszto1234 (3244)
emeszto1234 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3244

Szia,

max. 80e Ft-ot.

Sajnos csak ezt a típussaládot ismerem (630,631) leszámítva az LG422 alappuskát. De ezek beszerezhetőségéről semmit nem tudok. Minőséget, képességet tekintve nem adnám a Slavia alá. Nyilván van jobb fegyver is, de áruk gondolom 100 felett van.

Edzésre szánom, legyen megbízható, irányzéka pontosan állítható, 4,5mm-es űrméretű. Legyen tömege, de ne legyen nehéz max 3,0-3,3 kg-ra gondoltam.

köszönöm

Előzmény: gvass1 (3243)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3243

"Mit javasoltok, milyen fegyvert érdemes vásárolnom?"

Mennyi penzt szansz ra?

Előzmény: emeszto1234 (3242)
emeszto1234 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3242

Üdv,

légpuska vásárlási tanácsot kérek tőletek.

Szeretném újrakezdeni a légpuskás sportlövészetet (nyílt irányzék, 10 m), amit 13 éve abbahagytam. Egyelőre csak szeretném visszanyerni az akkori szintemet. Annak idején Slavia 631 típusú fegyverrel lőttem.

Mit javasoltok, milyen fegyvert érdemes vásárolnom?

köszönöm

emeszto

Halftone Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3241

Szia,

Természetesen, a forum oldalait pont ezért uzemeltetjuk...

Amennyiben a gyártóval fel tudjuk venni a kapcsolatot és rendelkezésünkre állnak az anyagok, minden gond nélkül felkerulhetnek... beleertve a termekekhez kapcsolodo exkluziv kepernyokimeloket, hattereket, videok stb...

Előzmény: Cipa (3239)
szg307 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3240
Weirauch, Vebley, BSA, RWS stb. gyártók cuccai érdekeltek volna.
Előzmény: Halftone (3238)
Cipa Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3239

Üdv Halftone!

Van kíváságlistátok is?

Előzmény: Halftone (3238)
Halftone Creative Commons License 2004.07.29 0 0 3238

Szia,

Külön légpuskás témát nem találsz benne, viszont ha a részletes kereső (jobb felso sarok, a Kereses alatt) lehetosegeit hasznalod es ismersz gyartokat pl.: ANSCHUTZ, minden veluk kapcsolatos infohoz hozzafersz.

Masik utvonal: ha belepsz az oldalra: FEGYVERTARLAT menupont: pl.: az anschutz szerepel a "pisztolyok, revolverek" és "puskák, karabélyok" kategoriaban - 34 termekkel... :-)) A GAMO es Baikal augusztus kozepen kerul fel, full magyar tartalommal, es teljes leirasokkal... addig is, ha van kedved csemegezz ebbol a 4000 oldalbol batran...

Előzmény: szg307 (3237)
szg307 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 3237
Lehet, hogy rosszul használom az oldalt, de légpuskás témát nem találtam benne.
Előzmény: Halftone (3235)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 3236

"Azert szerintem a munkad es az irasod 2 kulonbozo dolog,"

Nem, nekem a foallasom az ujsagiras, a tobbi az csak kiegeszito.

Előzmény: Halftone (3235)
Halftone Creative Commons License 2004.07.28 0 0 3235

Azert szerintem a munkad es az irasod 2 kulonbozo dolog, de ebbe ne menjunk bele... legalabbis itt nem :-))

Reklamtevekenyseg... Hm... a FEHOVA és a KALIBER is errol szol, eletben akarod tartani a GUNBOX-ot... /ez itt a reklam helye... :-))/ Vagy nem?

Miert ne ismertethetnem meg az itt olvasgato emberekkel ezt az uj oldalt...??

Uzleti sikeresseg... meglatjuk, azert koszonom a jokivansagaidat... :-))

Ne haragudj, de "uzleti alapon" jelenleg nem tudok elni a segitseggel, mivel mar a szoban is benne volt h segitseg... Tobb tucat ember "segitett" az oldal letrehozasaban, hatalmas munka van a rendszerben ... azert koszonom, talan osszel, vagy tavasszal megkereslek ez ugyben... !

Hazai aktualitas... teny, celunk a hazai portfolio tamogatasa, szelesebb korben valo ismertetese... Remenyeim szerint augusztus kozepere tobb szaz oldallal bovul a portal... melynek folyamatos, havi frissitesei lesznek. Remelem, akkorra Te is talasz majd az oldalon kedvedre valot, es elofizetoink kozott koszonthetunk...

Előzmény: gvass1 (3234)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 3234

"Miert vagy ma ilyen agressziv kismalac?? Talan azert, mert nem Te keszitetted az oldalt?? , "

Szo nincs errol, csak kilogott a lolab a reklamtevekenyseged mogott.

Egyebkent, mint jeleztem nagyon jonak es dicseretesnek tartom a kezdemenyezest - habar uzleti sikeressegevel kapcsolatban vannak fenntartasaim.

Amire szerintem a korrektebben forditott, esetleg egyaltalan nem forditott anyagokon tulmenoen figyelni kene az nagyobb hazai aktualitas, ismerve a hazai jogi kornyezet visszassagait.

"De ismerve irasaidat, es szakmai tapasztalatodat, szivesen vennenk a segitsegedet, amennyiben erdekel a dolog..."

"foleg ugy nem, hogy masok sem velekednek pozitivan a Te munkadrol..."

Ize, nem erzel itt ellentmondast?

Persze uzleti alapon szivesen segitek ilyesmiben - gondolom mas sem ingyer csinalja. Ezugyben asszem ismert az emilcimem (kaliber@mailstation.hu), ha maganban esetleg fel kivanjatok velem venni a kapcsolatot.

Előzmény: Halftone (3233)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!