Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.07 -5 0 306

Oszt az eredmény: 10%-os részvétel, Eredmény 90%-os fideszes győzelem:DDDDD

Előzmény: Mr. Limburger (304)
Falk,a vezér Creative Commons License 2019.01.07 -1 0 305

Még nem ment el mindenkié.

Előzmény: Mr. Limburger (304)
Mr. Limburger Creative Commons License 2019.01.07 0 1 304

Eccerü: Azt várom, hogy a Kormány megbukjon. Legyen népszavazás. Hátha megjött a magyarok esze.

szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2019.01.07 0 0 303

Nem a bértopikolókra gondoltam!

Előzmény: panthera nera (301)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.06 0 1 302

Ágica és a kapuzárási pánik.

Előzmény: Szabálytalan nicknév. (291)
panthera nera Creative Commons License 2019.01.06 -1 0 301

más nicken átmennek bértopikolni annak aki fizet.  

Előzmény: szamtanmertanfizikap (300)
szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2019.01.06 0 0 300

"Addig álljatok féllábon!"

 

És ti hogy fogtok állni utána?

Előzmény: Ugrik.Borbála (299)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.06 0 0 299

az Orbán-korszak túl van a zenitjén, vagyis lényegében véget ért – függetlenül attól, hogy meddig maradhat még Orbán Viktor kormányon”

 

Addig álljatok féllábon!

Előzmény: Törölt nick (295)
Torlonia Creative Commons License 2019.01.06 0 0 298

Értelmes írás.

Előzmény: Törölt nick (295)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.06 0 0 297

Fake News?

Előzmény: Törölt nick (295)
panthera nera Creative Commons License 2019.01.06 0 0 296

Igen, az itt bemutatottak közül a Bangóné-Ágica-Hadházi trojka produkcióját már láttuk.

 

Amivel sikeresen röhejbe fullasztottak egy országos szakszervezeti mozgalmat, ami meghátrálásra kényszeritette volna a rezsimet, ha saját hatalomvágyukból nem másztak volna a tüntetőkre. 

 

Előzmény: Törölt nick (295)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 0 0 295
szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2019.01.05 0 0 294

Copyright by Simicska!

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.05 0 0 293

Hasonlóan demokratikus, törvényes elbánást kívánok orbán úrnak, pintér úrnak, kövér úrnak!

 

 

https://civilhetes.net/lemondasra-szolitottak-fel-pinter-sandort?fbclid=IwAR2QYH8wFXBXHKtPKHiUoBOSuPP1OUV6DLh3V7CrS-bAktrjoLToKO4FPD4

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.04 0 0 292

Képzeld, hogy nézhet ki enélkül, ha végül ezt választotta a lehetséges opciók közül.

Előzmény: EvaBeczoe (287)
Szabálytalan nicknév. Creative Commons License 2019.01.04 0 0 291

"Bejelentette a januári tüntetéseket az ellenzék!"

 

...csak bírja Ágica feje...!

 

Előzmény: Bokrétás (233)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 -1 0 290
EvaBeczoe Creative Commons License 2019.01.03 0 0 289

De így nincs? LOL

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (288)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.03 -1 1 288

Ha Azorbán viselne hitlerbajszot, rögtön lenne miről beszélni.

Előzmény: EvaBeczoe (287)
EvaBeczoe Creative Commons License 2019.01.03 0 0 287

Hitlerbajusz. Ez normális??

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (284)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.02 0 0 286

Nem.

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (284)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.02 -1 1 285

Úgy látom, "fö dakota", hogy nemcsak írni, de olvasni sem tudsz.

 

ssy nem egyenlő eőy.

Előzmény: Törölt nick (276)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.02 -1 1 284

Hol beszél a kedves megriadt Mekegény úr, a demokrácia önjelölt őre?

 

Csak nem a Klubrádióban vagy az ATV-n?

 

Előzmény: Torlonia (281)
E.E.PÓ Creative Commons License 2019.01.02 0 0 283

Mit mond, mikor bukik Orbán?

Előzmény: Torlonia (281)
Alf,a hím Creative Commons License 2019.01.02 0 0 282

A Kossuth téren?

Előzmény: Torlonia (281)
Torlonia Creative Commons License 2019.01.02 0 0 281

Most épp Lengyel László beszél: Hallgasd, figyelj.

Előzmény: Hun az ősanyám? (277)
Torlonia Creative Commons License 2019.01.02 0 0 280

Reagálok legostobább refrénedre. Mindig.

O1G: Áldassék a szennyes neve. 2019: Úgy legyen, úgy lesz!

Előzmény: Hun az ősanyám? (277)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.02 -1 0 279

Meglesz! :)

Előzmény: Hun az ősanyám? (277)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.02 0 0 278

Tényleg, hun az ősanyád?

Előzmény: Hun az ősanyám? (277)
Hun az ősanyám? Creative Commons License 2019.01.02 -3 2 277

Azt várom 2019-től,hogy dr. Orbán Viktor miniszterelnök úr (áldassék a neve) még mélyebbre döngölje agyagba a balliberális csürhét. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!