Keresés

Részletes keresés

party fecske Creative Commons License 2019.01.24 -3 0 94

Kurva nehéz lesz pár év múlva eltűntetni azokat a fényképeket amik ezzel a társasággal készültek...

 

A balliberális politikusok tizenkilenre lapot húztak.

Előzmény: A pupák pék pókja (91)
party fecske Creative Commons License 2019.01.24 -3 0 93

bé zsebe ezáltal tele van zsével.

 

A tehetségtelen proletár irigységéről ismerszik meg a balliberális.

Előzmény: tt978 (92)
tt978 Creative Commons License 2019.01.24 0 0 92

Az arcán a hülyegyerek vigyorával a szájából egyfolytában ömlik a szenny. A lényeg,hogy bé zsebe ezáltal tele van zsével.

Előzmény: Törölt nick (85)
A pupák pék pókja Creative Commons License 2019.01.24 -1 1 91

Hmmm... titeket ért a meglepetés, hogy a kislány nem válogatta meg a szavait.

 

Igaz, meglepődtünk, mert reméltük, hogy egy bizonyos szintnél már nincs lejjebb... 

De hát tévedtünk.

 

A kislány nem mondott semmi olyat, a válogatott trágárságokon kívül, amit nem rágott már csontig az ellenzék... Ebben nem volt semmi meglepő.

De az már igen, hogy azonnal szentté avattátok, pedig káromkodáson kívül semmit nem adott ...

 

Annyira elégedettek vagytok az O1G-vel is, hogy egy hónapja már abban tocsogtok, és nem tudtok betelni vele...

 

Mondjuk ez jó, mert addig se próbáltok gondolkodni.

 

Nekünk meg ott van Bayer, az ügyeletes káromkodó... Többet nem nagyon találsz... esetleg iott ott egy pár elcsúsztott megjegyzést.

 

A mocsok a ti védjegyetek... Valami ügyvéd le is védette a gecit magának mint "szellemi terméket"... Úgyhogy rátok fog száradni.

 

És csodálkoztok, hogy senki nem megy ki a megagiga kormánybuktató tüncijeitekre !

Tudjátok...

Kurva nehéz lesz pár év múlva eltűntetni azokat a fényképeket amik ezzel a társasággal készültek...

EZÉRT menekül a közeletekből mindenki.

 

 

 

Előzmény: mávtelep2 (89)
halottcash Creative Commons License 2019.01.24 0 0 90

Milyen rendezveny az, ahol kapucnival az arcban ücsörögnek, ácsorognak az résztvevők?

 

 

https://alfahir.hu/2019/01/23/bede_zsolt_bayer_zsolt_gulyas_balazs?fbclid=IwAR2rCa3_NtasdG7L8nHNm-bKQDVTFincQ2At6-uj7VZ8-wxPyJVL6CRj51s

mávtelep2 Creative Commons License 2019.01.21 0 0 89

Hmmm... titeket ért a meglepetés, hogy a kislány nem válogatta meg a szavait.

Mi már évtizedek óta ismerjük mocskospofájú  Zsocátokat,  aki megkapta amit megérdemelt.

Előzmény: A pupák pék pókja (88)
A pupák pék pókja Creative Commons License 2019.01.21 0 0 88

De érzékeny vagy húsom... A nagylány saját stílusában lett helyre téve, hogy ő is megécse...

 

De ti még mindig nem értitek.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (85)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.21 0 0 87

Békamenő

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.21 0 0 86
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.15 0 0 85
Mégis minden stimmel Creative Commons License 2018.12.19 -3 0 84

zsoti felugatott ... oszt most kussol ...

 

Amikor a haladódemokraták a rendőrökre fújták a könnygázt, akkor felmerült, hogy össze kellene rántani a Békemenetet...

 

Aztán kiderült, hogy csak néhány genderszakosnak nem jutott hely a romkocsmában, és emiatt frusztráltak, lefújták.

 

 

Előzmény: Törölt nick (78)
King_of_Giants Creative Commons License 2018.12.18 0 2 83

Szél akik voltak már minden pártban"

 

Fönököd csak egy párt vezére volt, de annyit forgolódott a liberáltaktol a jobboldalig, hogy egy szélkakas is megirigyelhetné

Előzmény: Ollie a Réhm (9)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 1 82
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 1 81
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 80

Íme, a trollok zsinórmérféke!

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 79
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 78

zsoti felugatott ... oszt most kussol ...

A patkánynak is van gerince?

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 76

Bovs!

Nem gondoltam, h gondot okoz.

Majdnem olyan mint a bitófa, de mégsem ...

Előzmény: marmariss (75)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 74

Gondolom nem ezek ismételgetéséért állsz a pulpituson ...

Előzmény: marmariss (73)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 72

Vájkáljon egy varnyú!

Csak a D-kre koncentrálj!!

Előzmény: marmariss (71)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 69

Na, végre vmi kis igazság.

De hol van legalább fél tucat D?

Előzmény: marmariss (68)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 67

Ez a sok D olyan mint a farokméregetés?

Vagy vmit elfed?

Pl a rengeteg IQ-dat?

Előzmény: marmariss (66)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 65

Te?

Játszani?

Maximum a paplan alatt.

Egy bőrfecnivel.

Előzmény: marmariss (64)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 63

Nem merek.

Remegek ahogy megláttam a nickedet.

Ráéreztél!

Vmi akadémikus lehetsz, ugye?

Előzmény: marmariss (62)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 61

Anyu felszolgálta a meleg kakaót reggelire?

Előzmény: marmariss (60)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 -1 1 59

Itt már nincs min meglepődni.

Ami ellenben meglepetés, h viktorviktorviktor meg se nyikkan.

Nyikorog a rendszerE!

Előzmény: medve talp (58)
medve talp Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 58

Magyar üsse a MAGYART?

KBSZTT KCSG!

 

 

Miert lep meg?

 

 

  • Ha a taknyukon és a vérükön kell őket kirángatni, akkor a taknyukon és a vérükön.” Hogy biztosan mindenkinek átmenjen az üzenet, Bayer megismételte, hogy csak semmi finomkodás: Ha kell, akkor szanaszét kell verni a pofájukat.

https://444.hu/2017/05/07/bayer-zsolt-a-taknyukon-es-a-verukon-rangatna-ki-a-civileket-a-parlamentbol

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 57

volner "úr" nemrég beszélt meglehetősen provokativ módon a hírtv-be  a betyár seregről.

Milyen küzdősportokban járatosak, vannak köztük volt katonák, rendőrök, légiósok ...

Mi a kis f....t akar ez tahó?

Magyar üsse a MAGYART?

KBSZTT KCSG!

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 56
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 53

Zsóti mikor kezd szabadságharcolni?

Cöfögni?

Böfögni?

Röfögni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!