Keresés

Részletes keresés

szimizso1 Creative Commons License 2026.04.09 -1 0 105206
Fricu1 Creative Commons License 2026.04.05 -1 1 105205

Feltámadt Krisztus!

 

Nálunk ez a köszönés Húsvét reggel..

 

Várjuk az unokákat, mi és a persze Nyuszi úr.

 

robertó69 Creative Commons License 2026.04.04 -1 1 105204

Beosztás miatt hozzám ma látogat el a nyuszi. Én nem tudok ilyen flancos ételeket csinálni. A sonka főző lében már tegnap megfőztem a babgulyást.

Az őzgerinc süti is pihen a hűtőben. A Vellington bélszint már körbe pirítottam, mudtárral körbe kenve pihen a hűtőben. Ma rakom össze, és sütöm ki. Főtt-sült édes burgonya lesz hozzá.

Sütök egy szilvás piskótát, és ha lesz még energiám, egy köményes omlós apró sütit.

Szóval csak így, szolidan... ;-)  Képet max. privátban, ha el nem feledkezem róla.

 

Apropó: említettem múltkor, hogy rossz életű emberek elorozták a tőled kapott fácskámat. Tudjuk majd pótolni valamikor?

Előzmény: szimizso1 (105193)
robertó69 Creative Commons License 2026.04.04 -1 1 105203

Annó csináltam egy játékos vetélkedőt egy rendezvényen. Volt benne egy történelmi kvíz: Szent István kedvenc étele a lecsó volt; IV. Béla Itáliából hozatta az újságait. stb. stb.

El kellett dönteni, mi igaz, mi hamis állítás. Csak felnőttek játszották. Nem állítom, hogy mindenki kitörő sikerrel...

Előzmény: -remény- (105202)
-remény- Creative Commons License 2026.04.03 -2 3 105202

  ;-DDD Nostradamus és az ő "gumicsizmája"! 

Flexon-beton Creative Commons License 2026.04.03 -1 1 105201

9🌞

Előzmény: -remény- (105200)
-remény- Creative Commons License 2026.04.03 -2 0 105200

Az RTL-ék 12.étől újra indítják a "Heti Hetes"-t!Micsoda véletlen !  ;-)

szimizso1 Creative Commons License 2026.04.02 -1 0 105199

Előre megyünk a zakóért! :-)

Előzmény: -remény- (105198)
-remény- Creative Commons License 2026.04.02 0 0 105198

Esse semmi egy napi vicc! https://www.facebook.com/reel/730851591284830  

Előzmény: szimizso1 (105194)
szimizso1 Creative Commons License 2026.04.01 -1 0 105197

Természetes tojásfestékek:

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1543811120648547&set=a.744672630562404

 

De a rúzs is nagyon jó! ;-)

szimizso1 Creative Commons License 2026.04.01 -1 0 105196

Ezek a mai locsolóversek! Nahát! :-)

 

https://www.facebook.com/reel/927904456683816

szimizso1 Creative Commons License 2026.04.01 -1 0 105195

Robi!

Ma kikelt magából a Zsuzsi egyik virága. Hozott egy új hajtást.

szimizso1 Creative Commons License 2026.04.01 -1 0 105194
szimizso1 Creative Commons License 2026.03.31 -1 1 105193

Robi!

Húsvéti 3 kg pácolt tarja lesz a kaja. Grillen, és sütőben lesz elkészítve hagymaágyon ;-)

 

-remény- Creative Commons License 2026.03.30 0 0 105192

https://www.facebook.com/reel/1278677603661629 Vakuljon meg a szürkém,ha nem ötletes!  ;-)

szimizso1 Creative Commons License 2026.03.30 -1 0 105191

Elefánt, és a púpos teve :-)

 

https://www.facebook.com/reel/1261873758819770

szimizso1 Creative Commons License 2026.03.30 -1 0 105190
szimizso1 Creative Commons License 2026.03.30 -1 2 105189

Robi!

Sportlövők sörnyitója :-)

 

https://www.facebook.com/reel/1264701545101150

szimizso1 Creative Commons License 2026.03.30 -1 1 105188

Laci brácsi!

Honnan tudjuk a pontos időt, ha nincs nálunk óra?

 

https://www.facebook.com/reel/26523636467231154

Előzmény: -remény- (105187)
-remény- Creative Commons License 2026.03.28 0 0 105187

Köszönjük EMESE!!!!!!

Előzmény: szimizso1 (105186)
szimizso1 Creative Commons License 2026.03.27 -2 0 105186

Látszik, hogy az elején rosszul rakják össze ;-)))

Előzmény: -remény- (105184)
szimizso1 Creative Commons License 2026.03.27 -1 0 105185
-remény- Creative Commons License 2026.03.27 0 0 105184
Előzmény: szimizso1 (105168)
szimizso1 Creative Commons License 2026.03.27 -1 0 105183
-remény- Creative Commons License 2026.03.27 0 0 105182

Jajj de dzsó!!! https://www.facebook.com/reel/970422495644560    Irigylitek a farékját,mi?  ;-)

szimizso1 Creative Commons License 2026.03.27 -1 0 105181

Ez szép volt! Reggel rémálmom volt, mert te is benne voltál :-)

Egy utcán volt a lőtér, ahol néha egy-egy járókelő ment át a puskák előtt. Te meg baszogattál, hogy: "megint belerántottál!"

Pedig szépen középre mentek a találatok egybeszakadva. Erre ébredtem reggel.....

Előzmény: robertó69 (105178)
bando53 Creative Commons License 2026.03.27 0 0 105180

Janó, a biztonsági övet el ne felejtsd..................:-))))))))))))))

Előzmény: bosijani (105177)
bosijani Creative Commons License 2026.03.26 -1 0 105179

:-)) azosztigen! 

Előzmény: robertó69 (105178)
robertó69 Creative Commons License 2026.03.26 -1 0 105178

Na, rájössz, hol a hiba?

 

https://www.youtube.com/shorts/7hc7983wu4s

Előzmény: szimizso1 (105173)
bosijani Creative Commons License 2026.03.26 -1 0 105177

pihentagyúak. :-))

Előzmény: szimizso1 (105176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!