Beosztás miatt hozzám ma látogat el a nyuszi. Én nem tudok ilyen flancos ételeket csinálni. A sonka főző lében már tegnap megfőztem a babgulyást.
Az őzgerinc süti is pihen a hűtőben. A Vellington bélszint már körbe pirítottam, mudtárral körbe kenve pihen a hűtőben. Ma rakom össze, és sütöm ki. Főtt-sült édes burgonya lesz hozzá.
Sütök egy szilvás piskótát, és ha lesz még energiám, egy köményes omlós apró sütit.
Szóval csak így, szolidan... ;-) Képet max. privátban, ha el nem feledkezem róla.
Apropó: említettem múltkor, hogy rossz életű emberek elorozták a tőled kapott fácskámat. Tudjuk majd pótolni valamikor?