Azért gondoltam erre az új topic-ra, hogy ne zavarjuk az igazi viadorosokat és a díszbaromfi tenyésztőket sem! Sajnos ez a nagyon ősi fajta kicsiny országunkban már nem tartozik egyikőjükhöz sem. De nagy múltja miatt talán több figyelem is megilletné.
Egy luxusvendéglőben egy házaspár ebédel. Egyszer csak odalép az asztalukhoz egy gyönyörű, csinos fiatal nő és megcsókolja a férjet. A felesége felháborodva, önmagából kikelve megkérdezi: - Ki ez a szajha?! A férj, halkan, teljesen nyugodtan: - A szeretőm. -Én ezt nem tűröm, elválunk, visszaköltözöm a szüleimhez! - ordítja a feleség. - Jó szívem - mondja a férj csendesen - váljunk el. De tudod, hogy akkor nincs több hawaii nyaralás, karácsonyi bevásárlás Párizsban, sízés az Alpokban, sport Merci a feneked alatt és még sorolhatnám... Mély csend következik, csak az evőeszközök csilingelése hallatszik. Egyszer csak belép az étterembe a család egyik régi barátja, jobbján egy csinos fiatal nővel. A feleség ismét felháborodva: - Ki az a nő ott a Bélával ?!?!?! - A szeretője -mondja a férj ugyanazzal a nyugalommal. Kis csend következik, majd a feleség megszólal: - A miénk szebb...
Druszám! Holló a hollónak nem vájja ki a szemét! A többieket zabálták meg és mérik ki! Utána jön a békemenet és a meleg felvonulás. A buzi zsúr azért is jó ,mert nem kell az ételt melegen tartani. Önmagát melegíti. Zabálni való kis csudafalatok , cukik!!
Druszám! Most néztem, hogy az éhségmenet megérkezett a parlamenthez. Viszont mindenkinek feltűnt, hogy amikor az érdiek csatlakoztak ,a sor végéről mindig tűnt el valaki. Eközben gulyást osztogattak több felé.............
szeva! most épp tetöszerkezetet vasból. olvastam a mailt is,de otthon voltam és nem volt idöm válaszolni,mert ellenek a birkák+nemsokára a kecskék is,ja meg pénteken jólbebasztam:-)
Nem Én voltam ,áááááá dehogy!Remélem nem jön többet ,elvettem tőle a kedvét. Küldtem volna Érdre, de aztán megsajnáltam szegényt. Ott éhen halt volna vagy szappan lenne belőle.