Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2013.02.13 0 0 11397
Egy luxusvendéglőben egy házaspár ebédel. Egyszer csak odalép az asztalukhoz egy gyönyörű, csinos fiatal nő és megcsókolja a férjet. A felesége felháborodva, önmagából kikelve megkérdezi: - Ki ez a szajha?! A férj, halkan, teljesen nyugodtan: - A szeretőm. -Én ezt nem tűröm, elválunk, visszaköltözöm a szüleimhez! - ordítja a feleség. - Jó szívem - mondja a férj csendesen - váljunk el. De tudod, hogy akkor nincs több hawaii nyaralás, karácsonyi bevásárlás Párizsban, sízés az Alpokban, sport Merci a feneked alatt és még sorolhatnám... Mély csend következik, csak az evőeszközök csilingelése hallatszik. Egyszer csak belép az étterembe a család egyik régi barátja, jobbján egy csinos fiatal nővel. A feleség ismét felháborodva: - Ki az a nő ott a Bélával ?!?!?! - A szeretője -mondja a férj ugyanazzal a nyugalommal. Kis csend következik, majd a feleség megszólal: - A miénk szebb...
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.13 0 0 11396

Arany Barátom Te Jövöbelátó!

Mikor jössz a jövöhéten sac/kb.? Mert eladtam már mindent ami utban volt és üresen tátonganak a tyúkólak!

csá.

Előzmény: kishármas (11390)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.13 0 0 11395

Rögtön gondoltam hogy a könnyebb megoldást választod, Bráhmával hogy álsz, szereztél ?

Óriás cochint?

csá.

Előzmény: Vkoza (11394)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11394

az akartam lenni,de most meg annyi hó lett,hogy nem nekem való ez már,nem birom én ezt idegekkel,ugyhogy megszöktem:-)

Előzmény: Gyálimanus (11392)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11393

természetesen!de van még 3t vas ami szerintem ott marad,mert kicsi a kocsi,és ezek a marhák dobják a szemétbe,mert nem tudják értékelni:-)

Előzmény: kishármas (11391)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11392

Szeva Druszám Te Vajákos DR!

Szerinted miért ilyenkor jár a sógorokhoz? Hómunkás az istenadta!

csá.

Előzmény: kishármas (11390)
kishármas Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11391

Loptál azért haza valamit?

Előzmény: Vkoza (11389)
kishármas Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11390

Utána géppuska és nyílhatna is az új ( persze uniós támogatású) kutyatáp üzem. Buzi-Food. Csuhajla! Csak úgy nőnének a kutyák.

Előzmény: Gyálimanus (11388)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11389

b@szhassátok,már itthon vagyok,mert reggelre lehullot 15cm hó,és holnapra még jeleznek 20cm.

40km/h tempó hazáig,170km 4,5órát tartott.

Előzmény: Gyálimanus (11387)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11388

Összefújja a szél a szemetet!

Előzmény: kishármas (11383)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.12 0 0 11387

Ezzel már megcsúsztál Zolikám!

Megyünk, ne aggódj!

csá.

Előzmény: Vkoza (11381)
bexzy Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11386

Helló Tibi! 
Nah, várom is, hogy írj. :D Ideje már. :D 

Előzmény: kishármas (11363)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11385

A madarakból vitt még el?

Előzmény: Vkoza (11382)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11384

Drága tezsvírem! Vasba' má' nem utazunk!!! Csak zsínesfém meg lúbőr! Esetleg hasadóanyag. Ennek jó piaca van Koreában meg a Közel Keleten.

Előzmény: Vkoza (11381)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11383

Druszám! Holló a hollónak nem vájja ki a szemét! A többieket zabálták meg és mérik ki! Utána jön a békemenet és a meleg felvonulás. A buzi zsúr azért is jó ,mert nem kell az ételt melegen tartani. Önmagát melegíti. Zabálni való kis csudafalatok , cukik!!

Előzmény: Gyálimanus (11380)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11382

már elég hosszu ideje rókázok,több kevesebb sikerrel........

Előzmény: kishármas (11378)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11381

lehet, nemkellet volna emlitenem,hogy vassal dolgozok,mert a végén még lenyomoztok és ellopjátok:-))))

Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11380

Milyen gulyást? a Gulyás Zolit?!

csá.

Előzmény: kishármas (11379)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11379

Druszám! Most néztem, hogy az éhségmenet megérkezett a parlamenthez. Viszont mindenkinek feltűnt, hogy amikor az érdiek csatlakoztak ,a sor végéről mindig tűnt el valaki. Eközben gulyást osztogattak több felé.............

Előzmény: Gyálimanus (11377)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11378

Akkor annak soha nem lesz vége? Viszont lesz sok róka bőröd...........

Előzmény: Vkoza (11375)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11377

Tudsz élni az biztos! csá.

Előzmény: Vkoza (11376)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11376

szeva! most épp tetöszerkezetet vasból. olvastam a mailt is,de otthon voltam és nem volt idöm válaszolni,mert ellenek a birkák+nemsokára a kecskék is,ja meg pénteken jólbebasztam:-)

Előzmény: Gyálimanus (11369)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11375

üdv!

eddig 5db a környékemen,azt hittem már elfogytak,de ma reggel megint találtam nyomokat a friss hóban.

Előzmény: kishármas (11365)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11374

Nekem meg panaszkodik!! A húgy egye ki a farát! Oszt' lóhúst zabálnak.

Előzmény: Gyálimanus (11373)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11373

Nagy élet van érden Druszám!

Elnök úr elintézte hogy lóhussal töltött tésztát áruljanak a bevásárlóközpontokban!

Jól élnek most, megy a habzsi-dözsi!

csá.

Előzmény: kishármas (11370)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11372

Hozzád meg én megyek lopni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Gyálimanus (11368)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11371

Bicaj engem is érdekelne!

Előzmény: Gyálimanus (11369)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11370

Nem Én voltam ,áááááá dehogy!Remélem nem jön többet ,elvettem tőle a kedvét. Küldtem volna Érdre, de aztán megsajnáltam szegényt. Ott éhen halt volna vagy szappan lenne belőle.

Előzmény: Gyálimanus (11368)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11369

Szeva Zoli!

Mit csinálsz Bécsben? Csak nem bicajokat lopkodsz? Esetleg rókaprémet árulsz?

csá.

Előzmény: Vkoza (11360)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11368

Elöre is köszönöm Te Isten Király!

Hallottam valamit rihes more csajról akit Szécsényben szivlapáttal vágtak pofán párszor DE rögtön tudtam hogy Te szóba se kerülhettél!?

Tiszteled a nöi nemet , ezért mondtál a feleségednek is Igent! Egy újjal se nyúlnál ezekhez a dögökhöz , van erre lapát is nem de?!

csá.

Előzmény: kishármas (11366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!