Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.29 0 0 418

Gyönyörűek a cicáid! :)

Most megyek jó éjt sok simi nekik! Nagyon szépek! :)

Előzmény: cicómicó (417)
cicómicó Creative Commons License 2007.12.29 0 0 417
Mutizom a hercegnőt is.
cicómicó Creative Commons License 2007.12.29 0 0 416
Köszike a segitséget akkor próba ujra.Szóval ő Lali.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.29 0 0 415
Ha tallózod utána kattints a beszúrás gombra még! Biztosan szép cicák! Várjuk a képeket! :) Sok sikert!
Előzmény: cicómicó (414)
cicómicó Creative Commons License 2007.12.29 0 0 414
Na ezt még tanulni kell, a kép sajna nem ment el,de sebaj majd összejön egyszer.űAddig is van még egy fekete hat és féléves ivartaalanitott lánycicám Lili.Ő egy fenséges hercegnő.
cicómicó Creative Commons License 2007.12.29 0 0 413
Sziasztok,ő Lali cicám egy négy és féléves hétkilós ivartalanitott kandur.Oroszkék és perzsa keverék cicc.Játékos,csintalan jószág.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.29 0 0 412

Sziasztok!

Hozol róluk képeket? Mizu veletek? Böbö?

 

 

Előzmény: cicómicó (409)
cicómicó Creative Commons License 2007.12.28 0 0 409
Sziasztok Mindenki!Most találtam rátok és vettem a felhivást,hogy jöhet mindenki akinek cicája van.Akkor itt a helyem,nekem kettő van.Boldog ujévet mindenkinek és persze legfőképp a cicáknak.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.25 0 0 407

Csatlakozom! :)

Békés bolog karácsonyt! :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (406)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.17 0 0 404

Ne is kérdezd......szinte semmi időm...a gépem nem megy...beteg vagyok...Kormi cicáji elpusztúltak :'(

Amúgy sziasztok...

Előzmény: Törölt nick (403)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 402
Sziasztok!
Feltettem az oldalamra!
Üdv!
Előzmény: ugrifül (400)
ugrifül Creative Commons License 2007.12.16 0 0 401
ilyen cicáink vannak a mancsuk tiszta fekete
a 100cica.extra.hu
ugrifül Creative Commons License 2007.12.16 0 0 400
Azt hiszem itt a helyünk a cicáinkkal
egy fekete fehér és egy cirmos keres sűrgősen gazdit,

karácsonyig gazdit szeretenénk találni két kis cicának
csináltam nekik honlapot
kérek nézd meg és mutassad meg másoknak ha lehet.
http://100cica.extra.hu
Eyesight Creative Commons License 2007.12.02 0 0 394
Nem jött elő. A másik macsek üldözte el véleményem szerint. de tutira itt van vhol a környéken, nem hiszem hogy túl messzire elkóborolna ilyenkor. Ki kéne menni és hívni, járni az utcákat.
Előzmény: Törölt nick (393)
Eyesight Creative Commons License 2007.11.23 0 0 392
ezek nagyon jók :))) imádom a macsekokat olyan édesek tudnak lenni
Előzmény: Törölt nick (391)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 390

Sziasztok,

Ezt egy topicon találtam!

 

Gazdit keresek nagyon sürgősen egy kb 4 hónapos kislány cicának. Egy négy sávos főút járdaszigetéről mentettük meg pár hetes korában... El volt törve a farkincája- a vége görbe marad. :) Okos, fehér hasú cirmos, kutyabarát, fontos, hogy lakásban, melegben szeretne élni, és ugyanúgy mindenféle macsekfinomságot enne, mint eddig. A neve Piccolo.

Nagyon nehéz- vagy csak én vagyok pancser...?- cicának gazdit találni, de tovább sajnos nem tudok gondoskodni róla, eladtam a házamat, és az új tulaj max a pincében lenne hajlandó helyet adni neki. Ha valakinek van ötlete, kérem, hogy késlekedés nélkül hívjon fel. A cica nevében is köszönöm!

20/419-5837

 

Cica Székesfehérváron van, de jó gazdi esetén semmilyen távolság nem lehet akadály. :) 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.02 0 0 388

Helló ;-)

Hihi hallowini makka :)))D

Előzmény: Törölt nick (387)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.27 0 0 385

Sziasztok!

Nagyon édiiiiiii :))

Előzmény: ody42 (381)
Eyesight Creative Commons License 2007.10.27 0 0 384
nincs ivartalanítva. kandúr, 1,5 éves. csak eddig még nem volt olyan, h.ha hívom ne jöjjön. de még nem adom fel:) kitartóan várok.
Előzmény: Törölt nick (382)
ody42 Creative Commons License 2007.10.26 0 0 381

Tudom, nagyon béna vgayok, de nem látok beillesztés gombot... Alul megvan a feltöltés, de beillesztés? Még egy kis segítséget!!! Egyébként a volán meg a bkv oldalán megtaláltam: cica ingyen utazhat!!! Hahahahhahaha!!!!!!!!! Megvan!!!! :)))))

cica

 

cica2
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.26 0 0 380

Szia!

Remélem hazamegy! Még hazamehet! Nekem volt olyan hogy egy hónapig nem jött haza majdnem és meglett és él és virul!! Szorítok érte!

Igaz én is várom haza egyik cicámat!

Jó éjt!

Előzmény: Eyesight (379)
Eyesight Creative Commons License 2007.10.26 0 0 379
sziasztok. képzeljétek, az én cicám nem jött haza. tegnap délután óta hívom és semmi. nagyon aggódom érte. ugye nincs semmi baja???
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.26 0 0 378

Sziasztok!

akkor jó ;-)

Előzmény: Törölt nick (377)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.25 0 0 376

Szia!

Feltöltés után kattolj a beillszetés gombra is :) Lehet az maradt el.

Várom a képet! Sok boldogságot kívánok hozzá! :)

Előzmény: ody42 (375)
ody42 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 375
Óóó, nem tudtam a képet feltölteni :(
ody42 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 374
Egyébként ő az, Töpi, alias Töpörtyű :)
ody42 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 373

Szia!

 

Én is a kosárra gondoltam. A jeggyel kapcsolatban tanácstalan vagyok... A háziállat.hu (?)-n azt olvastam, hogy a kutyánál kisebb állatoknak nem kell jegy. De nekem is gyanús ez, illetve ha a kalauz nem így tudja, az ugye probléma. Másik probléma, hogy most hozom el a cicát, szóval bizti nagyon meg lesz ijedve szegényke :( De sajnos nem tudunk kocsival értemenni.

Előzmény: Pici gazdi (372)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.25 0 0 372

Kedves Ody42!

 

Szerintem legpraktikusabb megoldás ha szállítókosárban szállítod! És az állatoknak is úgy tudom kell külön jegyet venni! Úgy tudom cicáknak is.

 

Üdv. Pici

Előzmény: ody42 (371)
ody42 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 371

Sziasztok!

 

Itt is megkérdezem azt, amit egy másik topicban már megtettem :) (Én kis türelmetlen...)

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet cicát szállítani bkv-n/ vonaton/ buszon? Elsősorban a dolog anyagi részében vagyok tanácstalan, ill. abban, hogy kell-e speciális jegyet venni neki. Hiába böngésztem az illető fogyasztóbarát vállalatok honlapját...

 

Nagyon szépen köszönöm!!!

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.22 0 0 370

Sziasztok!

jajj de édes :)

Előzmény: .törpördög. (369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!