Keresés

Részletes keresés

Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007.09.26 0 0 48
Szerintem önts bele vízkőoldót. Annak lehet, hogy nem lesz olyan erős "illata". A sósav azért jobb, mert jó tömény, és ha akkor öntöd bele a vécébe, ha tele a bűzelzáró, akkor  is elég ereje marad a hatás kifejtésére.
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.26 0 0 46
Valami megoldás? Mert kipróbálnám, én is Domestoszoztam, és most kéne valami más ami segit :)
Előzmény: Agresszív nyuszika (44)
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007.09.26 0 0 45
A vécécsészének semmi baja sincs a sósavtól, nem olyan anyagból van, mint mondjuk a fürdőkád. Azt én sem sósavval tisztítom.
Előzmény: Tepedt_ (43)
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007.09.26 0 0 44
Ebben igazad lehet, nekem van ablak a klotyón.
Előzmény: Törölt nick (42)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.26 0 0 43
Az előbb itt arról beszélgettünk, hogy nem igazán tesz jót a sósav a zománcnak :)
Előzmény: Agresszív nyuszika (41)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.26 0 0 42
Szellőztetés? Mármint én panelban lakok, és ott tudod elég rosszul van megoldva a szellőzőrendszer, és nem akarom azt se, hogy a szomszédok szagolgassák.
Előzmény: Agresszív nyuszika (40)
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007.09.26 0 0 41

Még valami, nálunk nem az anyukám tisztítja a vécét, hanem én, már 25 éve, volt alkalmam kipróbálni ezt-azt.

A sósavról el kell mondanom, hogy féltem tőle, de kesztyűben kell dolgozni és óvatosan kell bánni vele.

Előzmény: Tepedt_ (39)
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007.09.26 0 0 40

Igen, igen.

1 flakon sósavat beleöntesz a vöcöbe és hagyod letakarva 1 órácskát. A legjobb, ha este öntöd bele és reggelig dolgozik. A perem alá is lögybikölj. Ha nem próbáltad még, tedd meg, meg fogsz lepődni az eredményen.

Előzmény: Tepedt_ (39)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.26 0 0 39
Tapasztalatból beszélsz a sósavval kapcsolatban? A domestost prbáltad is már netán?
Előzmény: Agresszív nyuszika (38)
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007.09.26 0 0 38

Klotyóva sósav, tuti olcsóbb, mint a domesztosz, de biztos jobb is.

Mosógépbe Cillit vízkőoldót mondott a mosógépszerelő. Semmiképp se az agyonreklámozott vízlágyítót. Én próbáltam, drága és rondák a ruhák tőle.

Konyhába is jöhet a vízkőoldó, sósav ide nem. A sósav egyébként nem marja ki a WC csészét.

A lúgok nem oldják a vízkövet.

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.26 0 0 37
Ezért lehet könnyen higitani, bár a lúg semlegesitő hatásairól is lehetne ódákat zengeni.
Előzmény: Who111 (35)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.26 0 0 36
Te mit használsz a WC-dhez?
Előzmény: Who111 (35)
Who111 Creative Commons License 2007.09.26 0 0 35

Megmarja a fajanszot.

(Többszöri használat után, és tömény savról van szó.)

 

A savakban meg a lúgokban egyébként az a jó, hogy könnyen közömbösítehetőek.

Előzmény: Tepedt_ (33)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.26 0 0 34
Biztos nagyon jót tesz neki..
Ha tehetném még a kádamat is ezzel pucolnám.
Előzmény: Tepedt_ (33)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.26 0 0 33
Ebben eltérőek a vélemények sokak szerint a sósav a legjobb az ecettel egyetemben, azonban én ebben nem vagyok 100%ig biztos. És akkor még nem is vizsgáltuk a WC csészére milyen hatással van az erős sav
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.26 0 0 32
Valóban elég sok káros tisztítószer van. Pl. itt van ugye a sósavas wc-tisztítás..
Előzmény: Tepedt_ (31)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.26 0 0 31
Találtam egy jópofa cikket :)

Tudatos Vásárló
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.25 0 0 30
Amíg nem te pucolod a Wct addig butaság :)
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 29
Csak kíváncsi voltam h milyen butaságokkal ütitek el az időt.
Előzmény: Tepedt_ (28)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.25 0 0 28
Értem. És akkor mit keresel ebben a topicban ha anyád pucolja a WC-t?
Gondolom a vízkő a hobbid :D
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 27
Kisbohóc mi? :)
Anyám pucolja a wc-ét otthon, szerencsére nekem nem kell ilyen gasztronómiai csodákkal foglalkoznom. Ha jól tudom valami Domestosz terméket használ.
Előzmény: Tepedt_ (26)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.25 0 0 26
Meséld el inkább kisbohóc mit használsz a WC-dben a vízkő ellen?
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 25
Elnézést kérek komoly Úr! :)

Előzmény: Tepedt_ (24)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.25 0 0 24
Ennyire azért ne legyünk viccesek!
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 23
Igazából csuporban tartani tényleg felelőtlenség.
Ezért is tárolom tenyérben.
Minden második kedden beállok a speiz-ba és 3-4 órán át markoléaszok 1 kis sósavat.
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.25 0 0 22
és miért ilyen jó az a sósav?
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 20
Mindig jól jön 1 jó csupor sósav a háztartásban. :)
Előzmény: Tepedt_ (19)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.25 0 0 19
Tömény sósav az asszem minden háztartásban van otthon :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 17
Egész tiszta :)
Előzmény: Tepedt_ (16)
Tepedt_ Creative Commons License 2007.09.21 0 0 16
Nem akarom, hogy így nézzen kia WC-m :)

111

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!