Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.31 0 0 129

Sziasztok!

Ha többet szeretnétek a galambászatról beszélgetni akkor nézzetek be ide:

http://dorestubi.forumx.hu/index.php?mforum=dorestubi

 

Csak regisztrálni kell (ami ingyenes).

  • egzotikus galambfélék
  • dísz-és röpgalambfélék
  • tenyésztési szokások
  • adok-veszek
  • kiállítások
  • felszerelések
  • kép feltöltési lehetőség
  • témanyitási lehetőség és még sok más

Várunk mindenkit szeretettel!

Előzmény: brodi (128)
brodi Creative Commons License 2011.07.28 0 0 128

jah,1elérhetőség:+3630/9045019

brodi Creative Commons License 2011.07.28 0 0 127

sziasztok!

eladó 20-20 db debreceni pergő,budapesti magasröptü keringő többféle színben!

cserébe érdekel díszbaromfi!!

battila1996 Creative Commons License 2011.07.27 0 0 126

Jah értem bocsi nem szóltam de én szerintem anyi amenyi a tyúk.

Belgaóriás Creative Commons License 2011.07.26 0 0 125

Nem úgy hanem, ha hozok valahonnan tojást és az enyém még nem tojt le, addig kérdeztem a tárolást.

A dajka galamb fogja majd kikeltetni a hozott tojásokat és felnevelni etetni a fiókákat.

Előzmény: battila1996 (124)
battila1996 Creative Commons License 2011.07.26 0 0 124

Miért egyáltalán lehet keltetni galamb tojást, de hogy eteted a kicsit??

Belgaóriás Creative Commons License 2011.07.25 0 0 123

MEDDIG LEHET TÁROLNI A GALAMBTOJÁST KELTETÉS ELŐTT?

Gepesz35 Creative Commons License 2011.07.13 0 0 122

Üdv!Nálam is jött 2db gyürüs galamb három napja itt vannak napközben ritkán elrepülnek és nem tudom kié.

Előzmény: madar86 (121)
madar86 Creative Commons License 2011.07.11 0 0 121


HUNG 1010

27-23555

4976

keresema galamb gazdáját

Belgaóriás Creative Commons License 2011.06.03 0 0 120

Halee!

 

SH-Ivermectin

Kezelhető evvel a szerrel a húsgalamb állomány?
Ha igen melyik időszakban?

Camelot77 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 119

Sziasztok

Segítségeteket kérem.Van egy nagy tanyám rajta egy istálló épület a padlásán lévő ajtó évek óta nem záródik és beköltöztek a galambok idén sajna fel kell újítanom a padlást és bezárnom.És ha lehet egyáltalán ilyet átköltöztetni vagy átszoktatni galambdúcba őket.Csak igazándiból nem tudom a galamboknál mikor van a költés stb.Mikor lehet őket zargatni.Nem szeretném ha elmennének a tanyáról mert olyan aranyos állatok csak sajna muszáj kiköltöztetnem őket de szeretném ezt akkor megejteni amikor nem annyira zavarom őket.

Belgaóriás Creative Commons License 2011.05.27 0 0 118
Belgaóriás Creative Commons License 2011.05.27 0 0 117

Heló!

 

Tedd fel ide is a képeket, hátha itt többen látják:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9080874

 

Egyébként hol lakol, mert én is Borsodi vagyok.

 

• American Giant Homer Pigeon

Előzmény: linus79 (116)
linus79 Creative Commons License 2011.05.23 0 0 116

elado borsod megyében külömbözö fajtáju,föként nagytestü galambok,texán,posta,mondén,1 fekete strasszer, 1 dupla kontyos,stb kb 20 + fiatalok, képet teszek fel a galambok nem levágásra hanem tovább tartásra kinálom ,nagyon jo költök van köztük dajka galamb is,

H . B a l á z s Creative Commons License 2011.05.07 0 0 115

eladó 5 db pávagalamb fehér, ezüst, sötét színüek. 500 ft/ db

     

  tel.: 06-30/ 425 3777

     

érd.: havasfalvibalazs@citromail.hu

 

Belgaóriás Creative Commons License 2011.05.07 0 0 114
Belgaóriás Creative Commons License 2011.05.05 0 0 113

Halee!

Ma voltam az Ónodi vásárban, venni akartam egy szép Ameirkai óriásposta hímet de egy pár igen szép opálszínű lett belőle
Molnár János Miskolci Ameirkai óriásposta tenyésztőtől vettem.

Belgaóriás Creative Commons License 2011.04.23 0 0 112

Heló!

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok minden kedves tenyésztő társnak és családjának!

 

H . B a l á z s Creative Commons License 2011.04.20 0 0 111

eladó 1 költőpár + 3 db fia PÁVAGALAMB 500 ft/ db áron, ha valkit érdekel, akkor a : havasfalvibalazs@citromail.hu címre írjon, vagy a 06-30/ 425 3777.,

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 110

Várok minden gerle-és galamb tenyésztőt!

Legyünk minél többen!

 

Katt a linkre:

http://www.freeforum.hu/dorestubi

Belgaóriás Creative Commons License 2011.04.05 0 0 109

Heló!

Deres és Fehér Amerikai Óriásposta tojót vennék!
http://americangianthomer.hupont.hu

battila1996 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 108

Lassan kezd náluk eltünni a betegség ugyhogy nao szépen köszönöm a tanácsaitokat.

 

battila1996 Creative Commons License 2011.03.26 0 0 107

okéés köszönöm szépen remélem elmulik

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.26 0 0 106

A negyed szem Kliont közvetlen a galambnak kell adni. Kinyitod a száját és óvatosan lenyomod a torkán.

De 3 napnál tovább ne add neki!!!

És negyed szemnél se adj többet.

 

 

Előzmény: battila1996 (104)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.26 0 0 105

Hirdetésem kacagó gerlés része már nem érvényes. Elkeltek.

Előzmény: Törölt nick (84)
battila1996 Creative Commons License 2011.03.26 0 0 104

okéés de az a negyed tabletát 1 liter vízbe vagy hogy??

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.26 0 0 103

Én úgy szoktam csinálni ha előfordul ilyen, hogy a fertőzött madarat külön rakom.

Amennyire tudom a szájából eltávolítom óvatosan a gumókat, tetrán kenőccsel vagy betadine kenőccsel bekenek a szájába és vagy kliont adok neki 3 napig negyed szemet, vagy ha nem javul akkor doxycyclint. Mindennap belenézek a szájába hogy nincs-e újabb gumó.

 

Általában ha időben észreveszi az ember és nem terjed elérhetetlen helyekre (orrüreg, stb.) a betegség akkor könnyebben kezelhető.

 

 

Előzmény: battila1996 (101)
machet Creative Commons License 2011.03.25 0 0 102

Egyiptomi swift érdekelne bármilyen szinben.

 

Üdv  machet

battila1996 Creative Commons License 2011.03.25 0 0 101

hello am igen az a sárgagomba és akkort az elég lesz szinted ha joloviete vgy klointadok??

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.24 0 0 100

Egyébként ha Trichomoniosis ("sárgagomb") akkor ha kinyitod a száját sárga csomók vannak a nyálkahártyáján, a fiatal madarak kapják el legkönnyebben, az öreg madaraknál ritkán vannak tünetek.

Az öreg madarak mivel tünetmentesek, így azok csak hordozzák a fertőzést és etetéskor átadják a gyengébb kifejletlen immunrendszerű fiataloknak.

A tüsszögés és orrvakargatás lehet egy kezdődő Tricho, lehet hogy az orrüregében jelentkeztek először a tünetek és akadályozza a légzést.

 

Javaslom nézd meg a bélsár állagát.

Nem-e híg, színe eltér a szokásostól stb.

 

De én a Mycoplasmosis-ra tippelek.  

Előzmény: Törölt nick (99)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!