Keresés

Részletes keresés

T0mika Creative Commons License 2005.07.22 0 0 157
= AZ ALKESZ
Előzmény: Lorinc_d (154)
T0mika Creative Commons License 2005.07.22 0 0 156
ez az itteni bestof :DDD
Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.21 0 0 155
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.21 0 0 154
En meg Lorinc
Előzmény: T0mika (153)
T0mika Creative Commons License 2005.07.21 0 0 153
ALKESZ
Előzmény: Lorinc_d (152)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.21 0 0 152
SPORT!
T0mika Creative Commons License 2005.07.21 0 0 151
jol
maribor Creative Commons License 2005.07.18 0 0 150
:DDDDDDDDDDD
Előzmény: DINO (143)
green_d Creative Commons License 2005.07.18 0 0 149

Megabotrány..:-)

 

És még be is szólt nekem..

Előzmény: Matt (148)
Matt Creative Commons License 2005.07.18 0 0 148
te meg rendőr vagy)))))
Előzmény: R.P.P. (146)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.18 0 0 147
Az is botrany
Előzmény: R.P.P. (146)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.18 0 0 146
Dino haverod lokista.
Előzmény: Lorinc_d (145)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.18 0 0 145
Ez tobb mint botrany
Előzmény: R.P.P. (22)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.14 0 0 144
Nem, neked lesz egy Lokista_Poland nick :)
Előzmény: DINO (143)
DINO Creative Commons License 2005.07.14 0 0 143
Inkább egy Peti from Tamási nicket jolo.
Előzmény: R.P.P. (141)
Matt Creative Commons License 2005.07.14 0 0 142
állat és növénytermesztő kézikönyv baj esetére.)))
Előzmény: DINO (140)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.14 0 0 141
Meg kell egy jó szemüveg is, hogy felismerjelek a hurkások közt. Egy falka egy vér. Regeljem neked a Dinka from Bp nicket? :)
Előzmény: DINO (140)
DINO Creative Commons License 2005.07.14 0 0 140

Túl sokat gondolsz róla.

Szépen vasalt rendőrzubbony. Kifényesített csillagok a vállapon, élesre töltött szolgálati. Így szokott átnézni.

Előzmény: Matt (138)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.14 0 0 139
no meg gumicsizma :)
Előzmény: Matt (138)
Matt Creative Commons License 2005.07.14 0 0 138
parfüm, hajzselé, élére vasalt ing....
irány a Loki topic!)))))))))))
Előzmény: R.P.P. (137)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.14 0 0 137
Át is nézek, voltál-e udvarolni ma... :)
Előzmény: DINO (135)
DINO Creative Commons License 2005.07.14 0 0 136

Jahh. Hanem gumicsizma-szaküzletet. :-)))

Télleg, küldhetnél kiselejtezett gumibotokat alapanyagnak. :-)

Előzmény: maribor (132)
DINO Creative Commons License 2005.07.14 0 0 135
Mehehe
Előzmény: titolesz (133)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 134
semmi gond, a holtidény stars egy moderátora már visszaadta a ti kis Dinkátokat :)
Előzmény: titolesz (133)
titolesz Creative Commons License 2005.07.13 0 0 133
Annak a videónak annyi köze van a Lokihoz,mint az Újpestnek a bajnoki címhez.Semmi.
Előzmény: R.P.P. (120)
maribor Creative Commons License 2005.07.13 0 0 132

te is?

DINO is most vett telket Tócoskerten.

Szerintem nem a metrót építi.

Előzmény: green_d (129)
green_d Creative Commons License 2005.07.13 0 0 131

Ja tényleg, kicsit puderos az agyam a sok cementtől... Azért kérdezni itt is lehet! 

Bazz, azt olvastátok, hogy a Csank meg a Titi Sopronba költözik? Igaz, hogy van még 1-2 ember akiket max. a lelátókon látnék szívesen de ezek erősen beletartoznak ebbe a magba. Mikor halnak már ezek ki?

Előzmény: R.P.P. (130)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 130
ez nem a hová tűnt Green Doktor topic... :)))
Előzmény: green_d (129)
green_d Creative Commons License 2005.07.13 0 0 129
Na sziasztok, van valamiújság?Közben ezerrel építkezek... (suck)
Előzmény: DINO (128)
DINO Creative Commons License 2005.07.13 0 0 128
Na azért, bazze.
Előzmény: maribor (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!