Keresés

Részletes keresés

mephysto Creative Commons License 2004.08.17 0 0 5
Igen, a szemeit egy 20 forintossal le lehetne takarni... mind a kettőt :D
Előzmény: meggyespite (0)
stonedrop Creative Commons License 2004.08.17 0 0 4
Külsőre mindenképpen.
A terem búrája Creative Commons License 2004.08.17 0 0 3
[image1]


A terem búrája Creative Commons License 2004.08.17 0 0 2
szvsz jó...
Mad Max Creative Commons License 2004.08.17 0 0 1
SZvsz jó nő!
meggyespite Creative Commons License 2004.08.17 0 0 0

Azt leszámítva, hogy a szemei kicsit közel vannak egymáshoz (Valahogy így: 00), egészen jó! :)

 

Vagyis nem 0 a csaj.

 

 

Előzmény: gugugaga (-)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.17 0 0 topiknyitó
Nézzük,nektek tetszik vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!