Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.03 0 0 4989
Előzmény: Törölt nick (4988)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.03 0 0 4988

Sajnos a mi csomagunkban nincs a juro kettő.

Ha a stephill.tv-nek hinni lehet, itt lehet nézni élőben a stradet.

 

http://www.gazzetta.it/Ciclismo/29-02-2012/strade-bianche-tirreno-diretta-video-gazzettait-81482546881.shtml

 

A murciara semmi sincs. Még a murciai regionális tévét is előbányásztam, de délután filmet adnak és foci meccset.

 

http://www.7rm.es/servlet/rtrm.servlets.ServletLink2?METHOD=PROGRAMACION&sit=c,6

 

 

 

 

Előzmény: caisse (4987)
caisse Creative Commons License 2012.03.03 0 0 4987

21:30-tól lesz a versenyről egy 60 perces ismétlés az eurosport 2-n.Nagyon jó verseny lesz,Ventosora pedig ráférne egy jó eredmény,tavaly azért sokkal jobban kezdte a szezon.Egyébként a Murciai körröl talál valaki élő videot nagyon megköszönném ha belinkelné ide:)

Előzmény: Törölt nick (4986)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.03 0 0 4986

Ventosoék már ma bevetik magukat a sűrűbe, indulnak a Strade Bianchen. Ráadául Visconti és Ventoso nagy tervekkel vág neki a köves utak versenyének.

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=48305

Előzmény: caisse (4985)
caisse Creative Commons License 2012.03.02 0 0 4985
gugugaga Creative Commons License 2012.03.01 0 0 4984

a cyclingfeveren Valverde a Párizs-Nizzára van nevezve, igaz Murciára is.:)

Előzmény: Törölt nick (4983)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 4983

A movistar három részre szakad a hétvégén, mint egykor szegény hazánk. Olaszországban Visconti, Murciában Cobo és Karpets lesz a kapitány. A Párizs-Nizza csapatot még nem hirdette ki Unzué, de kizárásos alapon Sándorunk marad mint számbajöhető commandante.

 

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=48208

 

Lehetne biciciclismo egy kicsit bulvárosabb is:"A vadbölény és a baltás gyilkos leigázza Murciát" vagy valami:-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 4982

Sok szeretettel köszöntjük Ruben Plaza Molinát nyolcadik születésnapja alkalmából. Bár Ruben éppúgy a nagy nyolcvanasokhoz tartozik, mint Valverde vagy Boonen, jóval könnyebben el tudja fújni a gyertyákat:-)

 

http://www.velofutur.es/noticias/2012/02/29/ruben-plaza-en-su-octavo-cumpleanos/

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.23 0 0 4981

A mi Alejenadronk mindenki szeretettel vár az új honlapján!

 

http://www.alejandrovalverde.es/

caisse Creative Commons License 2012.02.23 0 0 4980

A maradék 4 helyre a Costa,Kiryienka,Karpets,David Lopez sort tenném be.Azt hiszem a jelenlegi mezőnyben a hegyekben sem sok csapat venné fel a versenyt ezzel a gárdával:)

Előzmény: gugugaga (4977)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.22 0 0 4979
caisse Creative Commons License 2012.02.22 0 0 4978

Lastras a Flandriai körversenyt nevezte meg idei céljaként ott várok tőle egy top 10 bár nagyon nehéz lesz.A Tirreno-Adriaticon az 5. szakaszon lesz egy nagyon kemény hegyi befutó az nem fog feküdni Pablonak.Itt inkább Costa és Intxausti lehet esélyes egy top 10 re.  Paris-Nice:Arroyo,Erviti,Ivan Gutierrez,Konovalovas,David Lopez,Moreno,Rojas,Valverde.

Tirreno-Adriatico:Visconti,Lastras,Amador,Rui Costa,José Herrada,Intxausti,Madrazo,Samoilau.

Előzmény: gugugaga (4977)
gugugaga Creative Commons License 2012.02.22 0 0 4977

Nagyon jó kis csapat lesz a Giron is, meg Lastrasra egyébként is az egy naposokon idén sztem érdemes lesz odafigyelni, a Tirreno-Adriaticon pedig top10 várományos. A Tour keret pedig eddig baromi erős, jön még hozzá gondolom majd Rui Costa és Kiryienka is.

Előzmény: caisse (4968)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.22 0 0 4976

Vagy ennyire hideg volt:-)

Előzmény: caisse (4975)
caisse Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4975

Még a szőr is felált a kezén az örmtől:)

Előzmény: Törölt nick (4974)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4974

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4973

Zandio énrám még legénykorában tett mély benyomást, amikor 2006. januárjában ő mutatta be  a nagyközönségnek a caisse d epargne mezét. :-)

Előzmény: caisse (4971)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4972

Én se hittem, pedig tudtam, hogy végig szinte teljes jogú tagja volt a csapatnak. Velük edzett, kapta a felszerelést, az orvosi, és fizikoterapiás kezeléseket, mindig a csapattal volt, épp csak nevezték.

Előzmény: caisse (4970)
caisse Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4971

Megmondom őszintén Zandio nem volt rám nagy hatással(valószineleg azért mert nem rég óta ástam bele magam a csapat ügyeibe)Uran viszont az egyik nagy kedvencem volt részben származása miatt is,de egy kicsit megharagudtam rá hogy eligazolt.Viszont szerencsére érkezett egy másik fiatal kolumbiai aki talán még nála is tehetségesebb és nem mellesleg nagyon szimpatikus figura is.

Előzmény: Törölt nick (4969)
caisse Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4970

Na akkor egy nagyon friss hír,Valverde nyerte az Andaluz körverseny királszakaszát Menchov,és Taaramae elött.Nem hittem volna hogy ilyen formában fog visszatérni:)

Előzmény: Törölt nick (4969)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4969

Én jövök minden nap és várom a híreket. Leginkább azt várom, hogy mikor jelentik be, hogy Zandio és Uran visszajönnek. Milyen jók lennének a giro keretbe is, a fene vinné:-(

Előzmény: caisse (4968)
caisse Creative Commons License 2012.02.21 0 0 4968

Unzue elég korán kiherdette a Giro előzetes keretét.Bruseghin és Visconti lesz a 2 kapitány,Beñat Intxausti, Pablo Lastras, Andrey Amador,Sergio Pardilla,és Ventoso alkotják a szűk keretet.A maradék 2 helyre Jose Herrada,Javi Moreno,Samoilau,Rui Costa(bár ő elsősorban a Tourra készül)és Nairo Quintana pályázik.Nekem ez elég ütős keretnek tűnik,Bruseghin,Pardilla,Intxausti,(Moreno, Quintana)a hegyekben elég erős 3-as(5-ös)lehet főleg ha Benat fejben is összeszedett lesz.Visconti,Ventoso,Lastras pedig nagyon alkothat a dimbes dombos terepen.A Touron eddig 5 "biztos" indulot nevezett a kapitány,Valverde,Cobo,Rojas,Plaza,Arroyo.Egyébként jár erre valaki?Mert ha nem feleslegesen nem koptatom az újjamat:)))

caisse Creative Commons License 2012.02.20 0 0 4967
caisse Creative Commons License 2012.02.19 0 0 4966

Nem zárt rosz hetet a csapat.Rui Costa 3.lett az Algarvei körverseny királyszakaszán,összetettben pedig 5. helyével legjobb Portugál versenyzőnek járő trikót szerezte meg.A Tour de Haut Var se sikerült rosszul,az első szakaszon Rojas a 7.lett.Külön öröm hogy a 2. és egyben királyszakaszon Nairo Quintana a 11.helyet szerezte meg,ezzel összetettben a csapat legjobbjaként a 12.helyen zárta a versenyt.Lassan megkezdődnek a "nagy" versenyek,remélem ezzel párhuzamosan növekszik majd a hozzászólások száma is:)

HPéter1978 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 4965

Végül is mindenki megszólal kivéve...

 

Minek az a sok beszéd. :-)

Különben is mindenki tud róla mindent, ami meg az alatt a pár év alatt történ míg távol volt, arra kár szót vesztegetni. :-)

Előzmény: Törölt nick (4951)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 4964

Chente visszavonulását követően Lastras lett az öreg rocker, aki vezeti a zenekart:-)

 

http://www.marca.com/2012/02/02/ciclismo/1328211532.html

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 4963

Benat Intxaustit hat éve ismerem, sose tudtam, hogy kell kiejteni a nevét: "benyát intcauszti."

 

Érdekes, hogy a Juanjo-ban a j-t nem h-nak, hanem valami olyan hangnak ejtik, mint a németben a "ch"

 

Most már csak egyet nem értek, miért nem ebben csapatban van Xavi Zandio. Értékelni tudnám, ha jövőre visszajönne.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 4962

Na ez jó volt, meglepően sokat meg is értettem belőle.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 4961

A műsorvezető hölgy nevét nem tudtam megjegyezni, de nagyon kellemes jelenség volt. És nagyon rendes volt, mert amikor Viscontival beszélt, szinte legugolt, hogy ne legyen magasabb a híres-nevezetes olasz bajnoknál:-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.05 0 0 4960

"Az egyik legjobb versenyző ezen a bolygón" :-).

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!