Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1106

"A lányt egy ismerősöm ismeri, én nem." - Én is kb. így vagyok vele. :) Bár egyszer szerintem már találkoztunk is.

 

Oks, kikeresem a képeket s majd átküldöm.

 

Riki. :)))

Előzmény: Tima2 (1105)
Tima2 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 1105
Persze, érdekel, köszi, ha átküldöd.

A lányt egy ismerősöm ismeri, én nem.



Riki nagyon boldog, hogy végre havazik!! Szórtam be neki a havat, ő meg ugrált, csúszkált rajta, nagyon élvezte!
Előzmény: Gabis24 (1104)
Gabis24 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 1104
Megnéztem én is a cikket és olyan ismerősnek tűnt a lány. :) Utánanéztem és tényleg ő az, akire gondoltam. Te is ismered egyébként?

(Csináltam a Hortobágyon pár sakál fotót, átküldöm - ha érdekel)
Előzmény: Tima2 (1103)
Tima2 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 1103
amarokO: nézd meg a szelíd vadállatok topikot, betettem egy cikket az aranysakálról.
Előzmény: amarok0 (1099)
Gabis24 Creative Commons License 2007.12.26 0 0 1102
Köszönjük! ;) Viszont erre a pár órára még... :)
Előzmény: Tima2 (1101)
Tima2 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 1101
Tima2 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 1100
sajnos nem:(
Van egy messzi ismerősöm, aki ismeri őket, de vele se találkozom túl gyakran.

Az édi-bédit a netről szedtem, nem épp természetfotók, de szerintem nagyon helyesek.
Előzmény: amarok0 (1099)
amarok0 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 1099

Hát ez az édi-bédi meg kicsoda??

Tima, nem tudsz valamit a családban nevelgetett sakálkölyökről??

Előzmény: Tima2 (1098)
Tima2 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 1098
Gabis24 Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1097
Jajj, imádom a nyesteket! :))))

Én Báróról 2 napja csináltam fotókat. :))









Előzmény: Tima2 (1093)
neverhood Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1096

Ilyenkor aztan nagyon de nagyon irigyellek am =DD

Előzmény: Tima2 (1095)
Tima2 Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1095
Szerencsére még a viselkedése is lányos, ráugrott a combomra, úgy evett, de azért megsimogatni nem mertem. Benne lett volna a pakliban,hogy nem harap meg, de az is, hogy simán megharap. De nem fél, ketrecen keresztül is szoktam etetni nagy ritkán és akkor is odajön simán, elveszi a kaját.
Egyenlőre jófej.

Találkoztam a két rókával is, Komával és Borókával.
Koma szépen eszik kézből, Boróka viszont nagyon fél az idegenektől, de azért sikerült kicsit megbékítenem két egérrel meg egy kis virslivel, de azért izgultam, nehogy a kezemet is leharapja véletlenül (vagy direkt).

Koma:

Előzmény: neverhood (1094)
neverhood Creative Commons License 2007.12.03 0 0 1094
Igazi lányos pofikája van! ((= Nem is lányos... inkább hölgyes (=
Előzmény: Tima2 (1093)
Tima2 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 1093
Előzmény: Tima2 (1092)
Tima2 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 1092
Múlt héten találkoztam Pannival:
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 1091
Nem valószínű, hogy kint leszek... :) Akkor majd máskor. :)
Előzmény: neverhood (1090)
neverhood Creative Commons License 2007.11.09 0 0 1090

Sia!

 

Valamikor keso delutan meg nem leszel kint? =P

Ugyanis tegnap este kozoltek velem, hogy kellene mennem szombaton egy versenyre pastfelugyelonek. =D Aszongyak, hogy 5re tervezik a veget. Stadionoknal lesz.

Vagy legfeljebb megint eltoljuk, mi? Pedig mar annyira ra voltam indulva, hogy dejo, Baaaroooo ((=

Előzmény: Gabis24 (1089)
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1089
Szerintem dél fele - kora délután. :)
Előzmény: neverhood (1088)
neverhood Creative Commons License 2007.11.07 0 0 1088
Irtam az itt megadott emil cimedre.

És amugy delelőtt, vagy inkabb delutan leszel kint? (mert ha du, akkor nem biztos, hogy felkelek nyolckor =DD)
Előzmény: Gabis24 (1087)
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 1087
Neverhood: Egy telszámot tudsz adni pl. iwiw-en? Hogy szombaton fel tudjalak hívni vagy sms...

Mai fotók:







neverhood Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1086
Jó, az szupi, remélem akkor el tudok menni. Addig meg majd megbeszelunk valamit, hogy valahol valamikor összefussunk. (=
Előzmény: Gabis24 (1085)
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1085
Nem, nem leszek ott... csakúgy kérdeztem. :)))))))))

Na: szombaton lehet sétálok egy fehér torokfoltossal arrafele (be nem megyek). :)
Előzmény: neverhood (1084)
neverhood Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1084
Miért, kisállatvásár lesz szombaton a pecsában? =P
Jó tudni. Akkor szerintem megyek. Ott leszel? Gondolom igen, azért kérdezted. =D
Előzmény: Gabis24 (1083)
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1083
Szombaton nem mész a PeCsába, kisállatvásárra? :)
Előzmény: neverhood (1082)
neverhood Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1082
Öööö... hat akkor nem tudom... Talan meg szerda is jo lenne.
Előzmény: Gabis24 (1081)
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1081
Aznap. :D
Előzmény: neverhood (1080)
neverhood Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1080
=DD
És mikor gyüsz vissza?
Előzmény: Gabis24 (1079)
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1079
Neeee. :) Úgy néz ki pont akkor megyek Pécsre... :)
Előzmény: neverhood (1078)
neverhood Creative Commons License 2007.11.05 0 0 1078
Benéztem. Ez az utolsó tanács tényleg állatkínzás, Báró viszont még mindig gyönyörű!! (=
Most csütörtökön lehet, hogy lenne időm egy kis sétára, ha ráérsz (=
Előzmény: Gabis24 (1077)
Gabis24 Creative Commons License 2007.11.04 0 0 1077
Pár nyest fotó [szegény labiniko... :) - már így is elege van belőlük] :

Ma Báróval sétáltam egy kicsit, az idő gyönyörű, az ősz a legszebb évszak. :)








Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!