Keresés

Részletes keresés

funtasy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 123
Részemről szívesen találkoznék Veletek :)
Előzmény: coney (122)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 122
Én is kimegyek találkozni egy-két topicolóssal. Lehet, hogy összefutunk (bár ennek elég kicsi az esélye ekkora helyen, de hátha).
Előzmény: funtasy (121)
funtasy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 121
Szerintem én kimegyek, de kutyu nélkül. Amíg kölykök vannak, addig Maya sehová, a többi kuty meg Percz Mónié, a két "öreg" (6 évesek) már megnyertek mindent, amit lehetett, de lehet, hogy Dodit (ő Maya tesója) elhozza, majd megkérdem.
Ja, ezek a színek nem elfogadottak, de ezek közül a ricsik közül nem csak színre, de küllemre is "gyanús" nekem egy-kettő :))))
Előzmény: coney (120)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 120
Köszi! Ti jöttök a bp-i cacib-ra 17-én? Vagy nektek most csak a Maya meg a kicsik vannak?
Előzmény: funtasy (118)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 119
ridgeback szinváltozatok
(ezek mind elfogadottak vagy csak ugy homemaking!?)

ezt nézzétek! uri dolguk van.. bőrfotel...

Előzmény: coney (111)
funtasy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 118
Vörös, barna, mellkason, tappancson fehér foltok lehetnek. Angliában van egy új irányzat: homokszínű (majdnem fehér), nekem személy szerint tetszik, de nem elfogadott.
Előzmény: coney (111)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 117
Ezaz, bocs, az okoskodást!:-)
Előzmény: Beuska (115)
Beuska Creative Commons License 2003.05.09 0 0 116
Koszonom Coney!
Aztan ra jottem:))

Most 2 Bell is van:)

Előzmény: coney (114)
Beuska Creative Commons License 2003.05.09 0 0 115
Meg egyszer...

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Beuska (112)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 114
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Talán inkább így. Nem a címsort kell, hanem jobb gomb, tul-ok: kimásol, beilleszt,kacsacsőr stb

Előzmény: Beuska (112)
funtasy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 113
Még én sem olvastam végig az oldalt, de biztos, hogy van bennük fajtaidegen vér is.
Egyébként vannak egyéb "alternatív" :) színűek is fenn valami linkben, kedvencem a tigriscsíkos :)

Üdv: Tasy

Előzmény: Lord Iffy (110)
Beuska Creative Commons License 2003.05.09 0 0 112
O itt Bell, aki szeret TV-t nezni.
Kedvence a Rex :)))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Lord Iffy (110)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 111

Elég érdekes, az biztos, de ha ezen a kiskori képen is ő van, akkor ő nem black-and tan hanem tricolor, nem?

Azt meg kell hagyni, tényleg ritka látvány. Nekem kicsit olyan hegyesnek tűnik a feje, mint az erdélyi kopóé, kicsit arra emlékeztet, ridge-gel a hátán.

Tényleg, milyen színek elfogadottak a ridgebacknél?

Előzmény: funtasy (109)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 110
óóó anyám, és télleg ott a back a hátán. :O)))
hát ez meg hogy sikerülhetett?!
Előzmény: funtasy (109)
funtasy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 109
Coney: ha már beleszerelmesedtél a fekete-barna dögökbe, akkor íme :)

Na ilyen ridgeback-et se nagyon látni :)

Egyébként Meggyes koma "találmánya"

Üdv: Tasy

Előzmény: coney (108)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 108

Ez sztem jobb. DE azért köszi Iffy (2%)

Előzmény: Lord Iffy (107)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.05.09 0 0 107
ja coney, menj tök jó.:O))
nézz csak!


ps: azé sem fogom az összes fekete szörnyet berakni.:O))

Fekete Halfdan Creative Commons License 2003.05.09 0 0 106
Halihó!

A Digital Photography Review oldalon találtam egy kutyás topic-ot, nagyon szép képek vannak fenn!

Előzmény: coney (101)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 105
Köszke. Imádom. Bele vagyok mostanába a fekete-barna ördögökbe szerelmesedve (de nem csak dobiba, hanem beauciba is):-) Ezért minden érdekel róluk.
Előzmény: benzintyuk (104)
benzintyuk Creative Commons License 2003.05.09 0 0 104
Coney,
http://kep.tar.hu/fekete_halfdan oldalon a kutyasuli alatt van rengeteg kep, szep barna es fekete dobik is :-)
Előzmény: coney (101)
coney Creative Commons License 2003.05.09 0 0 103
Köszi ÖP!
Előzmény: Ördögpirula (102)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.08 0 0 102
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: coney (101)
coney Creative Commons License 2003.05.08 0 0 101
Ez kiru! Nincs még? Képeket akarok. Dobisakat!
Előzmény: Fekete Halfdan (96)
funtasy Creative Commons License 2003.05.08 0 0 100
No, nem is.
Mit csináljak, ha ilyen zabálnivalóak? ;)))

pussszancs

Előzmény: Ördögpirula (98)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.08 0 0 99
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.07 0 0 98
GONOSZ vagy!
Pussz!

ÖP

Előzmény: funtasy (97)
funtasy Creative Commons License 2003.05.06 0 0 97
Sziasztok,

Íme az 5 hetes kis ridgeback-ek.

Üdv: Tasy



Fekete Halfdan Creative Commons License 2003.05.06 0 0 96
Eztet csináltam a hétvégén [kutyasuli, bemutató a Molnár-szigeti (soroksári) majálison]:


Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 95
az új tanulóknak.:O))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

riki86 Creative Commons License 2003.04.23 0 0 94
Sziasztok!
Nektek még nem mutattam, nekem ők a kedvenceim hárman, meg alsó képen a negyedik.
1. A lányom
2. Lufi, a mopsz
3. Kamilla, a törpenyusssz (ő új szerzemény)
4. Fanni, a dobermann.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!