nos én sok év munkájával létrehoztam egy ütős, jó gazdaságot: mindenkinek volt lakhelye apartman complexekben (ráadásul 1 petákért), viszonylag sok lakos, kórház, középiskola, bányák (->ékszerüzem is), erőmű, étterem, sok teamster és building office és 2 kikötő a zökkenőmentes árukivitelért (ugye a lusta kikötői munkások, akik lehetőleg mindig a legmesszebb levő házban laknak...)
szóval minden szép és jó
a választásokat ált hatalmas fölénnyel nyertem
és ezután akartam a turisták felé nyitni
építettem egy repülőteret és egy luxus szállodát + egy kevésbé drága szállodát + kiegészítőket
mindezt viszonylag távol a városközponttól (ugye hogy zöld legyen a turizmusra alkalmasság)
erre annyira visszaesett a támogatottságom, hogy
a következő választásokat elvesztettem (próbáltam még a választási csalást is meg mindenféle szociális izét, de hiába)
de miéééért???
hogy legyen masszív turizmus, ha ahhoz igényes szálloda kell, az igényes szállodához meg reptér
na skacok ez a nagybüdös helyzet
sajna ezen incidens óta nem játszottam a gaméval, pedig nagyon szerettem, de ez marhára elvette a kedvem + az is, hogy egy egyszerű épület megépítése évekbe telhet, ha messze van az illetékes irodától :(
üdv
p.s.: a netről loptam a gamet, akinek kell és van vmi tárhelye, annak esetleg feltölthetem az eredeti flt-s releaset