Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 217
Ha feltöltötted ne rakj linket a fórumba hanem hozz létre egy uj indexes/webmailes/akarmilyen e-mail címet és arra íroknak e-mailben add meg az URL-t...

Amugy ha legfrisebb verziora akarod a feltort valtozatot fejleszteni kövesd a következő lépéseket:

1.A www.poptop.com on lévő 1.05 patchel patcheld fel a gamét
Ekkor már uj verziod van de CD-t követel
2.Menj fel a www.gamecopyworld.com ra és töltsd le az 1.05 öshöz készült no cd cracket
És kész is vagy.

Amugy az 1.05 ösben picivel gyorsabban épülnek meg a nagy épületek !

Előzmény: kpete (214)
Csomas Creative Commons License 2001.11.17 0 0 216
Nekem szükségem lenne a gamere. Ha megtennéd, hogy feltöltöd nagyon örülnék neki.
Csoma
Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 215
probalj csokkenteni a legszennyezettségen és problaj tax cuttal szavazokat szerezni
Előzmény: kpete (214)
kpete Creative Commons License 2001.11.17 0 0 214
nos én sok év munkájával létrehoztam egy ütős, jó gazdaságot: mindenkinek volt lakhelye apartman complexekben (ráadásul 1 petákért), viszonylag sok lakos, kórház, középiskola, bányák (->ékszerüzem is), erőmű, étterem, sok teamster és building office és 2 kikötő a zökkenőmentes árukivitelért (ugye a lusta kikötői munkások, akik lehetőleg mindig a legmesszebb levő házban laknak...)
szóval minden szép és jó
a választásokat ált hatalmas fölénnyel nyertem

és ezután akartam a turisták felé nyitni

építettem egy repülőteret és egy luxus szállodát + egy kevésbé drága szállodát + kiegészítőket
mindezt viszonylag távol a városközponttól (ugye hogy zöld legyen a turizmusra alkalmasság)

erre annyira visszaesett a támogatottságom, hogy
a következő választásokat elvesztettem (próbáltam még a választási csalást is meg mindenféle szociális izét, de hiába)

de miéééért???

hogy legyen masszív turizmus, ha ahhoz igényes szálloda kell, az igényes szállodához meg reptér

na skacok ez a nagybüdös helyzet
sajna ezen incidens óta nem játszottam a gaméval, pedig nagyon szerettem, de ez marhára elvette a kedvem + az is, hogy egy egyszerű épület megépítése évekbe telhet, ha messze van az illetékes irodától :(

üdv

p.s.: a netről loptam a gamet, akinek kell és van vmi tárhelye, annak esetleg feltölthetem az eredeti flt-s releaset

Attilio Creative Commons License 2001.11.17 0 0 213
fletch2 Creative Commons License 2001.11.12 0 0 212
hi

koszi a valaszt, meg az otletet, meg fogom nezni.
random palyan probalkozom es az igaz, hogy az info ablakokat azonnal kiszoktam loni nem nagyon olvasgatom mit irnak, lehet hogy azt kene.

Előzmény: Attilio (211)
Attilio Creative Commons License 2001.11.12 0 0 211
Az erdekes....nezz szet a www.extra.hu/tropihu cimen talalhato magyar nyelvu kezikonyvben , ha netalantan ott nem talanal valaszt a kerdesedre tedd fol itt a forumon ujra...(Leirva hogy mit hogyan csinalsz a Tropicoban)

Hany palyan/terkepen/scenarion tortenik ez veled ....nem lehet hogy csak nehez scenariot jatszol (Pl a Rebell cimu) vagy terkepgeneralaskor kicsit kemeny felteteleket teremtettel magadnak?

u.i.:arra ne szamits hogy ezt a jatekot a vegtelensegig lehet jatszani celszeru beallitani egy hatart (10.20.30.40.50.vagy esetleg 70 ev) es addig jatszani (scenario eseteben ez automatikusan be van allitva)Igy legalabb unneel is teged a neped amikor letelik ez az ido >)

Előzmény: fletch2 (210)
fletch2 Creative Commons License 2001.11.12 0 0 210
sziasztok,

tudna nekem valaki segiteni? akarmit csinalok akarhogyan elobb utobb mindig lazadas tor ki vagy forradalom. mit kellene tennem, hogy ne igy legyen?

Csomas Creative Commons License 2001.11.08 0 0 209
Azt szeretném megkérdezni, hogy a netről valahonnan nem-e le lehtne tölteni a Tropicot?
Mert nagyon szeretném megíratni, de nincs meg senkinek.
Csoma
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 208
az a jó!(esély az unalomra=0)
Előzmény: Degec007 (207)
Degec007 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 207
Szerintem nem unalmas
csak én sajna nemtudok vele játszani:(
a CM minden játékidőmet leköti:)
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 206
nem tudom :) Sokan unalmasnak találják...
Előzmény: Degec007 (205)
Degec007 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 205
bocs 150
akartam írni
sajna tényleg enyien nem játszanak ezzel a jó kis játékkal?
Előzmény: Attilio (204)
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 204
inkább 150
Előzmény: Degec007 (203)
Degec007 Creative Commons License 2001.11.07 0 0 203
Attilio szerintem a topic 200 irományából legalább 15 a tiéd
:)
Attilio Creative Commons License 2001.11.07 0 0 202
Nem csinálsz semit rosszul egyszerűen ez a játék nem arról szól hogy 50 év alatt mindent megépítesz! Választanod kell!
Előzmény: Queee (201)
Queee Creative Commons License 2001.11.07 0 0 201
Lehet, hogy nagyon lámer tropikózó vagyok de nekem a játék mindig egy nagy építkezéssé fajul.
Kiba lassan építkeznek ezek a mamlaszok. Pedig 3 konstrukciós ofiszom is van. Ez is kevés?
50 év alatt, vagy egypár gyárat sikerül építenem, vagy az embereimnek lesz háza, templomja meg ilyenek.
Szóval: mit csinálok rosszul?
Attilio Creative Commons License 2001.11.05 0 0 200
---200!---
Attilio Creative Commons License 2001.11.05 0 0 199
199
VonBraun Creative Commons License 2001.11.02 0 0 198
...aki köszöni.
Előzmény: Attilio (197)
Attilio Creative Commons License 2001.10.31 0 0 197
http://www.maxtarget.com/games/pc_tropico.shtml egy link VonBraunnak
Attilio Creative Commons License 2001.10.26 0 0 196

Egy expansion pack a tropico hoz.Januárban jön ki. Elvileg hivatalos kiegészítő, de nem a fejlesztőgárda készíti (azaz engem valszeg hidegen fog hagyni)

Attilio Creative Commons License 2001.10.25 0 0 195
Amikor vége a játéknak a pontokat ábrázoló táblázatban választhatsz hogy végleg befejezed e vagy folytatok (de annak nincs hatása a pontszámodra)
Vagy egyszerűen játékkezdésnél válaszd az "open ended"-t a "place in history" helyett.
Előzmény: fletch2 (193)
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.10.25 0 0 194
Kell legyen, mert én még 30 sem vagyok, aztán mégis megy :-)))
Előzmény: fletch2 (193)
fletch2 Creative Commons License 2001.10.25 0 0 193
sziasztok,

van valami patch amivel az 50 eves korhatart meg lehet szuntetni?

Attilio Creative Commons License 2001.10.21 0 0 192

Két Tropico Winamp skin:

Tropico Moutain Skin

Coffeebay Skin

ripper Creative Commons License 2001.10.20 0 0 191
Jók a képek, Attilio!
Bega Lajos is néz azzal a hülye fejével, de a felette levő kép az szép.
bye
Attilio Creative Commons License 2001.10.19 0 0 190
Attilio Creative Commons License 2001.10.19 0 0 189
Attilio Creative Commons License 2001.10.19 0 0 188

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!