Keresés

Részletes keresés

nofene Creative Commons License 2000.02.04 0 0 14
Nofene, bajban vagyok, Gurg kedvenc Várszegi Asztrikja benne vagy nincsen benne? (Konrád szerint SZVSZ benne lenne...)
barka Creative Commons License 2000.02.04 0 0 13
Szerintem Kornis tudná megmondani igazán, hogy kikre gondolt, de azt hiszem nem nagyot tévedek, ha jelleméhez és szellemiségéhez, mondjuk eléggé közel állnak az olyan nagy egyéniségek mint Vásárhelyi Miklós, Kende Péter, Várkonyi (keresztnév nem jön be), Weyer Béla, Rádai Eszter, Mélykuti Ilona, Mester Ákos, stb., aztán természetesen az SZDSZ köménymag Petővel, Bauerrel, Demszkyvel az élen. Szóval ők mind-mind kimagasló érdemeket szereztek a hazának. És végül ne feledkezzünk meg a jó öreg Gadó Gyuri bácsiról, aki pár évvel ezelőtt, igencsak fiatalos hévvel és lendülettel szállt síkra hazánk hírnevének öregbítéséért.
A halhatatlan Lenin elvtárs áldja meg őket!
mekklátja Creative Commons License 2000.02.04 0 0 12
Ja, hacsak máskép nem...
:-))
Előzmény: Törölt nick (8)
Csülök Creative Commons License 2000.02.04 0 0 11
Éljen! Gurg, ne hagyd magad!
Isten őrizzen, hogy bárkit beajánljanak ide! Ne hagyd korpa közé keveredni szegény Csoórit, meg a derék Makoveczet! Én nagyon drukkolok neked!
Gurg Creative Commons License 2000.02.04 0 0 10
5ezerbe
Előzmény: Gurg (9)
Gurg Creative Commons License 2000.02.04 0 0 9
khhhmmmmm
talan Kornis Sarat, Makoveczet es Csoorit nem ertette bele ebbe az 5000ezerbe, vagy megis??

Kenedi az jo

Előzmény: aggályos (6)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.04 0 0 8
maskep soltika mekklátja

:)))))))

Előzmény: mekklátja (5)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.04 0 0 7
makep soltika mekklátja

:)))))))

Előzmény: mekklátja (5)
aggályos Creative Commons License 2000.02.04 0 0 6
khm. ezt kapják ki:
Sára Sándor, Makovecz Imre, Szabó István, Jancsó Miklós, Kocsis Zoltán, Csoóri Sándor
mekklátja Creative Commons License 2000.02.04 0 0 5
Én értelmetlenségi vagyok. Nem látom értelmét ennek a topicnak.

Így hát — szerencsémre? — nem is vagyok listázható. Esetleg ha valaki tudná kurzívan...
:-((

Csülök Creative Commons License 2000.02.04 0 0 4
Rendben, kedves George Sand,
akkor nem teljes a topic-nyitó listája (pedig mit töprenghetett?), ezennel kiegészítem a következőkkel:
George Sand,
Kenedi János,
Csülök,
Megyesi Gusztáv, kedves házigazdánk gondolom csak véletlenül felejtette le a listáról,
Farkasházy Tivadarral együtt.
Előzmény: George Sand (3)
George Sand Creative Commons License 2000.02.04 0 0 3
Csülök, csatlakozom hozzád, de javaslom például Kenedi Jánost felvenni a névsorba :))
Előzmény: Csülök (0)
Gurg Creative Commons License 2000.02.04 0 0 2
Soltika
egyenlore arrol szol a topic, amit te itten belemagyarazol
nyugodj le es ne izgulj
ha tudsz nevet irjad
ha nem tudsz, akkor nem kell a kommentar (eleg gyengus volt)
Előzmény: soltika (1)
soltika Creative Commons License 2000.02.04 0 0 1
Gurg
Tulajdonképpen miről akar szólni a topicod ?
Nem kéne az általad emlitett neveket jó Agyar Lórumos módra kurziválni ?
Netalántán a Kövér pártkrongresszusos makkos cipős szövegéhez akarsz ilyen úton felajánlkozni ?
üdv:
soltika + Finci kutya
Csülök Creative Commons License 2000.02.04 0 0 0
Szép csendesen, játékosan, listázgatunk, listázgatunk...
Ha már lista, legyen lista, tedd meg, hogy beleveszed szegény Csülököt is, mert nagyon neki való társaságot hoztál össze, és legalább eccer az életben értelmiséginek vallhatja magát... :)
Előzmény: Gurg (-)
Gurg Creative Commons License 2000.02.04 0 0 topiknyitó
az egyik topicban elokerult Kornis Mihaly buvos szama, "az 5000 ertelmisegi, akik velemenyevel szemben nem lehet politikat csinalni Magyarorszagon"

egyes embereknek ok a merce
mas embereknek pont az ellenkezoje

kik ezek az emberek?
nekem van nehany tippem, aki tud segitsen a tippelgetesben (ha az elso szazat eltalaljuk, jok vagyunk)

Konrad Gyorgy
Ungvari Tamas
Kornis Peter
Peto Ivan
Haraszti Miklos
Kis Janos
Esterhazy Peter
Keri Laszlo
Lengyel Laszlo
Gyorgy Peter
TGM
.......
.......
.......

kik futottak meg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!