Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222293

De ha nincs egész jó, inkább vigyétek el, nehogy az ünnepre legyen rosszabbul, és akkor végképp nem tudsz hová menni vele.

Előzmény: 55judit (222292)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222292

Nem jött velem, evés után elaludt. Remélem kialakul, és megússzuk az orvost.

Előzmény: 55judit (222291)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222291

Nem vészes. Megint eszik. Most száraz tápot. Úgy tűnik bepótolja azt amit kihagyott. Megyek egy nyári magokat vetni. Ha lesz kedve velem jönni, nem lesz baja. De persze hogy figyelem, le sem veszem a szememet róla. Nem az igazi, de jobban néz ki mint délelőtt és ami jó jel, hogy eszik. :)

Előzmény: CBNora (222290)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222290

Na jól van. Figyeld, a harapott láb elfertőződhet, a harapott sebből lehet tályog. Gondolom, Betadinod van, kend be, de harapásra nem biztos, hogy elég, ha mély a seb.

 

Előzmény: 55judit (222289)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222289

Lehet hogy kicsit túlaggódtam. Most foglalkoztunk egymással közel fél órát. Evett egy tasakos Félixet, aztán odaült a hűtőhöz, így kéri a tejet. Laktóz mentes tejet iszunk. Azt is kapott.  Ha nincs jól a macska, nem eszik. Aztán a napon a fűben kinyúlt, és élvezte a cirókát. Letisztítottam a szeméről a rászáradt váladékot, és most nem látom hogy baj lenne. Vagy bágyadt egy kicsit, vagy csak álmos. Természetesen ha holnap úgy látom hogy mégsincs rendben, megyünk az orvoshoz.  Fiam már megígérte hogy elvisz.

Köszönöm az együttérzéseteket. Úgy látom, az egyik hátsó lába meg van kicsit harapva. Én bízom benne hogy kialakul.

Előzmény: CBNora (222288)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222288

Igen. Orvosnak telefon.

Előzmény: Anyóca99 (222286)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222287

Akár a veszprémi orvossal, hátha tud tanácsot adni.

Előzmény: CBNora (222285)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222286

Helyedben én beadnám ... általában túl szavatoltak . Illetve dokinál telefonon kérdezném , hogy ha már segíteni nem tudok , legalább ne ártsak .

Előzmény: 55judit (222283)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222285

Gyógyszert saját kútfőből semmit nem szabad adni, de telefonon esetleg lehet orvossal egyeztetni. A januári lejárat még lehet, hogy nem baj, valószínűleg nincs napra kiszámolva, csak az adagolást tudni kellene.

Előzmény: 55judit (222283)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222284

Neked nem is lenne szabad kimozdulni, a fiadat kellene megkérni. Szemrebbenés nélkül, akár erőszakosan, ha nincs tényleg teljesen halaszthatatlan munkája.

Előzmény: 55judit (222282)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222283

Most találtam antibiotikumot amit tavaly nem tudtam beadni neki mert elcsavargott, de ennek meg januárban lejárt a szavatossága. Várunk.

55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222282

Ha lehetne, megoldanám. Nem lehet. Veszprém lenne még 30 km, de oda már csak este megy busz, amúgy meg félnék oda-vissza 1-1 órára összezárva lenni a buszon felelőtlenül viselkedő emberekkel. Nincs más, mint várni holnap délutánig. 16 órától rendel, odamegyünk 1 órával előbb, nehogy estig kelljen várni a sorunkra.

Előzmény: CBNora (222281)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222281

Kellene valami tartalék orvos is, nem jó, hogy ilyenkor várni kell. Nem tudsz ma délutánra keríteni valakit? Esetleg a saját orvosát felhívni, kit tud ajánlani?

Előzmény: 55judit (222279)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222280

Óóóó ... szegény macsek .... jó sok órát kínlódhat még ... De ha nincs mit tenni , akkor nincs mit tenni .

Szeretgessed ! ... akkor talán dorombol ... azt olvastam , hogy a dorombbal képesek a fájdalmukat enyhíteni . Igaz-e , nem tudom .

Előzmény: 55judit (222276)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222279

Engem meg a sírás kerülget.

Előzmény: CBNora (222278)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222278

Drukkolok.

Előzmény: 55judit (222277)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222277

Már látta cicát, beszéltünk róla.

Előzmény: CBNora (222275)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222276

Gondolod hagynám? Most nincs mit tenni, orvos holnap délután rendel. Szomszéd településen, de busz oda nem megy. Ha fiamnak engedi a munkája, akkor biztos átvisz minket.

Előzmény: Anyóca99 (222274)
CBNora Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222275

Jaj! Kérd meg a fiadat, vigye orvoshoz!

Előzmény: 55judit (222273)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222274

Orvos ? Ne hagyd szenvedni !

Előzmény: 55judit (222273)
55judit Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222273

Nagy cica beteg. csurog az orra, tüsszög, és délben vérzett is az orra. Nagyon bágyadt. Nem tudom mi lesz vele.

_nyunyuka Creative Commons License 2021.03.30 0 1 222272

Nálunk is megesett. Amíg hat cicánk volt, szinte folyamatosan "ügyeletet" kellett tartani :-).

Előzmény: Anyóca99 (222271)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.30 0 2 222271

Saci vagy 10 percet ordibált a konyhában ma reggel . Nem tudtam mifene baja van ... kaját/friss vizet kaptak ..... Há' nem hiszitek el ! Elfelejtettem kipucolni az almukat , ő meg nem volt hajlandó úgy használni . Amíg kicseréltem , ott állt a lábamnál és figyelt ... aztán rohanvást elintézte a dógát' és ment  "tévézni" az erkélyre . Ha ezt valaki más meséli , nem biztos , hogy elhiszem . :-)

55judit Creative Commons License 2021.03.29 0 2 222270

Farkánál fogva festékbe mártottad?

Előzmény: Yanez. (222260)
Evif Creative Commons License 2021.03.29 0 1 222269

Irigylésre méltó "dekoráció" :-)

Előzmény: Yanez. (222254)
deep state blues Creative Commons License 2021.03.26 0 1 222268

😻😻

Előzmény: Yanez. (222259)
Cookie Darlington Creative Commons License 2021.03.26 0 2 222267

❤❤🥰🥰😻😻

Előzmény: Yanez. (222262)
55judit Creative Commons License 2021.03.25 0 2 222265

A kisebbek nem lesznek ivartalanítva? Már az őszi cicák is szaporodnak idén. Én megmondanám orvosnak mikor születtek, abból ő tudja mikor válnak ivaréretté.

Előzmény: Yanez. (222264)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.24 0 1 222264

Igen. szóltam neki jöjjön oda egy gyorsfotóra:)) Ő szokott aludni a kutyussal. 
Egy hónapja műtötték a két nagyobbat. Hogy már ne legyen több kiscica. 11-db van. 

Előzmény: 55judit (222263)
55judit Creative Commons License 2021.03.24 0 2 222263

Tündéri cicák Yanez! A fehér még beszél is. :)

A képek jobb minőségűek ha normál méretben töltöd fel és megnézéskor mi nagyítjuk ki. Hidd el, mindenki kinagyítja. :)

Előzmény: Yanez. (222262)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!