Keresés

Részletes keresés

Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 105
Júúúj. Ezt elképzeltem...
Előzmény: T.Anderson (103)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 104
Igen, pont ezt javasoltam Norio-nak is :)) Ugyanis az ő oszlopa, amit mondott, hogy kaparhatnának, szintén galéria tartó :)
Előzmény: meoindil (66)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.13 0 0 103
Szia, óóó minden rendben van, minden probléma a múlté, de most már csak tényleg minőségi macska tápokat kap (pl. royal canin).

Amúgy pénteken történt egy kis baleset:

Este úgy 11-12 körül ugye alsógatyában és pólóban járkáltam a lakásban, erre a Bunny cica azt hitte, hogy most megint utazhat a hátamon és kb. 1 méterről ráugrott a meztelen lábamra és kapaszkodott volna fel..... ugye nem kell tovább ecsetelnem milyen élmény volt ez félig álomba szenderült fejjel....... :)))))

most egész érdekes a lábam a karmolásoktól.....

Előzmény: dobsika (70)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 102
Tíz pont Cintikének :)
Előzmény: dobsika (98)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 101

Szia Dobsika! :))

 

De jó újra látni téged! :)

 

Dé az én vagyok. Csak mert a Dori-tól kiráz a hideg.

Előzmény: dobsika (95)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 100

Szia Crazy! :))

 

Úgy, ahogy mondod! Egy molylepkének még véletlenül se énekelne, csak akkor, ha megjelenik előtte! A múltkor az ebédlőasztalon ugrált és nyekergett hozzá. Én éppen számítógépeztem, de a furcsa hangokra hátranéztem, mert olyan hangokat adott ki, mint valaki rálépett volna farkára. De észrevettem, hogy csak molylepkét kerget.

De én így szeretem ezt a kis lökött makkát, ha nem lennének ilyen dolgai, nagyon unalmas lenne az élet nélküle! :))

 

Tök jó ez a kép Berciről (és Nóziról). Majd átküldöd nekem a jobbakat mélen? :)

Előzmény: Crazyworld (90)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 99

Szia Dobsika!

 

Zorró cica küdött egy levelet a freemail-es címedre, nézci meg.Pá

Előzmény: dobsika (98)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 98

Már lehet szavazni Cintikére is az alábbi linken:   

 

 

 

Köszi mindenkinek: Dobsika

 

 

 http://www.haziallat.hu/?menu=galeria&kategoriaido=1&kepido=2134782026&osztas=8&szam=0&irany=1&rendez=1

dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 97
De klassz! Kár, hopgy videót nem lehet feltölteni...
Előzmény: Crazyworld (96)
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.13 0 0 96
Naná! :) Le is videóztam. :P
Előzmény: dobsika (95)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 95
Dé= Ő bercike? Voltál látogatóban? :-)))
Előzmény: Crazyworld (87)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 94
Nem pihentél a hétvégén? A cicák valahogy mindig pihentebbek, mint mi gazdik. :-)))
Előzmény: Boborjan (80)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 93
És nem csak lesi őket:
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 92
Sajnos... nem volt időnk kitakarítani. :-((( De, ma este nekiállunk. 3 aranyhal van benne. És élnek is! Amúgy ez a Cinti színháza. Állandóan lesi őket.
Előzmény: Crazyworld (89)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 91

Hát persze :-)))

Előzmény: arju (86)
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.13 0 0 90

Őszíntén!? :D Mert lökött! :P Olyan, mint Szimba, KelemenGy makkája! :D Már mondtam....össze kéne hozni őket! :D

 

Najó, nagyon édes, okos kiscica, és soha nem virnyákolna egy lepkének! Igaz? :D:D:D

Előzmény: Dorinesz (62)
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.13 0 0 89

Naon cép cica. :)

 

Nem akarok belekotyogni, de egy kicsit koszos az az akvárium. :P Aranyhal van benne?

Előzmény: dobsika (84)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 88
CintikeŐrzöm a hálószobátDe jó játék
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.13 0 0 87
Dé cicája! :) De gondolom, megismerted.
Előzmény: dobsika (77)
arju Creative Commons License 2006.03.13 0 0 86
szárazan csinosabb-)
Előzmény: dobsika (84)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 85
Van még több is, mindjárt felteszem.
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 84

Legfrissebb képek Cintikéről:

 

dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 83
Szió! Tanulgass csak...mi nem is zavarunk.
Előzmény: arju (81)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 82
Pillanat fel kell szerkesztenem...
Előzmény: Boborjan (80)
arju Creative Commons License 2006.03.13 0 0 81
neked is szép hetet!most csak köszönni jöttem,tanulnom kell-((((((
Előzmény: dobsika (68)
Boborjan Creative Commons License 2006.03.13 0 0 80
Szia!
Megvagyunk, köszi. Ők kipihenten, én nem annyira... :-)
Lássuk azokat a fotókat! ;-)
Előzmény: dobsika (79)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 79

Szia Bobi!

 

Hogy telt  a hétvége? Cérnácskád és Cumi hogy vannak? Nekem sikerült végre Cintiről fotókat készítenem. Mindjárt fel is rakok párat.

Előzmény: Boborjan (56)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 78
Jó ötlet. cinti a zsúrkocsi fa lábát használja kaparófának. Anya néha szörnyülködik is miért engedek mindent meg neki. De még mindig jobb, mintha pl. az új konyhabútort kaparná nem?
Előzmény: meoindil (66)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 77

Szia Crazy!

 

Jó téged is itt tudni a topikon. Gyönyörű kép.

Előzmény: Crazyworld (63)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 76

Nagyon szép. Olyan, mint az egyiptomi macska isten.

Előzmény: norio (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!