Keresés

Részletes keresés

seerdani Creative Commons License 2004.08.05 0 0 2243

Sziasztok!

 

Régóta szemezgetek egy obival:

 

Canon EF 400/5.6 L

 

Sajnos nem ismerek senkit, akinek van ilyen, pedig vásárlás előtt mindenképpen szeretném egyszer kipróbálni.

 

Van tippetek, hogy ki rendelkezik ilyennel mo.gon?

Ha van, azt légyszi az e-mail címemre írjátok meg: dseer@pantecom.com

 

Ha valakit érdekelnek a képeim (természetfotók is):

 

http://index.hu/tech/digicam/fotozz/felhasznalo_oldala?Felhasznalo_ID=2690

 

Segítségeteket előre is köszönöm

 

Üdv.

 

Seer Dániel

nyomdász Creative Commons License 2004.08.04 0 0 2242

A dorogi Benedek Endre Barlangkutató és Természetvédelmi Egyesület (BEBTE), a jövő héten, aug. 11-én kezdődő és 17-ig tartó dél-tiroli túrájához, az üresen maradt két helyre útitársakat keres.


Jelentkezés és bővebb infó:

Lieber Tamásnál, a 20/520-1261-es telefonszámon kérhető.


A részletes kiírás:


HÁROM ORSZÁG HATÁRÁN - ALPOK
2004. AUG. 11. - AUG. 17.



Utazás: 9 fős kisbusszal.
Szállás: apartmanban Tanasban, Merano közelében.
Ellátás: egyénileg
Idő: 2004. augusztus 11. (szerda) - 2004. augusztus 17. (kedd)

Részvételi díj: - 9 fő esetén: 50 000 Ft/fő
                       - 8 fő esetén: 57 000 Ft/fő

A részvételi díj tartalmazza a szállást 6 éjszakára és az oda-vissza utat.
A részvételi díj nem tartalmazza az útdíjakat, a szálláshelyről tett autós kirándulások költségeit és a belépőket. Ezeket a
résztvevők naponta EURO-ban összeadják.
A résztvevők a részvételi díj befizetésével együtt vállalják a fenti költségeket.
Biztosítás kötelező!

A szálláshely: Tanas Dél-Tirolban, Merano közelében 1480 m tszf-i magasságban fekszik az olasz, osztrák és svájci
hármas határ közelében. Már a szálláshely és környezete is lenyűgöző, több heti túraútvonal kínálkozik a környéken.

Programlehetőségek a teljesség igénye nélkül:

- Az Ötzvölgyi-Alpok csúcsa: Weisskugel (3736 m) csúcsmászás.
- Ortles (Stelvio Nemzeti Park) csúcsmászás (3905 m).
- Zufallspitze (3769 m), Königsspitze (3851 m) csúcsmászás.
- Langtaufer-völgy.
- Matscher-völgy.
- Martell-völgy és Zufall (szurdokvölgy).
- Haider See (elárasztott falu, csak a templomtorony látszik ki a tóvá dozzasztott patak vizéből) és Reschen See, Mals és
Malser Haide.
- Ulten-völgy.
- Sexten-völgy (Dolomitok), Drei Zinnen (2999 m).
- Tierser-völgy és a Rosengarten.
- Villnöss és Geislerspitze (3025 m).
- Jaufen-völgy és Jaufen-hágó.
- Bolzano és Ritten földpiramisok.
- A helyiek rengeteg túrautat, várost, helyi érdekességeket tudnak mondani és mutatni  (el is kalauzolnak ha kell)!
- Még nem is nagyon esett szó az osztrák, ill. svájci Alpok túralehetőségeiről!


Láng István - Lieber Tamás

Rianna Creative Commons License 2004.07.26 0 0 2241
Nagyon szép!
Előzmény: gyöngyvirág (2240)
gyöngyvirág Creative Commons License 2004.07.24 0 0 2240
Erdélyben jártunk, nemsokára kész az album, addig is egy kis kóstoló...

Virágos1
Virágos2
Damson Creative Commons License 2004.07.24 0 0 2239
Igen, bár egy kicsit győzködni kellett őket, de végül belementek a buliba! :-)))
Előzmény: Rianna (2238)
Rianna Creative Commons License 2004.07.24 0 0 2238

Megbeszélted velük, hogy álljanak modellt a portréhoz? :))

Előzmény: Damson (2237)
Damson Creative Commons License 2004.07.23 0 0 2237
Két kis képecske, áprilisból, az első természetfotózásom eredményei közül:

http://www.fotohaz.hu/fotoarena/data/503/4549F4180019.jpg

http://www.fotohaz.hu/fotoarena/data/503/4549F4180025.jpg
Előzmény: Damson (2125)
Rianna Creative Commons License 2004.07.23 0 0 2236

Semmi különleges... most egy Nikon Coolpix 775 -vel fényképezgetek. A páromnak egy Casio QV3500 van. Ja és van egy sima filmes Nikon, amit amióta digi van, nem igazán használok.

 

Amit kinéztem a páromnak az a Canon PowerShot Pro1, neki viszont a Canon EOS 300D kéne, de ezekre még gyúrni kell :))

Ha nyernék némi lóvét, magamnak is ilyesmit vennék..:))

 

Nagyapám meg egy Kodak Retina II-vel fotózott kisfilmre.

Előzmény: xion_81 (2233)
m4rek Creative Commons License 2004.07.23 0 0 2235
hello, segítsen már nekem vki, mi ma egy nikon 801s reális ára?
SchefferJ Creative Commons License 2004.07.22 0 0 2234
Frissítettem a galériámat több sorozattal. www.schefferj.ps.hu
xion_81 Creative Commons License 2004.07.22 0 0 2233
Nem a képekre gondoltam konkrétan. csak úgy általában érdekelne hogy te mivel készíted a képeid és milyen felszerelésed és fényképezőid vannak. Remélem nem titok :))
Előzmény: Rianna (2232)
Rianna Creative Commons License 2004.07.22 0 0 2232

Melyik képekre gondolsz?

Biztos az enyimek? A tátrai fotókat Hamster készítette...

Előzmény: xion_81 (2231)
xion_81 Creative Commons License 2004.07.22 0 0 2231

Rianna !

 

Nagyon tetszenek a képeid ! Egy egyszerű kérésem lenne ! Leírnád hogy milyen felszerelésed van ? szürők,gépek,obik :)

Előzmény: Rianna (2223)
Rianna Creative Commons License 2004.07.17 0 0 2230

Rajta vagyok az egyik Árpádos képen, ha arra gondolsz...:))

Nekem a Tar patak és a vízesések tetszettek nagyon.

Előzmény: Vili a veréb (2229)
Vili a veréb Creative Commons License 2004.07.17 0 0 2229
Az új linkkel már elértem az albumodat.
Csak "kutyafuttában" néztem meg, (sajnos modemes vagyok) de sok szép kép van köztük. Én a Tátrában kb. 30 éve nem jártam, így jólesett nézni a régen látott gyönyörű hegyvidéket.
(Az Árpád melletti csinos hölgy csak nem Te vagy? :) )
Előzmény: Rianna (2226)
tEKErcs Creative Commons License 2004.07.12 0 0 2228

Figyelem!

 

Találkozás a Természettel, az Év természetfotósa:

 

http://forum.fotoklikk.hu/viewtopic.php?t=148

Rianna Creative Commons License 2004.07.04 0 0 2227
És nem én alkottam, hanem a párom a képeket...
Rianna Creative Commons License 2004.07.04 0 0 2226
Rianna Creative Commons License 2004.07.04 0 0 2225

Látom a jártál a Füstiben..

Nekem volt egy klassz utam az Árpád-dal...

a képek itt:

Tátra - kirándulás

 

(hogy ne legyen off, vannak tátrai természet-tájképfélék is)

Előzmény: Vili a veréb (2224)
Vili a veréb Creative Commons License 2004.07.04 0 0 2224
Azért nem csak a gép érdeme.. :)

"Ez attól is függ, milyen más képekkel kerülsz egy helyre... tematikailag.. Az állatos, meg extrémebb képek jobban felhívják a figyelmet, nem biztos, hogy szakmai szemmel pontozták"

Ez biztos, merthogy 2-es és 4-es pontszámot is kapott egy kép (nem a virágos).
Tulajdonképpen még tanul is az ember, ha megalapozott a bírálat, de sok az öncélú vagdalkozás is.
Sajnos a weben lévő képtáraimban szinte alig van természetfotó, majd egy virágos kollekciót felteszek a jövő héten.
Az egyéb foóimat ezen a helyen nézheted meg.
Előzmény: Rianna (2223)
Rianna Creative Commons License 2004.07.03 0 0 2223

Köszi...

digivel, makroval csináltam...

A gép érdeme :))

 

Én még nem mertem képet feltenni az ilyen nyilvános pontozós helyekre... úgyhogy gratula a kevés pontszámhoz is. Ez attól is függ, milyen más képekkel kerülsz egy helyre... tematikailag.. Az állatos, meg extrémebb képek jobban felhívják a figyelmet, nem biztos, hogy szakmai szemmel pontozták.

Előzmény: Vili a veréb (2222)
Vili a veréb Creative Commons License 2004.07.03 0 0 2222
Kedves Rianna!
Gratulálok a kis lila virághoz, gyönyörű!
Mivel fotóztad digivel, vagy hagyományossal?
Én eddig egy magnolia képet tettem fel a digicam melléklet fotozz.hu oldalára, de elég gyenge pontszámot kapott.. :((
Sajnos a régi virágképeim dián vannak, a szkennerem meg nem alkalmas diaszkennelésre.

Előzmény: Rianna (2217)
sherpa14 Creative Commons License 2004.07.03 0 0 2221
.JiM. Creative Commons License 2004.07.02 0 0 2220
Lovi0312 Creative Commons License 2004.07.02 0 0 2219

Sziasztok!

 

Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy oldalt:

 

Fotóverseny

 

 

Amatőr fotóverseny, nyereményekkel! Látogassatok el az oldalra, küldjetek képet vagy szavazzatok a legjobbra! Szeretettel várok mindenkit!

jozsef46 Creative Commons License 2004.07.02 0 0 2218
két héttel ezelőtt kiűltem a botanikus kerti tó partjához közel, hogy azokat a fránya disznókat lekapjam, de záróráig nem jöttek feredőzni (dagonyázni) így elmaradt a "vizidisznóló" fotózás.
Előzmény: hsoma (2216)
Rianna Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2217

Virágocska a Margitszigeten.

 

Kirándultunk, fotózgattam... a fenti virág tecc a legjobban...

Ide nem töltöm fel, mert lenyúlja az index... brrr!

Hogy teszik?

hsoma Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2216

Debreceniek figyelem!

Fergeteges disznófotózási lehetőségek az Egyetem Botanikuskertjében, és a Ny -i oldalon levő körúton (Lyra, segíts;)) Vigyázz, a vadásztársaság már rájuk kattant!

Lyra és debreceni kollégái; itt a nagy lehetőség: európai vaddisznót fotózni nílusi vízirózsák között!!:))

SchefferJ Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2215
Sigma 175-500. Szép képeket (is) tud csinálni, de csak F7.1-8-tól felfelé, ill. abszolút stabil tartón, mert 500-nál valahogy hajlamos a bemozdulásra. :)
Előzmény: tasco (2214)
tasco Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2214
Scheffer Jani!Ez milyen obi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!