a játékszabályokról:
-Ha az én általam felrakott műsor valamelyik sorának baloldalára írod fel magad akkor az Hazai győzelem(1-es), ha a jobb oldalára akkor Vendég győzelem (2-es) tippnek számít. Tippelni az adott meccs kezdési időpontjáig lehet.
- ezenkívűl bármely labdarugó eseményre 1 db. extra tipp leadására is van lehetőség (de nem kötelező) , bármely iroda bármilyen focira vonatkozó ajánlatából (kivéve +/-0,25-ös és +/- 0,75-ös Asian Handicap fogadások) akár a műsoron szereplő meccsekre is bármit (1-es és 2-es kivételével), pl. döntetlent.
- a heti játék kiértékelésének általános feltétele : minimum 6 tipp és maximum 16 tipp (az extratippel együtt)
/ A bármilyen okból kieső tippeket úgy szabályoztam, hogy a hiányzó tippekért (csak) 4 Eurót vonok le meccsenként, de ha csak 1 vagy 2 tippet adott le a játékos, akkor az első ilyen hét a szezonban érvénytelennek lesz tekintve.
Téves párosításra vagy törölt meccsre leadott tipp nem számít hiányzó tippnek.
Elhalasztott, elmaradt vagy folytatott meccs akkor számít be az eredeti hétbe, ha a következő hét csütörtökig pótolják./
- értékelés: minden meccset egyforma téttel ( virtuális 10 euróval) számolok, a bejött eredményektől függő egyenleg szerint rendezem sorba a heti tippelőket
- a pontozás: a heti első hat helyezett 8-6-4-3-2-1 pontot kap , de -40 Eurónál rosszabb eredmény esetén mínusz 1 pont a büntetés, majd a heti pontok összességének és a lejátszott hetek hányadosából alakul ki féléves játékunk győztese (Relatív ranglista). A félév alatt 6 hét kihagyása megengedett.
viszont Portugál-Cseh döntő esetén 60 Eurot nyerek a Gamebookersen, most itt tippeljek saját magam ellen,hogy behozzam 4.37 pont hátrányomat? annyit nem adnak egyik kimenetelre sem. Gattuso, ha nem tippelsz, nyertél!
Kp-es eredményességi verseny 10 Eurós szóló játékkal számolva:
1. Gattuso +119.30 Euro (6-60+173.30)
2. Castroup +6.00 Euro (12.50-30+23.50)
3. Jurec -36.50 Euro (-20-70+53.50)
4. Gadocha -46.00 Euro (36-10+0)
Fogadni a hónap utolsó előtti napján 17:30-ig lehet!
(az uborkaszezon miatt már csak azt hiszem a Portugál-Hollandra és egy Argentin-Peru barátságosra lehet fogadni, most megy a Lynn-Rosenborg s hát erről már lekéstem)
Azért írj már oda egy szorzót, máskor nem nézem meg a meccs előtt (Fylkir-Gent 2 2.95), mert a results menüben átlagot számolnak, ha jól emlékszem csak 2.47.
pl. Sloboda Tuzla-Publikum Celje 1 (2.40)
Huu,de genyok a hollandok! :))) Hát én sajna fiatalabb "kiadás" vagyok,még csak pár éve szurkolok nekiek,kb ugy onnantol,mikor itt voltak vb-t selejtezni... :))
Hawerom kint volt azon a meccsen,én csak TV-n keresztul láthattam,de akkor fogtak meg igazán!!!
Szoval mondhatjuk,hogy én inkább nagyobbacsak gyerek voltam,mikor szurkoltam nekeik! (11-12 éves.) De ma már kemény 15 évesen uzom az ipart.... :))
FORZA ITALIA!!!!
Még gyermekkoromban kezdtem el szurkolni az olaszoknak a 1978-as VB óta. Akkor nem volt elődöntő, henem két 4-es csoport volt a 8 között. Az utolsó csoportmeccsen Olaszország-Hollandia 2-2.
Kétszer is vezettünk, de mindkét gólt úgy rugták a hollandok, hogy mi kirúgtuk a labdát ápolás miatt és a hollandok nem adták vissza !
Ha győztünk volna szerintem a döntőben mégegyszer megvertük volna az argentinokat.
De a sors vissza adta a szerencsét 2000-ben (a Hollandok kiverése az elődöntőben).
Legnagyobb élmény az 1982-es Tardelli-Bruno Conti-Paulo Rossi féle csapat amely porig alázta a brazil gépsort és az argentinokat. Akkor nagyon jó volt szurkolni az olaszoknak!
Huuu,srácok,én se gondoltam komolyan a 9.00-es szorzó bejott!!!! :)))
Tok jo,h kiestek a franciák!!! :))))
Na de tippelni is kéne.. :
Svédország-Hollandia V (2.20)
betbase.info
Henry nélkul nem sok esélyuk van,Trezeguet meg nagyon rossz formában van.
Remélem a görögök mennek tovább!!!!
Nem is tudtam,hogy Te olasz drukker vagy...
OKés,majd júliustol szerintem is (ha a tobbiek is benne vannak),de a teli-re az odds duplája jár,szoval nekem mondjuk tegnap egy 6.56-os szorzó jött volna be... De majd még átnyállazzuk.
Olvastam/om a topikot (a ChisRea-ét),elég nagy viták vannak. De a 90 percnek kéne számítania,de ?k tudják...
Na,aakor majd beszélunk még róla..
További joo tippelgetést!!!
Gondolkodtató és jó az ötlet amit írtál, egy kicsit kevés a szorzó a telire, majd még átrágjuk.
Szerintem csak júliustól vezessük be, mert pl. a ChrisRea féle EB tippversenyben menetközben (vagy utólag?) váltogatják a szabályokat (nézz majd át oda olvasni), s én ezt nem szeretem.
már 9.55 a Betoto-nál, épp nézegetem,hogy melyik irodát válasszam, melyikbe regisztráljam magam.
A betoto is benne van nálam a 4-5 esélyesben.
Több irodánál azt látom, hogy Henry nem fog játszani, mert nem adtak szorzót neki az első gólra, ezért már szóltam a haveromnak játsza meg a gamebookers-nél a görög továbbjutást (5-ös szorzó).10 Eurot megkockáztatok erre,és még hozzáveszem a Dubnica-Teuta Durres meccset 1.35-ért.
off: az Újpestnek nem kell játszani az UEFA selejtező 1.körében, de olyan rossz szorzóval van beállítva az Uefa.com-on, hogy a második selejtező körben nem az 1.selejtező forduló győzteseiből kap ellenfelet. A Fradinak malaca volt, a belorosz-albán győztesével kezd idegenben, s utána akár a Real, Juve vagy a Man.Utd. is jöhet. A Kispest Örményországban kezd már az első selejtező fordulóban.
egyszer csak eltalálok valamit (igaz az EB góltotó jobban megy):
Portugália-Anglia V
Gloria Bistrica-Thun H
Sloboda Tuzla-Celje Publikum H
Fylkir-Gent V
Trans Narva-Vilnius H
Hát,sajan ez így van,de miért kellett hazamenni???
A svédek ellen lett elbaxva... De mindegy,hiszen már kár sajnálkozni...
Tudod mit gondoltam??
A meccsekre tippelunk rendesen hogy H,D,V és mellé rendesen a szorzót írjuk,meg 1 számszer? végredményt. Ha bejon a számszer?tipp,akkor az odds dupláját kapja,(+1 pont nélkul),ha elmegy akkor ugyanugy -4 pont.
Nem muszály teljesíteni,csak gondolkoztam egy kicsit tegnap,és erre jutottam!
Meg talán kevesebb lenne a mínusz.
(Pédaként,amit írtam,de vedd rendes tippnek):
Portugália-Anglia: D (3.28) (2-2)
Betbase.info
off: akár milyen rossz formában vagyok és cudarul is állok a Faber féle góltotóban, biztosíthatok mindenkit, fogok még legalább 3 meccsre tippelni a 13 bónuszpontért
Kp-es verseny állása 10 Eurós szóló játékkal számolva:
1. Castroup +12.50 Euro (23-80+69.50)
2. Gattuso +6.00 Euro (-30-110+146)
3. jurec -20.00 Euro (0-20+0)
4. Gadocha -36.00 Euro (-4-100+68)
Egyébként sok sikert kívánok Gadochának a goltotó versenyben, ha egy-két teli bejönne még ott lehetsz az első húszban, és Jurecnek a horvát-angol 2-3 (tipp) és francia-svájc 3-1 -es napi győzelemért a Faber féle goltotóban!
Mi meg Gattusoval együtt szomorkodunk az olaszok kiesésén...
Némtország-Csehország 1 (3.1 Admiral, de hétfőn délután még a szlovák formulánál 2.30 volt, most akkor 7 napig visszamenőleg számítanak az oddsok, vagy a naptári hét számít?)
Kp-es verseny 10 Eurós szólójátékkal:
1. Gattuso8 +6.00 Euro (-30-110+146)
2. Castroup +1.50 Euro (23-70+48.50)
3. Jurec -20.00 Euro (0-20+0)
4. Gadocha -36.00 Euro (-4-100+68)
gratulálok a görög-spanyol döntetlenhez, biztos voltam benne, hogy a spanyol és portugál csapat közül az egyik nem fog győzni tegnap.
Egyébként péntek este számolom ki a következő értékelést!
Nagyon nem megy nekem most...
Ezért máris tippelek!
Betbase.info:
Svédország-Bulgária: H (2.27)
Viking Stavanger-Brann bergen: V (2.95)
Németország-Hollandia: V (2.50)