Keresés

Részletes keresés

szalapala Creative Commons License 2004.07.15 0 0 193

Ezt a katowicze járatot már a kezdetben se értettem. Ki látott ebben akkora fantáziát ?

(Mint ahogy nem értem a MALÉV pristinai járatának ötletét se.)

Előzmény: marcipannyuszi (190)
ivk Creative Commons License 2004.07.15 0 0 192
Milyen katowicei járatra gondolsz?
Előzmény: marcipannyuszi (190)
marcipannyuszi Creative Commons License 2004.07.14 0 0 191

Nem "úgy" szűnik meg a Wizz Air athéni járata

 

Nem állítja le athéni járatát a Wizz Air a katowiceihez és a prágai járathoz hasonlóan, mindössze a nyár végével nem indítja már azt a légitársaság, mivel szezonális járatról van szó, hasonlóan a barcelonaihoz - értesült a Napi Online. Jövőre tehát várhatóan ismét felszállnak a fapados légitársaság gépei a görög és spanyol fővárosba.

 

tozsdeforum.hu

Előzmény: marcipannyuszi (190)
marcipannyuszi Creative Commons License 2004.07.14 0 0 190

A konkurencia kampánya lenne?

 

A katowicei járattal mi van?

Mert a weben az is reklám tárgya.

Előzmény: ivk (189)
ivk Creative Commons License 2004.07.14 0 0 189
Nem tudom honnan veszik az információikat. Ahogy én nézem nem törölték, hanem októberre már nem lehet foglalni. Szerintem vagy tele vannak a gépek (amire szerintem kevés esély van ilyen messzire előre tekintve) vagy a téli menetrenddel van összefüggésben. Time will tell...
Előzmény: marcipannyuszi (188)
marcipannyuszi Creative Commons License 2004.07.14 0 0 188

Prágai és katowicei járata után az athéni viszonylatot is törölte a nemrég indult magyar fapados légitársaság, a Wizz Air - tudósít a Népszabadság.

A korábbi két járat törlését a gyér forgalommal és a működés racionalizálásával indokolta a társaság. A döntés után a Wizz Air már csak hat európai nagyvárosba - Londonba, Párizsba, Rómába, Stockholmba, Brüsszelbe és Barcelonába - közlekedik.

Közben az egyik legnagyobb európai diszkont légitársaság, az easyJet bejelentette, hogy Budapestről három új járatot indít, Genfbe, NewCatle-ba és Bristolba. Az új célállomásokra október 31-én indulnak az első járatok - írja a Népszabadság.

ORIGO

Utas2 Creative Commons License 2004.07.13 0 0 187

Azt hittem a BA Delft-i porcelános festésű gépe az első nálad a sorban....

:))))

Előzmény: c. j. (185)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 186
Hát, ízlések és pofonok :D Az Air Berlin féle kék 700as gyönyörű. A Wizz meg hát... Színes :D
Előzmény: c. j. (185)
c. j. Creative Commons License 2004.07.13 0 0 185
Belülről valóban nem, de külsőleg nekem magasan viszi a pálmát a Wizz.
Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 184
Ezek szerint nem láttad az Air Berlin új 737-700asát...
Előzmény: c. j. (183)
c. j. Creative Commons License 2004.07.13 0 0 183

És ma repülte az elsőt Athénba, ami az enyém volt. Nagyon szép a Wizz, az egyik legszebb repülő, amit mostanság láttam. Belül is nagyon pöpec, gyorsan ki is próbáltam az első sort, ha csak pár percre is! :o)

Előzmény: rDave (170)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.13 0 0 182
Remélem is...:))
Előzmény: Törölt nick (181)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 181
Nem törölnek kevés utas miatt járatot, legalábbis a tapasztalat azt mutatja.
Előzmény: dzsoszer3 (180)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.13 0 0 180
Ez jó kérdés, de van rá egy igazán egyszerű válaszom!:))

Mégpedig az hogy:
                             Én ma megnézem,mondjuk kerul 11ezerbe(10990ft)de attól még nem tudom hogy, azt a járatot nem-e törlik kevés utas miatt!(jó ezt megtudhatnám a bud.hu-n)de így gyorsabbnak gondoltam..Ugyhogy azért továbra is várnám válaszitokat(ha nem baj..:))))))   ).!
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 179
Te miért nem nézed meg most mondjuk holnapra?
Előzmény: dzsoszer3 (178)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.13 0 0 178
Figyelem, figyelem..!!!:))  Van egy kérdésem azokhoz akik repültek már wizel, és előző nep(vagy még az nap) megnézték az aktuális jegyárat/fő részére!!!Szóval a kérdésem az mennyi volt!!Előre is köszi!:)))))
DAttis Creative Commons License 2004.07.13 0 0 177

Hát az nem sok a 28 utas :(

A brüsszeli (charleroi) járattal kapcsolatosan is az az aggodalmam, hogy a hazai nagy légitársaság gépei is csak általában kifelé vannak tele, hazafelé már nem, és napi 2 járat van és a két járat között van egy belga gép is egy közepes méretű géppel.

Ennyi utas azért nem mozog errefelé. vagy mégis?

Volt terv, hogy a hazai légitársaság a legnagyobb 737est közlekedteti (annyi utas lesz) aztán mindig változik, sőt a reggeli járat csak a kis Fokker általában. Előfordult, hogy az se volt tele.

Szóval a Wizzair-nek majd megéri e fenttartani. Az első járat biztos tele lesz illetve lesznek elegen, de idővel hogy lesz, ez még a jövő titka.

 

Innen Brüsszelből csak mi "sporólós magyarok" váltunk majd jegyet a Wizzair-re, akinek meg van pénze, nem rengeti meg ha a MALÉV-nál kell váltani, különösen, hogy ha itt vmelyik hivatal alkalmazottja.

Vagy üzletemberek és Uniós hivatalnokok tömkelege fog a Wizzair-rel repülni?

 

Jó hogy a charleroi indulás nem konkurense a zaventemi-nek, de mint mondtam napi két magyar járat és egy belga járat van zaventemről, valahol az SN Brussels és a Malév konkurense lesz a Wizzair-nek ezen az útvonalon.

Én örülök, hogy járni fog, de idővel nehogy megszüntessék, mondván kevés az utas.

 

Ja és amit mindig kérdezni akarok, hogy a menetrenden (honlap) miért csak okt 31ig érvényes a menetrend. Tudom akkor van menetrendváltás, de ahogy ott a táblázatban ott a dátum, olyan mintha november után bizonytalan tényező lenne, hogy lesz-e tovább járat. Lehet ezt csak én találom így.  

Előzmény: Ryan (174)
Ryan Creative Commons License 2004.07.13 0 0 176
Igen, sajna valóban kongott az ürességtõl a madár. Még fekvõhelyet is lehetett kreálni :-)
Előzmény: Vinnen (175)
Vinnen Creative Commons License 2004.07.13 0 0 175

28??? Az nem sok!

 

Akkor jutott mindenkinek hely az ablak mellé!:)

Előzmény: Ryan (174)
Ryan Creative Commons License 2004.07.13 0 0 174
Kifelé júli 3., szombaton kb 130-140 utas, vissza 8-án, csütörtökön 28 :-(
Előzmény: Vinnen (172)
DAttis Creative Commons License 2004.07.13 0 0 173

Remélem majd pénteken majd Charleroi felé jön ez az új repcsi :))

 

Én már várom a péntek estét. Beszámolót viszont csak Brüsszelbe való visszatértemkor tudok tenni valószínűleg. De hát ez van, nyaralni, pihenni megyek haza és nem a számítógép előtt ülni.

Előzmény: rDave (170)
Vinnen Creative Commons License 2004.07.13 0 0 172
Mennyire volt tele az athéni gép?
Előzmény: Ryan (169)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.13 0 0 171
Peace!Tegnap én láttam a fejem felett élőben, szép... (tegnap fél órát néztem távcsővel , és vártem a menetrendszerinti járatot(londonit)aztán lementem a kutyával sétálni és akkor láttam elhúzni felettem !!még 2 perc és látom távcsővel...:(Sebaj..
Előzmény: rDave (170)
rDave Creative Commons License 2004.07.13 0 0 170

Üdv! :)

Tegnap megérkezett a 2. itteni Wizz gépecske. Repült is asszem egy próbakarikát vmerre az országon belül.

Dave

Előzmény: dzsoszer3 (167)
Ryan Creative Commons License 2004.07.12 0 0 169
Hali! Hozzászólásod idején épp az athéni járaton ültem hazafelé, valahol Szófia fölött járhattunk. Lehet, hogy 1-2 képet hozok majd.
Előzmény: DAttis (161)
szande Creative Commons License 2004.07.12 0 0 168
Sziasztok! <P class=MsoNormal> <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

<P class=MsoNormal>Hétfőn utaztunk a Wizz Air-rel 3 napra Párizsba. A benyomásom nagyon pozitív az új fapadossal kapcsolatban. Megjegyzem financiálisan is nagyon jól jártunk, mivel akkor rendeltem meg a jegyeket, mikor 990 HUF-ért árulták, így 2 repjegy illetékkel együtt oda-vissza 25.000 HUF volt. J

<P class=MsoNormal>A gép mindig pontosan érkezett (visszafele volt egy fél órás csúszás a „tankolás” miatt, de így is csak 5 percet késtünk. Magyarázat: a szél miatt visszafele csak 1 óra 40 perces az utazás).

<P class=MsoNormal>A személyzet kedves és segítőkész. A barátom nagyon parázott a repülés miatt és ezt már az indulás előtt a 2 steward tudtára adta, akik kb. fél óránként kérdezték, hogy minden rendben van-e.

<P class=MsoNormal>A transzfer busz is nagyon korrekt. 1 óra 10 perc volt az út odafele. Visszafele kicsit több autópálya építés miatt, de így is simán elértük a gépet. Mindenkit megvártak, mindenki felfért.

<P class=MsoNormal>És mellesleg Párizs is gyönyörű volt. Most jártam kint először és teljesen elvarázsolt. A szajnai hajózásunk alkalmával elúszunk egy olyan híd alatt, amiről az idegenvezető azt mesélte, hogy mikor a híd alá érünk lehet valamit kívánni. Nem nehéz kitalálni, mi volt az: egyszer még szeretnék visszamenni. J

<P class=MsoNormal>Üdv,

<P class=MsoNormal>Szandra

Ui: akinek kérdése van a wizz airrel kapcsolatban, írjon. Szívesen válaszolok!
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.11 0 0 167
Üdv topictársak!Újra itthon!!!!(képzelem hogy örültök....) )Na szóval elolvastam a hozzászólásokat,(nem volt kis idő..) megnéztem a képeket, és el vagyok ragattatva..:) Én mikor megnyitottam ezt a topicot azt hittem lesz egy két hozzászólás azt kész , de nem...:) Hála nektek!!Én ugyan csak augusztus közepén megyek, de most már még jobban várom az utazást...!
DAttis Creative Commons License 2004.07.09 0 0 166
Örömmel láttam, már szaporodik a fotó a Wizzair-ről az airliners.net-en, és már ferihegyi leszállás is van. :)))
Runneburg Creative Commons License 2004.07.08 0 0 165
Szerintem a harsány színeknek pont ez a célja, hogy felfigyeljünk rá és érzelmeket váltson ki belőlünk. Erről mindekinek a Wizz jut (majd) az eszébe. Még a földről is jól látható, hogy Pesten éppen egy Wizz húzott el a fejünk felett.
DAttis Creative Commons License 2004.07.08 0 0 164

Én is királynak tartom a szinezést (bár még élőben nem láttam) de kicsit túl harsány szín. Nem??

De végül is nem is ez a lényeg azt hiszem

Előzmény: Törölt nick (162)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!