Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.26 0 0 14386

Ez rohadtul izgató élménybeszámoló! ;))

Előzmény: Tom Freeman (14376)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 2 14384

Szia. Szerinted van ember ezen a fórumon, aki elhiszi ezt az óriási kamu dumát ?

Nyilván valamiféle fricska, beszólás akart lenni, de nem nyert.

Javasolnám valammelyik markodat az élvezkedéshez, ha nem bántalak meg.

Előzmény: Törölt nick (14383)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 -7 4 14383

Igazából amikor először nem tudtam megbaszni az asszonyt mert nem állt fel a pöcsöm, másodszorra odahívta a barátomat, aki végignézte a második kísérletemet,( én nem tudtam róla, hogy odahívta az asszony, csak a végén, amikor az kiröhögött) aztán a szemem előtt megbaszta úgy, ahogy én sohasem tudtam, azóta nem izgat. Akkor arra, hogy a szemem előtt bassza meg a legjobb barátom, elcsöppentem, de beláttam, hogy ez a legjobb, ami történhet velem. Mármint, hogy csak a barátom bassza meg. Én azóta(5 éve) kísérletezgetek(már a barátom előtt is, de azóta sem sikerült), aztán ő meg a végén mindig jól megbassza.Jól megvagyunk így.



Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14382

Fel lehet erre készülni? :)

Persze én is készültem, de csak ott fog igazából kiderülni hogy milyen reakciót vált ki elsőre belőled!

Ha vannak érzelmek (már pedig kell lenni valaminek köztetek) akkor lesznek reakciók is.

(részleteket már leírtam, hogy történt)

Előzmény: Tom Freeman (14381)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14381

Ha sokkolt, lehet nem készültél fel rá megfelelően. Persze azt is meg lehet szokni. Én a kezdetekben ezeknek a külön keféléseknek és a beszámolóknak is nagyon örültem. Kicsit hosszabbra nyúlott a tervezettnél, de ami jó, az hadd menjen. Tovább lépni nem sikerült, de majd máskor... remélem.

Előzmény: Törölt nick (14380)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 2 14380

Engem elsőre sokkolt amikor a párom és alkalmi szexpartnere akcióját láttam! Igaz akkor én már végeztem... :))

Lehet neked van igazad és jobb ezt nem látni? :-)) (másodjára már kíváncsi voltam inkább)

Valakinek az izgató ha közben kamerázza az asszonyt, valakinek ha csak később elmeséli, nekünk csak ha hárman egyszerre vagyunk!

Előzmény: Tom Freeman (14379)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.09.25 -1 0 14379

Hoogyne izgatna! Pontosabban izgatott és remélem még izgatni is fog, ez a (tervek szerint) a hármas felé vezető szakasz.

Előzmény: Törölt nick (14377)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14378

Ugyanakkor képzeljük, ha mindezek úgy történtek volna, hogy a férjemuram minimum végignézi, mozizza a történteket, nem pedig elmesélésből tudja meg a részleteket.

Nálunk egyszer volt "nélkülembuli", de egy kamera az állványon rögzített mindent. Ha nem is olyan aprólékosan és részletesen mint azt én tettem volna, de mégis.

Előzmény: Törölt nick (14377)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14377

Huhh! Tom!

Ez már sok! Ez már félrelépés, nem hármas szex sem hasonló!

Ha tudtod nélkül teszi ezt az már a megcsalás határ esete vita nélkül. Erre a férfiak nagyon nagy része "berágna"! :)

Nem vagyunk egyformák, inkább nem ítélkezem! Ha téged ez izgat akkor csak annyit mondhatok hogy hajrá!

 

Előzmény: Tom Freeman (14376)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.09.25 -1 3 14376

A történetet hiányolóknak akad némi elemózsiám (még mindig). Valahol itt, a kapcsolatunk legkedvezőbb stádiumánál hagytam abba:

 

„ … Elégedettségemet nem lehetett szavakba foglalni és papírra vetni sem. Nagyon szerencsés döntésnek bizonyult alapos partnerválogatással folytatni a félrekeféléseket. Ezen a napon egy újabb, élvezetekben gazdagabb, modernebb korszak vette kezdetét a zuhanórepülésből kikerült kapcsolatunkban. Szexuális életünk egyre szabadabbá vált. Szinte bárhol, bármikor képesek voltunk egymásnak esni. A szeretőjével is úgy kezdett találkozgatni, mintha csak vásárolni menne…”

 

A helyesnek bizonyult döntés megmutatta, hogy érdemes mindent őszintén kibeszélve (amennyiben erre a partner is hajlandó), tanulni a hibákból és ezeket felhasználva tökéletesítésre törekedni. Hiszen már egy ideje megbízható, igényes szeretőre volt szükségünk hosszútávra, akivel a feleségem alkalmanként összejár és szeretkezéseiket a magunk módjára utólag többszörösen kiélvezzük. Az új partner odaadásával és kitartásával reményt keltett, hogy ő sokáig lesz a feleségem szeretője.

 

Kedvesemmel sokszor újrajátszottuk a pasijával való kefélését. Rendkívüli, fergeteges szexet produkáltunk ezáltal. Páromra is olyan nagy hatással volt, hogy sürgetnem sem kellett a következő találkozásukat. Maguk között leszervezték, nekem csak a jóváhagyásomat igényelte.

 

A következő randijuk nem váratott sokáig magára. Feleségem váratlanul felhívott munkából, hogy nem baj-e, ha ma később megy haza, mert tudna találkozni a pasijával. Persze, hogy nem baj, ellenkezőleg. Szexelni is fognak? Biztos, szexkapcsolatban állapodtak meg, de most nem lesz sok idejük. Valószínű, hogy csak dugnak egyet és kész. Nem baj, erről szól a kapcsolatuk, használjanak ki rá minden kevés időt is. Abszolút nem bántam az ilyen hirtelen megoldásokat. Nem kellett napokat az izgalom hevében eltöltenem.

 

Odahaza amíg vártam rá, boldogsággal töltött el a gondolat, hogy Kedvesem ezekben a percekben jól érzi magát és nem sokára velünk is ez történik. Hazatérését követően elismerésemet fejeztem ki a hirtelen randi megoldásáért és közöltem, sok ilyen gyorsan leszervezett találkozót szeretnék még. Megnyugtatott, hogy lesz még. De ne húzzuk az időt, meséljen.

 

Nos, értem jött a buszmegállóba és beültünk egy italra beszélgetni. Kielemeztük a múltkori randinkat és a folytatás mellett döntöttünk. Neki nem okozott gondot otthon és továbbra is meg tudná oldani, ha hetente, kéthetente találkozgatnánk mindenféle jóra. Mondtam, az nekem is jó lenne. Kérdeztem, akar-e most szexelni, naná. De most csak kocsiban tudnánk. Én javasoltam, hogy jó idő van, csináljuk a folyó parton, szabadban. Megálltunk a közelben és legyalogoltunk a fák közé, miközben ő átkarolt és a fenekemet is simogatta néha. Ott rövid kézi előjáték következett. Kiléptem a nadrágom egyik szárából és félig a bugyimból is. Lehúzta a sliccét, elővette a faszát és odarakta a kezem. Elkezdtem húzogatni rajta a bőrt. Már elég kemény volt neki. Ő közben simogatta a pinámat, ujjazott és csókolgatott. Megkérdeztem, hogy akarja, szerinte csináljuk most hátulról. Jó, lehajoltam előtte és úgy rakta belém hátulról. Először csak félig hatolt be, de aztán egyre mélyebbre jött belém. Mozgás közben a melleimet is simogatta. Később gyorsított a tempón, tudtam nem sokára elélvez. Amikor megfeszült bennem és megállt egy pillanatra, felkészültem rá, hogy elönt a meleg ondója. Nagyon jól esett. Megint sokat élvezett belém. Még pár pillanatig bennem maradt, aztán kivette. Ott leguggolva kifolyattam az ondója nagy részét. Megígérte, hogy legközelebb a lakására szervezi le és ismét hosszabban fogunk szexelni.

 

Hát ez csodálatos. Tusoljon le és mutassa meg ezeket rajtam is. Drágámat meg tudtam volna zabálni, ahogyan kéjes kísérőszöveggel megismételtük az előbbi akciót.

 

A nap végén előálltam egy újabb kívánsággal. Örömömet fokozná a meglepetés ereje. Szeretném, ha néha a tudtom nélkül kefélne a pasijával és ezt velem utólag, váratlanul közölné. Ha ez engem beindít, meg tudja oldani.

 

Semmi okom nem volt a panaszra. Egyre világosabbá vált, ő lesz a feleségem szeretője sokáig. Ezt megerősítette életem párja viselkedésében jól látható feldobottság és a motiváltsága. Míg az előző alkalmi kapcsolataiba javarészt az én kedvemért vágott bele, most már kezdte átvenni a saját örömszerzése céljából lefolytatott légyottok. Félrekefélései egyre inkább kezdtek életünk szerves, természetes és megszokott részévé válni. Ezentúl bármikor előfordulhatott, hogy „csak elugrott” kettyinteni egyet a pasijával…

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 -2 1 14375

Igazad van, ezen az oldalon nem kell finomkodni. Te is vágd tele az asszonyt, ürítsd bele!

Előzmény: Isti198012 (14369)
mormota50 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14374

Így sem rossz :)

Előzmény: alezredes 1 (14373)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14373

Úgy gondolom, a másik fél 50 % biztosan meglesz, hiszen ő vetette fel a hétvégi dolgot. Erre mondtam neki, hívja fel a páromat, mit szól hozzá. Először nem merte megcsöngetni, nem is értem miért, aztán beszéltek, hogy pontosan mit, nem tudom.

Előzmény: mormota50 (14372)
mormota50 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14372

Most már teljes nyugalom van, hiszen az 50% az tuti. Ti már megtettetek mindent. Csak a másik fél 50%-a kell és okés a dolog :)))))

 

Jó, (vagy nem jó) Nektek nem jött össze a nyáron, de másnál sem volt semmi?

Előzmény: alezredes 1 (14366)
Dr. xXx Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14371

Ha nem baj (és tényleg nem) akkor miért kipontozva írtad? Ezzel kicsit magadnak mondasz ellent. :) A magyar nyelvvel az a baj, hogy a szexszel kapcsolatos szavaknak csak négy csoportja van. A gyerekes pl. kuki, az orvosi megfogalmazás, az idétlen szleng pl. bájdorong (úristen) és a normális megfogalmazás, ami vérmésektől függően trágárnak tarthatnak. 

Előzmény: Isti198012 (14369)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14370

Semmi gond. Ráizgulni igazán majd talán csütörtök péntek fele lehetne, amikor már 99 % os lesz a dolog.

Előzmény: Törölt nick (14368)
Isti198012 Creative Commons License 2016.09.25 -1 0 14369

Hàt elnézést kérek!!A dàko ilywn degradàlo lenne???Ez mos komoly?Mit irjak?Nemi szerv?Fütyi?Bàjdorong??Vagy mit?Azt meg hogy betömni valo lyuknak tartom a pàrom kikékrem magamnak!!A végsökig tisztelem és szeretem!!!!Ha nem jön be ahogy irok hàt ne olvasd!Amugy meg olvass vissza,nem egyszer én irtam a hozàszoloknak hogy ne szemétként irjanak a nökröl!A pasik igen is igy beszélnek egymàs között!Hogy màshogy?Képzeld volt egy nö aki oràlisan ugy kielégitette a himveszöm hogy nem tudtam betelni vele.Vagy ugy lesz..opta a f..szom egy nö hogy csak na..Melyik az életszerübb amikor két pasi beszélget?Segitek..Ha az elsö akkor baj van!Ez nem egy irodalmi oldal!Itt a szexröl,nyiltan beszélgetünk tehàt böven belefér a nemi szervek névén nevezése!Olvastàl màr erotikus/szex regényt?Ott sem finomkodnak pedig az szépirodalom!!Az adott irodalmi stilus velejàroja hogy hasznàljàk  a f.asz,pi.a stb szavakat.Ezek szerint akkor azokat a konyveket iro szemely nem tiszteli a noket.Sot a pasikat sem!!

.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14368

Mert már ennyire ráizgultál a dologra, nem? ;-) :-P

(bocsánat nem bírtam kihagyni, és határozottan pozitívan gondolom amit írtam ;-))

Előzmény: alezredes 1 (14367)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14367

Miért írtam kétszer a szombat este szót ?

alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14366

De igaz. Csakhogy új történet nem volt nálunk.

Viszont most úgy néz ki, hogy valószínűleg szombat este szombat este meglátogat minket az egyik régi barátunk. Egy fotózás, masszázs dologgal kezdenénk az estét, ha összejön a tali, aztán meg ki tudja, de ismétlem, ez most 50 % . Ha megtörtént, akkor ígérhetek leírt történetet, meg jó pár képet.

mormota50 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 14365

Éppen valamikor a nyáron írta alezredes 1, hogy majd jönnek a történetek ha elmúlik a nyár.

Jelentem a nyár elmúlt, néha kimondottan hűvös van, tehát j9hetnek a történetek. Nem igaz? :D

Tündérlola Creative Commons License 2016.09.25 -2 0 14364

Az érzés nem újkeletű,csak most nem bírtam magamba tartani és kiírtam magamból. 

Két dologban egyetértünk: tényleg különbőzőek vagyunk, és remélem,hogy nem szegi kedvüket a további sztorizás. Még mindig érdekel a téma olvasása. Csak jöhetnének új történetírók is ;-)

Előzmény: waxgirl (14362)
Kanis Creative Commons License 2016.09.25 0 1 14363

Itt az nem számít OFF-nak, ha a hozzászólások tartalmáról, nyelvéről szól Itt OFF a társkereső hozzászólás, ahol csak partnert keres valaki, mégha témába illő körülményekhez is. Lásd a topik leírását, az illető felnégyeltetik.

Előzmény: waxgirl (14362)
waxgirl Creative Commons License 2016.09.24 0 1 14362

Nekem bejött a leírás, es nem is sértett, kulonbozoek vagyunk. Az h ennyire belealltal, pedig remelem nem szegi kedvet az ontopic hozzaszolasoknak. 

Előzmény: Tündérlola (14361)
Tündérlola Creative Commons License 2016.09.24 -2 2 14361

Azt már észrevettem,hogy a férfiak,ha találkoznak és elkezdenek egymással beszélgetni,előveszik a mocskosabb szájukat és röpködnek a baszdmegek és gecik. Miért? Máshogy nem értik meg egymást? 

 

Nem azt mondtam,hogy anatómiailag határozza meg a dugását, csak valahogy olyan formában, ami mindenki számára elfogadhatóbb. Tanulhatna a többiektől,mint írtam. Nem válna kárára. 

Előzmény: Dr. xXx (14359)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.24 -1 2 14360

Senki sem álszent, mindenki tudja mit szeretne. Csak tudod a stílus. Ha valaki így "kommunikál", nálunk az nem tud bekerülni a hármasba. Lehet, hogy valakit izgat a trágár beszéd, van akit viszont taszít.

Előzmény: Dr. xXx (14359)
Dr. xXx Creative Commons License 2016.09.24 -3 7 14359

Miért kell ilyen nevetségesen álszentnek lenni? Nem egy öt éves gyerek beszél egy másikhoz, hanem felnőtt a felnőtthöz. Miért nem lehet nevén nevezni, amit csinálnak? A felesége szeret szex/dugás/baszás közben faszt szopni. Ebben mégis mi a minősíthetetlen stílus? Orvosként kellene beszélnie, hogy pénisz meg hímvessző? Én meg attól vagyok ki, amikor valaki szopizást ír. A gyerek szokott szopizni, amikor eszik. Miért fájdalmas egyeseknek értelmesen beszélni és nevén nevezni a dolgokat? Láttam már itt aki a szexet csillagozva írta egy fórumon, ahol a többes szexről beszélgetnek.

Előzmény: Tündérlola (14358)
Tündérlola Creative Commons License 2016.09.24 -3 3 14358

Lapozz le,Te milyen szavakat használtál ugyanezen szituációra. ;-)

 

Ahogy Ő ír, abból az jön le,hogy csak betömnivaló lyukat lát a nőjében. 

Nem várható el,hogy mindenkinek magas legyen itt az IQ-ja,de ha tanulna mások stílusából, szóhasználatából, az nem ártana. 

A írásjelek használatáról már nem is beszélek. Néha kétszer el kell olvasnom,hogy értsem,mit akar. Nem is nekem szánja a beszámolókat,tudom ;-) 

 

 

 

Előzmény: alezredes 1 (14357)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.09.24 0 4 14357

Olyan csúnya szó az a dákó ?

Én nem látok különösebb otrombaságot.

Vagy írta volna azt, neki az a kedvence, amikor valamelyikőjük hímvesszője a hüvelyben van, a másik hímvesszője meg a barátnője szájában ?

Előzmény: Tündérlola (14356)
Tündérlola Creative Commons License 2016.09.24 -5 2 14356

A stílusod annyira alpári,hogy már szinte fáj olvasni.

Előzmény: Isti198012 (14348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!