Ez is mint a többi képem a szabadban készült. Ezen a falevélen találtam a poloskát, amin ült. Utólag azt látom, hogy jobb lett volna valami homogén háttér, mert így nagyon beleveszik a poloska a levélbe.
Igen, RAWban fotózok. Mielőtt elkezdek stackelni, az összes RAWon beállítom a WB-t plusz még amit kell, kikonvertálom JPEGbe őket, és utána mennek csak a Zerenebe. Ezt a 66 képet a pMax 10 perc alatt, a dMap kb. 15 perc alatt bobja össze. A számítógépemben csak 2GB ram van. :)
Vicces, mert nem rég vettem a 40d-t, és volt hozzá egy 4gb-os kártyám. Kimentem terepre hajnalban, és arra lettem figyelmes, hogy egyszer csak elfogyott a hely a kártyámon! Azóta vettem egy 16gb-os CF-t.