Azt a Lánchídat valóban Tarlós hagyta ránk egyébként egy olyan ajánlattal ami 5 milliárddal jobb volt annál, amit Gerikenek 1+ év alatt sikerült összehoznia, miközben a Lánchíd tovább rohadt.
Minek adtak volna rá , mikor Demszkyék lenyúlták, és az OLAF történetében a 4-es metró után visszafizetendő pénz a legnagyobb, amit persze kinek kell visszafizetnie ??
Szóval nem kellene ilyen álszenteknek lennetek és játszani a hülyét, hogy nem is emlékeztek már, mik történtek akkor.....
És meddig csodálkozik még a rettentő nem erteseben, és mikor kezd el tenni valamit? Vagy bízik benne, hogy ti sohasem kerítek számon rajta az ígéreteit és csodalkozhat '23 őszéig?
Nem kell a púder. Szóval az önkormányzat is emelheti a dijakat. Az már a vulgarprolik bizonyítványa, hogy az ovisok almajanak dragulasaert is a kormányt hibáztatják.
De nézzük másként.
Szerinted ebből a benazasbol melyek KamuGeri kikenyszeritetlen hibái?
Ha a bolti élelmiszerárak nem emelkedtek volna meg brutálisan,akkor maradhatott volna minden a régiben,illetve ha a kormány nem véreztetné ki a fővárosi önkormányzatot.
Csak nem akarsz még egy fogadást bukni a Lánchíddal kapcsolatban?
A két kivalasztottnak már több, mint 2 hete be kellett adnia a végső ajánlatot. A szerződéskötés határideje február. Ez utóbbi meg tartható, ha a kaloriapenz ütemezéséről már megszületett az egyezmeny. Szóval megszületett?