Attól tartok, hogy ha a szentek nyernek szerdán, akkor ti a szenegáli B válogatottal álltok ki az Újpalotai Egyesülés ellen, mert csak nekik lesz ez tétmérkôzés, az EB elôtt meg minek kockáztatni.
De én fogok legjobban örvendezni, ha nekem lesz igazam. Most már ezerrel drukkolok nektek...
Bizony, a 4. helyet csúnyán buktuk, az ötödikhez a szarkák teljes mélyrepülése kellene.
A bajnokság elején látatlanban messze kiegyeztem volna ezzel a szerepléssel, persze most már ez máshogy esik le. De valljuk be, az egész évi szereplésünkkel nem érdemeltünk BL-pozíciót, még ha tavaszal az egyik legjobb csapat is a miénk.
Hát ennyi volt. Majd jövőre. Majd jövőre benne leszünk az első ötben. Hát nem tudom. Valahogy nem tudok most örülni ennek a 6. helynek. Na mindegy. Következő szezonra jön majd valami erősítés (ha nem is akkora, amennyi egy európai szerepléssel jönne), a fiatalok is beérnek, szóval majd csak lesz valami. Ennek a szezonnak az volt a tanulsága, hogy egy kis odafigyeléssel meg lehet csinálni. Meg is lehetett volna, ha nem szúrjuk el az őszt. Na mindegy, ez van, a tavalyihoz képest azért sokkal, sokkal jobb eredmény. Már inkább idézi a múltat. Mindenesetre bíztató a jövőre nézve. O'Leary pedig király, nagyon nagy. Csak tud valamit kezdeni majd a csapattal. Hát hajrá. Aztán meg majd meglátjuk mi lesz.
Bizony. O'Leary az egész idény alatt azt hajtogatta, hogy az idei cél a biztos bennmaradás, senki ne álmodozzon UEFA indulásról. (Úgy tudom a szerződésében a bennmaradáson kívül még a Birmingham megelőzése is szerepel, amire most már 99% az esély.)
Az biztos, hogy nagyon ütős csapatot rakott össze, bármi is lesz ennek a szezonnak a vége. Gondold el, hol járnánk most, ha nincs az őszi bénázás!
Én is tartok a szentektől. A pancseszter talán verhetőbbnek tűnik most, főleg, hogy otthon játszunk. A 4. helyről meg csak annyit, hogy nem véletlenül tettem hozzá, hogy kis mákkal (igaz ez már nem kis mák lenne). De ha az újvár nem nyeri meg az elmaradt meccsét, és az utsó fordulóban ikszelnek a medencével, akkor még ez a csoda is megeshet (ez már tényleg csoda lenne a javából, nemhogy tavaly ilyenkor, de még egy fél éve se gondoltam, hogy itt és most ilyen királyok leszünk).
Ha megnyeri az UEFA-t, és nem lesz 4. A BL-re most már kevés a sansz, legalábbis nem csak rajtunk múlik.
A Soton elleni meccstől jobban félek, mint a MU ellenitől, ha nagyon kell, az uccsó fordulóban a nekik tét nélküli meccset valszeg tudjuk hozni.
De az megnyugtató, hogy ilyen tartalékos felállásban is ekkora fölényben játszottunk a Tottenham ellen.
Jaja, már én is számolgattam. Egy kis mákkal a 4. hely is meglehet. Pool Birminghamben jáccik a héten, a Newcastle meg inkább talán az UEFA-kupára hajt. Sőt ha az újkastély megnyeri az UEFA-kupát, akkor biztosan kilépünk Európába.
Megvan a Tottenham skalpja is; tartjuk a lépést, pedig Hendrie, Vassel, Johnsen és Dublin hiánya nem nevezhető szokványosnak. Sajnos a Pool üti a Borót, így nem lépünk előrébb. Ha a szarkák nyerik az elmaradt meccsüket, akkor a három csapat egy ponton belül marad.
Két kőkemény meccsünk van hátra, de mivel a Newcastle és a Liverpool játszanak egymás ellen, így ha mindkét meccset nyerjük, akkor miénk az ötödik hely(UEFA-kupa).
Remélem, hogy jövőre végre magabiztosan ott leszünk a táblázat elejefele, és megmutatjuk, hogy igenis ez egy jó csapat. Ami meg Boatenget illeti: valóban egy köcsög.
O'Leary marad, és JPA is szerződést akar hosszabbítani, minél hamarabb. Ha őket meg tudjuk tartani, és a nyáron egy-két fajsúlyosabb játékost tudunk hozni, akkor nagyon rendben lesz a csapat.
Boateng meg egy köcsög, pont a Villa ellen nem kellene ez a gusztustalan észjátszás. Itt lett belőle valaki, és mióta elment, azóta megint egy nagy nulla lett.
Ez nagyon fontos győzelem volt. Sok múlik a szarkák holnapi meccsén. Sajnos a Liverpool elég jó passzban van, őket nehéz lesz befogni, de messze még a vége.
Nagyon izzadtam már a végefele, főleg, hogy Nobbyt kiállították. De megvan a győzelem, és ez a legfontosabb. Bár mondjuk reménykedtem, hogy kikap a 'pool, de sajnos nyertek, és a legrosszabb, hogy megérdemelten :/. Azért legalább az UEFA-kupás helyet meg kéne szerezni!
Jah, hálistennek nagyon jók ezek a tegnapi eredmények, naggyon jó lenne kihasználni. A szarkák meg már 10 meccs óta nyeretlenek idegenben, úgyhogy nagyon bízom benne, hogy meg tudjuk fogni őket.
A Pompey meccsét meg néztem (pont a Champsben voltam), és nagyon teccett :)).
Kicsit tisztult a kép. McCann apróbb sérüléssel bajlódik, úgyhogy szinte biztos, hogy ő marad ki a kezdőből. Delaney pedig valszeg játszani fog a bokasérülése ellenére. JPA nem játszik, O'Leary nem kockáztatja a játékát.
Jó eredmények születtek, a riválisok közül senki nem szerzett 3 pontot. Mindez csak akkor érdekes, ha holnap győzünk.
A Pompey az egykori Villás Steve Stone góljával alázta meg szegény Man United-et.
Pedig a VB elôtt Peléhez és Cafúhoz hasonlították (maga Rudi Völler):)).
Eddig nálunk ezt sajnos valóban nem nagyon igazolta. Ráadásul nem is túl fiatal. Samuelben legalább lehetett reménykedni, és mostanra egész használható kis focista is lett belôle. Ôsszel (és tavaly) még eszméletlen bakikat hozott össze, most meg már a válogatottat kóstolgatja.
Amúgy minden évben röpködnek a nagy nevek a Villa Park felett, aztán nem nagyon lesz belôle semmi. Pénz az nincs túl sok, és nem nagyon örülnék egy orosz vagy venezuelai olajmágnásnak. Viszont a BL-csoportkör igencsak teletolná a kasszát.