Keresés

Részletes keresés

kisúr Creative Commons License 2007.12.18 0 0 119
Szikrázó napsütés, kitobjektív :)
speedlight Creative Commons License 2007.12.18 0 0 118
S ha mindkettő olyan, mint egy mesterlövészé? :)
Előzmény: potfarizom (117)
potfarizom Creative Commons License 2007.12.18 0 0 117
ha a szemed mint egy sasé, kezed meg mint egy idegsebészé, akkor igen :-)
Előzmény: speedlight (115)
tojasx Creative Commons License 2007.12.18 0 0 116
Csak kissé nehéz hozzászokni!
Előzmény: speedlight (115)
speedlight Creative Commons License 2007.12.18 0 0 115
Szia Tojás! :) Manuál AF? :)) Az jó dolog?
Előzmény: tojasx (112)
tojasx Creative Commons License 2007.12.18 0 0 114
Canon 300mm f2,8L FD átalakítva
Előzmény: 323d (113)
323d Creative Commons License 2007.12.18 0 0 113
Légy üdvözölve ó idegen!
Végre valaki aki hasonlóan szines autókat fényképez. Amúgy milyen az az obi amivel a kézit fotóztad?

Egy másik változat.
Előzmény: tojasx (112)
tojasx Creative Commons License 2007.12.18 0 0 112
Manuál Af csak az van az obin :-(
Előzmény: uborkasuveg (111)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.18 0 0 111

 

Ezek a szines molinok, reklamtablak sokszor becsapjak az Af-et, foleg, ha a rovid oldalrol fotozol a tavolabbi oldal fele, mert ugye akkor mar csak 2-3-4 meter van a hatter es a tema kozott. Becsapos tud lenni. :)

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: tojasx (110)
tojasx Creative Commons License 2007.12.18 0 0 110
Köszöntök mindenkit. Látom van itt 1-2 ismerős. 1-2 képet kaknék fel a sportfotóim közül.Bár inkább a kézilabdát szeretem az jó mozgalmas!
speedlight Creative Commons License 2007.12.18 0 0 109
In memoriam POL


Ő egy lengyel alföldi pásztorkutya (PON - Polski Owczarek Nizinny) volt, aki tudott focizni. Székesfehérváron ismerkedtem meg vele, egy parkban, ahol néhány fotóstársammal együtt játszottunk is vele. Kb. az egyetlen élőlény a földön, akivel valaha fociztam.

Készültek képek is, a sajátjaim itt vannak: http://picasaweb.google.com/levai.zsuzsanna/Pol

Reméltem, hogy még lesz lehetőségem újra játszani vele, de ma kaptam a szomorú hírt a gazdájától, hogy POL gyors lefolyású, súlyos betegségben (torokrák) kimúlt. :(((( Egy magyarországi városban helyezték örök nyugalomra, egy kisállat-temetőben. Nyugodjék békében.

Az alatt a kis idő alatt is nagyon megszerettem, hiányozni fog. :( Ezzel a hsz-szel szeretnék emléket állítani neki.

uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.17 0 0 108

 

Semmi gond :) Lesz meg meccs boven januarban is.

Ha sikerul hasznalhato kepet loni, akkor beszamolok.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: 323d (107)
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 107
Vazze. Lehet, hogy most jégre vittelek. Az pont karácsony előtt lesz és ez évben nálunk lesz az egész család. Sajnos így valószínűleg nem fog menni, mert megigértem, hogy segítek az előkésztületekben. Ne haragudj, tényleg szivesen elmentem volna, de így nagy valószínűséggel nem megy. Ha mégis alakulna akkor jelzem.
Előzmény: uborkasuveg (106)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.17 0 0 106

 

Neztem en is. Lehet a kezdesre nem erek oda, de 80%, hogy elmegyek ra.

Jo vastag zokni, meg cipo, az kell oda.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: 323d (105)
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 105
Következő mérkőzések:
12. 21. 18:00 Miskolci JJSE - Alba Volán SC
Ezt most találtam.
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 104
Ja, megsasoljuk a boonon mi lesz legközeleb aztán "forgatjuk a filmet"))). Úgy látszik a szilveszter rallye elmarad tehát az már nem nyerő (((.
Előzmény: uborkasuveg (103)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.17 0 0 103

 

Sztem idonkent ossze lehetne gyulni egy-egy kozos sportfotozas projektre. Mondjuk most telen nem sok minden lesz, talan jeghoki, meg egyeb belteri sportok lesznek csak.

 

Hogy foci, kosar, kezi, motorsport, szaguldo kutya :) az majdnem mindegy.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: 323d (102)
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 102
Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd.
Előzmény: uborkasuveg (98)
seeman Creative Commons License 2007.12.17 0 0 101
 Én már kiszálltam a sportfotózásból. De annak kapcsán (amatőr fotósként) sokfelé jártam, a legtávolabbi hely, ahol fotóztam: a stuttgarti Neckar-stadion volt.
Előzmény: uborkasuveg (98)
exc525 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 100
Exc525: Szeged környéke és az ország egész területe... ;-)
Előzmény: kisúr (99)
kisúr Creative Commons License 2007.12.17 0 0 99
Eger és környéke, Gelej (majdnem Miskolc) és néha Budapest :)
Előzmény: uborkasuveg (98)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.16 0 0 98

 

Ki merre szokott tenykedni amugy?

 

Miskolc, Fehervar valaki esetleg?

 

  uborkasuveg.

 

seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 97
Amcsi focihoz képest mindkettő leányzsúrnak számít! :)) Igaz, ezek a rögbis srácok viszont nem hordanak 20 kilónyi védőcuccot.
Előzmény: 323d (96)
323d Creative Commons License 2007.12.16 0 0 96
Csak erőszakmentesen -mint a hokiba))).
Előzmény: uborkasuveg (93)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.16 0 0 95

 

Vagva van. Nagypalyara rovidek az obik.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: seeman (94)
seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 94
Jó! :) Egész kép, vagy cropoltad?
Előzmény: uborkasuveg (93)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.16 0 0 93

 

Rogbi.

 

  uborkasuveg.

 

 

323d Creative Commons License 2007.12.16 0 0 92
Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot akkor uebben az árban (130)veszel egy 70-200/4 L USM-et. Nekem is az van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy fényértéket nyersz és már az is sokat számíthat a gyors témáknál. Az IS semmit.

Azért linkeltem ezt a képet, mert itt látszik milyen köd volt és még így is jól fókuszált.
Előzmény: kisúr (70)
323d Creative Commons License 2007.12.16 0 0 91
Nos a szinekkel lehetnek gondok, a pálya közepe kék, a két oldala pirosas szinezetű volt. Próbálkoztam manuális WB-vel, de bődületes hibák születtek.
Igen, ez Magyarország-Ukrajna volt a pénteki mecsen is ott voltam, ma sajnos más elfoglatságom volt. Ez a mecs volt a legjobb, 3:1-ről fordítottak a mieink, igazán küzdelmes és látványos mecs volt. Bunyó? Nem sok. Egy-két bottal akasztás, meg "kissebb":

szabálytalanságok. Itt az egyik vége. Ez egyébként ugye a japán srác.
Előzmény: seeman (90)
seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 90
Magyarország - Ukrajna?
Előzmény: 323d (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!