Keresés

Részletes keresés

TOPMAN Creative Commons License 2003.02.19 0 0 11
Fortuna, High Life! Huhh, de király időszak volt. Akkor is ment a rongyrázás, magamutogatás, csakhogy akkor egy jó farmerben és egy jó polóban símán csajoztunk. Ma már egy fél kilós arany nyaklánc kellene ahhoz, hogy egyáltalán rád nézzen egy beképzel kis csaj.
Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 10
A legkomolyabb sztori amit hallottam:

Gyerek odamegy a pulthoz - kedves cica a pultos lány - aztmondja a gyerek: egy whisky kólát kérek. Csaj kiadja az italt azmondja 450,- srác ötezres odaad, és azt mondja köszi. Mire a pultos elkerekedett szemmel: Tessék? Mire a gyerek: mondom köszi.

4500-as jatt az nem gyenge. már ha igaz a sztori.

carlos z. Creative Commons License 2003.02.19 0 0 9
Ha ütős volt a gúnyád, ingyér...
cz.
Előzmény: Tamska (8)
Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 8

Sorbanállás eleinte utána kártya?
Előzmény: carlos z. (6)
Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 7
Jaj, de rohadtul iagazad van.

Akkor májernek lenni tényleg nagyon májer dolgo volt. Most csak igazi hamisítatlan műmájerek vanak.

Ha benéz ide valaki tuti leszedi a fejem, de imho oda igazán a krém járt.

Emlékszem volt, hgy Balatonról felugrottunk szerdán nyaralás közben. Amúgy a hely maga igazi legenda volt, a mai napig ha szóba kerül a dolog néznek rám mint egy ufóra, hogy: "Te tényleg jártál A Fortunába!?". Kicsit vicces ezt hallani mostmár mert akkor iszonyú penge dolog volt, manapság sztem az emberek többsége nem érti azt az életérzést, de marha jó volt.

Előzmény: rumliman (4)
carlos z. Creative Commons License 2003.02.19 0 0 6
Szia!
És a 60-70-es évek ruhái? Néha-néha a vége felé?
cz.
Előzmény: Tamska (-)
Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 5
A Fantasy-ra emlékszem, de a Starlight-ban nem vagyok egészen biztos, hogy ez a címe.
Előzmény: rumliman (3)
rumliman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 4
ja es persze minden este ejfel korul lement a "september" is :) marmint az e.w&f-tol

es matyi neha beleenekelt a zenekbe, az nagyon feelinges volt
rappers delight volt a kedvenc notaja, nagy divat lett, meg en is fejbol tudtam :D

es csak gizda csajok voltak
imadtam

a mai dizsi-gizda csajok nem ugy gizdak mint a fortunasok voltak, ezek a maiak kispalyasok nagyon

rumliman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 3
a nyito zene eloszor az earth wind & fire: fantasy volt, aztan par evvel kesobb az e.w&f: starlight lett
Előzmény: Tamska (-)
rumliman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 2
en jartam :)

meg nem keves haverom is

szerda volt a kiraj

de elotte mar magistral-ba is jartunk

emlekszem mikor meg bal oldalon volt a dj pult, es halaszhalo logott a regi martin lampakrol

meg ilyen kis piros puff-ok voltak lerakva

Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 1
A hozzászólások alapján úgy tűnik mindig egyedül voltam? Pedig komolyan nagy bulinak tűnt. :-)
Csokis Creative Commons License 2003.02.18 0 0 0
Talán, ha nullaszor. Pedig a kor még stimmel is. (Na jó. Plusz még egy kicsi.)
Előzmény: Tamska (-)
Tamska Creative Commons License 2003.02.18 0 0 topiknyitó
Hihetetlen de ez már történelem.

Ha olyan harminc körül vagy és kicsit is mulatós májer voltál, akkor biztosan jártál szerdánként és pénteken vagy szombaton a város akkor legmenőbb helyére. Ott ment rongyrázás, stírölés, minden. Egyfolytában tömeg, egyfolytában zene.

Ami nekem megmaradt emlékképként az a bordó zakó + ing + nyakkendő + farmer + veszkócsizma. Vagy a másik szett: farmer + póló + converse cipő. Esetleg alternatívaként boatshoes + farmer + póló. Valamint a "jézus haj" vagy a Velmetina zselével hátranyalt haj, illetve 501-es farmer. Baka, Schultz. Beszarok, hogy mennyire májerkedtünk akkoriban. Így harminc körül kicsit vicces, de nagyon jó emlékeket őrzök úgy tíz évvel ezelőttről.

Nekem ez a korszakom volt "A mulatós korszak". Hihetetlen nosztalgia tört rám ezért nyitottam ezt a topikot.

És egy kérdés: ki emlékszik rá, hogy mi a cime annak számnak amivel minden este indult a zene? Nekem nem ugrik be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!