A moderációs topikokban tárgyszerűen közöljük problémánkat - nem bemásoljuk a jogsértő hozzászólást, hanem linket adunk rá (az URL-jét, fent a címsorból a másol-beilleszt funkciókkal is elegendő).
A topicban nem vitázhatsz, kizárólag a moderátorral folytatható érdemi társalgás.
Miután az ettől való eltérés az itteni munkát akadályozza, ezért a moderációs topikokban történő ámokfutás külön figyelmeztetés nélküli (általában elég szigorú) tiltással szokott járni. MI megjegyzése a topikban történő identitás vállalásról.
A hozzászólások törlésekor a fórumszoftver szabványlevelet küld(het), amiben egyedül "a moderátor személyes megjegyzése" rovatra van befolyásunk, a többit kár is olvasni.
A levélben említett emilcím nem működik, ne írjatok rá.
Újdonác, newbie, azaz frissen regisztrált nick ebbe a topicba nem írhat.
ebben van igazsagod, de van egy rossz hirem, az osszes hozzaszolasodat elolvastam a topicban visszamenoleg. 1 nicked visszaengedem a kovetkezo feltetellel, nalad 1 ervet, tenyeket tartalmazo vitazo h.sz-t csak 3 fika h.sz. kovethet zsinorban. Nem szamit -nevezzuk igy pozitiv h.sz.-nek- cigany kisebbseg kollektiv amoralitissal valo vadolasa, mert azt von Haus torolnom kell a BTK es az itteni MM szerint. Deal? Ha igen, melyik nicked legyen?
reggel szokott itt lenni a kollega, kinek van jogosultsaga innen torolni, de lehet hogy ejszaka benez egy BIG-DEL gombos kollega es torli, mindenesetre hagyok neki uzenetet.
Nezd egy darabig csinalom es ha nem tud egy ertelmes diskurzus kialakulni, akkor ujra szabad lesz a palya. Szvsz kar lenne erte, mert a problema valos es egeto, de hat nem en irom a Forumot, ha nem a Nagyerdemu. Igazsag az, hogy olyan nagy foku szemelyeskedes alakult ki mind a 3 topicban, ami mar egyes olvtarsakra riasztolag hat. Nekik probalom az utat egyengetni.
sajnos innen nem tudok torolni. Tudod, van egy szamlalom a fika h.sz-re es ha eler egy kritikus mennyiseget tiltok, addig csak szorgalmasan torolgetek, ma legalabb 3x a topicbol +1 beszolas, hogy nem lesz jo vege. Fikaszamlalot egy 1-2 ertelmes h.sz-el nullazni lehet es ujra mehet a moka.
Látom te új modi vagy, nem tudom mit értesz fikázás alatt, gondolom személyeskedést. Az pedig a topik indulása óta jelen van, de eddig érdekes módon nem szúrt szemet az illetékeseknek. Pedig van bőven, azokat hogyhogy nem tiltod ki? Pl : http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=70974375&t=9005529
watchdog is kovet nem sokara almoskonyvem szerint, legyel egy kis turelemmel, aztan itt rugdoshatjatok egymast: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111932&la=70902666
Szia! Esetleg lehet róla szó, hogy én is írásjogot nyerjek abba a topicba? Egyelôre csak olvasgatom, de a késôbbiek folyamán szeretnék hozzászólni, ha lehet.
3. a topiknyitóban kérdezd meg: rendben van ez így?
namost ez nem topik, hanem lószar.
tessen megkérni egy iskolázott embert, hogy csinálja meg helyetted rendesen, mert olyan topik, amely azt kérdezi, meddig mehet ez így tovább, meg ami kijelenti, hogy Kóka egy tolvaj disznó, már van elég.
Ha van valami híred, aminek kapcsán nyitod, akkor tedd be a forrást, és akkor nem törlöm, hanem hagypm elsüllyedni magától.
(Ne válaszolj, úgyse értetted a tizedét se annak, amit leírtam, és nem magyarázom el részletesebben.)