Nálunk a kertben ideális feltételek volnának sünöknek, mégsem találkoztam eggyel sem. Ezt nagyon furcsállom, mert a régi, budapesti, kerttelen lakásunk környékén is nyüzsögtek a sünök, átrohangáltak az autó előtt az utcán, itt meg kellemes, vidéki környezetben egyszerűen nincsenek.
Kérem, ha valakinek túl sok van, akkor adjon nekem egyet (kettőt, sokat:) Nem tudom, hogy ilyenkor felébredtek-e már, de örülnék, ha a csigaszezon beindultakor már itt is lenne méltó ellenfél.
Ígérem, hogy rendes gazdi leszek!