Én is készítettem egy honlapot, amin nem csak a kifejezetten általam sikerültnek ítélt képek vannak fent, de hát azokat is én készítettem, amik kevésbé sikerültek.
Van egy oldalam, oda gyűjtöm az általam készített képeket, saját ízlés szerint, négy kategóriába sorolva. Szerintem nagyonamatőr szinten nem olyan borzalmasak, de ízlések és pofonok, nekem speciel tetszenek, mert én készítettem őket. Na ömlengés off :D