Keresés

Részletes keresés

greeny manó Creative Commons License 2008.02.08 0 0 181
Gratulálok!  Akkor Te profi vagy az amatőrök között? :-)
Előzmény: roberto67 (180)
roberto67 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 180
jah és a MAFOSz Ifjú tehetségek 3 fordulós országos versenyéről van szó
Előzmény: roberto67 (179)
roberto67 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 179
itt egy képem, ami segített elérni az országos 10. helyet

seeman Creative Commons License 2008.02.07 0 0 178
:) Persze! Csak hosszúszőrű kivitelben. Kettő van: Oszi és Dezső.
Előzmény: roberto67 (176)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 177
Borzi
roberto67 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 176
már bocs, de ez mi?:D
tengerimalac?
Előzmény: seeman (174)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 175

Köszi:-)

 

Tényleg nagyon hasonlít a mi Malackánkra.

Előzmény: seeman (174)
seeman Creative Commons License 2008.02.07 0 0 174
 Tessék! :)
Előzmény: mazsooca (167)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 173

A pillanat...    :-)

 

Egy lánc, ami valszínű pont ebből a célból lógott ki a tetőcsatorna nyílásából.

Nagyon érdekes látvány volt.

Előzmény: roberto67 (171)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 172
roberto67 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 171
tetszik ez az érdekes kép
de mi van belefagyva?
Előzmény: mazsooca (169)
roberto67 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 170
köszönöm
Előzmény: mazsooca (168)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 169
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 168
Széééép;-)
Előzmény: roberto67 (164)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 167

Rakj fel róla képet:))

Előzmény: seeman (165)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 166

Ennek igazán örülök:)

 

(bár lehetne jobb is, egyenlőre még nagyon csak tanulom a digi fotózást, meg a gépem sem az a csúcs modell, de azért szeretem nagyon)

Előzmény: roberto67 (163)
seeman Creative Commons License 2008.02.07 0 0 165
A felső tök úgy néz ki, mint a mi Dezsőkénk! :)
Előzmény: mazsooca (160)
roberto67 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 164
íme egy kis makró

roberto67 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 163
nekem meg ez a csendélet tetszik:-D
Előzmény: mazsooca (161)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 162
így jó, ahogy van, kimondottan tetszik a kép.
Előzmény: roberto67 (157)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 161
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 160
mazsooca Creative Commons License 2008.02.07 0 0 159

szia!

Várjuk a képeidet:)

Előzmény: roberto67 (155)
roberto67 Creative Commons License 2008.02.06 0 0 158
itt a fórumon túlságosan alulexpósnak tűnik, bár direkt csináltam sötétre, de ame egy javított változat:

Előzmény: roberto67 (157)
roberto67 Creative Commons License 2008.02.06 0 0 157
házikedvenc-fotóhoz fűzöm:-D


Előzmény: mazsooca (151)
greeny manó Creative Commons License 2008.02.06 0 0 156

Szia! :-)

Egyáltalán nem gond, sőt! Direkt jó! A topikcím szerint itt a helyed!

 

Előzmény: roberto67 (155)
roberto67 Creative Commons License 2008.02.06 0 0 155
szevasztok!
kezdő fotós vok, és szeretnék ide is írogatni, felnézegetni, ha nem gond
greeny manó Creative Commons License 2008.02.06 0 0 154

Akkor rakosgassunk még képeket, hátha csatlakoznak mások is.

 

mazsooca Creative Commons License 2008.02.05 0 0 153

Sajnos tényleg kicsit halódik ez a topic:((

 

Nem kéne hagyni elsűlyedni.

 

Biztos mindenki profi, azért nem járnak ide :))

Előzmény: greeny manó (152)
greeny manó Creative Commons License 2008.02.04 0 0 152
Na végre már egy pár új kép.:-) Nem tudom, miért látogatnak ide ilyen ritkán.
Előzmény: mazsooca (151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!