|
|
|
|
mazsooca
2008.02.07
|
|
0 0
173
|
A pillanat... :-)
Egy lánc, ami valszínű pont ebből a célból lógott ki a tetőcsatorna nyílásából.
Nagyon érdekes látvány volt. |
Előzmény: roberto67 (171)
|
mazsooca
2008.02.07
|
|
0 0
166
|
Ennek igazán örülök:)
(bár lehetne jobb is, egyenlőre még nagyon csak tanulom a digi fotózást, meg a gépem sem az a csúcs modell, de azért szeretem nagyon) |
Előzmény: roberto67 (163)
|
mazsooca
2008.02.05
|
|
0 0
153
|
Sajnos tényleg kicsit halódik ez a topic:((
Nem kéne hagyni elsűlyedni.
Biztos mindenki profi, azért nem járnak ide :)) |
Előzmény: greeny manó (152)
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|