Keresés

Részletes keresés

alminar Creative Commons License 2007.02.14 0 0 319

sikerült elolvasni, hát elég lehangoló....

az nem derül ki, hogy Povilasék ott voltak-e??

láttam az egyik lengyel lány meg is kérdezte...

Előzmény: fodrika (318)
fodrika Creative Commons License 2007.02.14 0 0 318
Tegnap megtartották a Jubileumi show-t Tarasova részére. Itt egy beszámoló Brian Joubert fórumból: http://brianjoubert.megabb.com/Brian-Joubert-c2/Discussion-on-Brian-f2/TAT-s-show-in-Moscow13-February-t404-75.htm
(nem tudom, hogy kell-e regisztráció, hogy el tudjátok olvasni, ha kell, akkor szóljatok és bemásolom, vagy mail-be elküldöm)
fodrika Creative Commons License 2007.02.13 0 0 317
Néhány kép az EB-ről: http://s149.photobucket.com/albums/s72/Gosienka86/Warsaw%20pics%20by%20Kasia/
Sok-sok Andrei képpel:)))
fodrika Creative Commons License 2007.02.13 0 0 316
Írtam neked mailt ezzel kapcsolatba, ha él még az itt megadott címed:)
Előzmény: doki84 (315)
doki84 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 315
sajnos nem láttam a MuzTV Awardsos képeket:( Nem tudnál segíteni hol nézhetném meg?
Előzmény: fodrika (311)
fodrika Creative Commons License 2007.02.10 0 0 314
Jöjjenek ide is!!! Vagy legalább is valahova a közelbe:)
Előzmény: alminar (313)
alminar Creative Commons License 2007.02.10 0 0 313

Odesszától Budapest vagy Prága vagy Bécs az már csak 2-3 ugrás...

Jöjjenek ide is....:)))

Előzmény: fodrika (312)
fodrika Creative Commons License 2007.02.10 0 0 312
Most olvastam az fsvids-en a Sasha Abt topic-ba, hogy január 27-én Ukrajnába, Odesszába volt egy Ice Symphony, a következő korisokkal: Ilia Averbukh, Elena Grushina és Ruslan Goncharov, Andrei Griazev, Elena Liashenko, Margarita Drobiazko és Povilas Vanagas, Ilia Klimkin, Tatiana Navka és Roman Kostomarov, Sasha Abt.
fodrika Creative Commons License 2007.02.09 0 0 311
Úgy emlékszem, hogy a tanulás miatt hagyta abba a korit, legalább is, mintha ezt olvastam volna egy interjúban. Moszkvában él és ott jár egyetemre. Ha láttad a MuzTV Awards-os képeket, akkor ő az a lány, aki mellette áll. Azt most nem lehet tudni, hogy még együtt vannak-e.
Előzmény: doki84 (310)
doki84 Creative Commons License 2007.02.08 0 0 310

Igen, főként Jagu miatt kérdeztem:)))) Amúgy semmit sem tudok a csajról, csak annyit, hogy 19 éves. Ha máris abbahagyta a korit, akkor nem lehetett valami tehetséges... Vagy sérült esetleg? Tud róla valaki képet rakni? Megnézném már végre, ki birtokolja drága Jagunk szívét...

alminar: nem ismerem  a sorozatot amire gondolsz azt hiszem. Valami infó róla?

Előzmény: fodrika (303)
fodrika Creative Commons License 2007.02.07 0 0 309
Vébé kerettagság még mindig. Megjelent egy újabb cikk Piseev-vel: ebben is Lutai van a fiúknál biztosra megemlítve a második indulóról csak annyit mondott, hogy másoknak is megadják a lehetőséget.
Szóval, küsd fel a nacit Andrei, ha ott szeretnél lenni Tokióban!
fodrika Creative Commons License 2007.02.06 0 0 308
Aham van neki, még az Rtl klubos fórum elején be is másoltam neked a címét, bár ez úgy van feltűntetve, hogy hivatalos orosz honlap: http://www.skate-gryazev.narod.ru/index0-en.html
Szerintem, ebbe néha bele is szoktál futni:)

Az Ice Symphony-ról egy általános listát én is olvastam, valahova be is linkelték. Ott ha jól emlékszem nem szerepelt Andrei neve. Mondjuk, ez nem jelent semmit...
Előzmény: alminar (307)
alminar Creative Commons License 2007.02.06 0 0 307

ez az orosz lány megnézte, de azt mondta, hogy csak általános lista van, de akkor nem tudom egy litván lány honnan tudta hogy Povék mikor lesznek (lehet vmi litván cikkből), jah és azt írta, hogy nézzem meg Andrei hivatalos oldalát...

Van neki olyan???

Előzmény: fodrika (306)
fodrika Creative Commons License 2007.02.06 0 0 306
Vébével kapcsolatban megjelent egy interjú Pissiev-vel (ő az orosz kori szövetség feje) állítólag ebben az interjúban az áll, hogy ha Klimkin egészséges lesz, akkor nagy valószínűséggel ő fog menni, hanem akkor Andrei. Sajnos, ez nem fordítás, remélem, valahol valaki ezt lefordítja majd rendesen.
Alminar: megnéztem azt a linket, amit a show-val kapcsolatban bemásoltál, de nekem szerintem csak valami hiba üzenetet írt ki. nem jelent meg semmi fórumszerű dolog. Már nem mintha érteném, de betűzni ki tudnám a városokat, Andrei nevét még el is bírom olvasni:))))
alminar Creative Commons License 2007.02.06 0 0 305

Állítólag itt fent van az Ice Symphony tour tavaszi scheduleja...

http://www.icesymphony.org/forum/viewtopic.php?t=1492

 

de ez tiszta orosz....

 

Annyit tudok, hogy Rita és Povilas ápr közepén lesznek Rigában, Tallinnban, és Vilniusban.....

 

Andrej lesz ebben a showban esetleg???

 

Aki tud, informálódjon....

fodrika Creative Commons License 2007.02.06 0 0 304
Szuper képek az EB-ről: http://photo.fsonline.ru/index.php?cat=214
Rövidről képek: http://eoiskating.zenfolio.com/p551436404/ (ezeket más készítette)
Szabad: http://eoiskating.zenfolio.com/p1024417839/
fodrika Creative Commons License 2007.02.06 0 0 303
Ha Yagu barátnője miatt kérdezed, Ő tényleg Anastasia. Jégtáncos volt, csak már befejezte a sportolást. Tavasszal az Italian Carnival néhány állomásán ő is szerepelt a párjával. A teljes neve most nem jut eszembe:(
Előzmény: doki84 (300)
alminar Creative Commons License 2007.02.06 0 0 302
a Nastia az Anastassia (Anasztázia) becézése, ezt onnan tudom, hogy az angol nyelvű litvánfórumon van egy orosz lány, akit így becézünk, és ez meg a rendes neve...:))) a Natasát nem tudom.... csak nem te is nézed az orosz sorozatot az mtvn ?? (mert én igen....:)))
Előzmény: doki84 (300)
gitana19 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 301

És igazi, nehéz vívókardok vagy párbajtőrök vagy mik... Még jó, h védőheggyel... Különben tényleg félő lenne, bár szerencsére Rita nem (sem) akar kárt tenni Povilasban :Đ

És ahogy a Gwendal cukkolta Marinát, azt se csodálom, h G csak műanyag "lézerkardot" mert M kezébe adni :Đ

 

Én csak azt tudom, h a Nyasztyenka az Anasztázia becézése :-) De ezt is csak a Disney-meséből :p

Előzmény: doki84 (300)
doki84 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 300

Jesszus, nem gondoltam volna, hogy kiadja a kezéből a kardokat!:) Ez tényleg nem semmi! Még jó, hogy visszaadtad neki:)

Lutairól meg úgy tudom, hogy régebben tényleg a nőci foglalkozott vele, de tavaly nyár óta (mióta ugye Pjus már nincs), Mishin rá összpontosít ezerrel. Szerintem ezért fejlődött ilyen rövid idő alatt ennyit. Mishin állítólag mindig csak egy valakivel tud igazán foglalkozni. Szegény Jagu drága is ezért menekült el tőle Amerikába... Mert nem törődött vele:( De végülis jó, hogy így alakult, Terasz néninél remek helye lett:) És Andrei drágának is:)

A becenév dolog meg szerintem nem mindig a rövidítés miatt van. Ezek az orosz becenevek meg amúgy is mindig olyan kedvesen hangzanak:)

Apropó, tudja valaki, hogy a Nastya a Natasa becézése, vagy külön név? (Állítólag így hívják Jagu barátnőjét is amúgy) És hogy becézik még a Natasát? Gondolom Tas-nak meg Tasa-nak biztos nem...

alminar Creative Commons License 2007.02.05 0 0 299

felrakta a képeket, de nagyon piciben...

okvetlenül írok neki, hogy küldje el nagyobban is....:))

(és Johnról is van egy halálijó képe...)

Előzmény: alminar (296)
fodrika Creative Commons License 2007.02.03 0 0 298
Ez fent van az fsvidsen is? Brian Joubert Discussion Group fórumján találtam:)
Előzmény: alminar (296)
fodrika Creative Commons License 2007.02.03 0 0 297
Ja, most jutott eszembe, hogy a saját becenevem is hosszabb, mint az eredeti nevem:DDD Mentségemre legyen mondva (írva), hogy csak 4 betűből áll a nevem, a becenevem, amitől még nem mászom falra az pedig 5 betű.
Előzmény: gitana19 (293)
alminar Creative Commons License 2007.02.03 0 0 296

én is láttam a linket az fsvidsen, csak még nem mélyültem bele.....:)))

 

elvileg a lengyel lány is csinált Andrjusáról képet...:D

Előzmény: fodrika (295)
fodrika Creative Commons License 2007.02.03 0 0 295
Képek az eb-ről: http://warsaw2007.skyblog.com/
Egész jók, van több is Andrei-ről:)
fodrika Creative Commons License 2007.02.03 0 0 294
Pedig az oroszoknál általában hosszabb a becenév, mint az eredeti Andrei->Andrusha, Sergei->Szerjosa, Alexei->Aljosa, Lesha, Lyoshie. Amit tudok, hogy rövidebb azaz Alexander->Sasha.
Előzmény: gitana19 (293)
gitana19 Creative Commons License 2007.02.03 0 0 293

OK, h az oroszok szeretnek bezézgetni, de komplett az, aki olyan becenevet használ, ami hosszabb, mint az eredeti név?

 

Yag is? De édes! :-)

Előzmény: fodrika (292)
fodrika Creative Commons License 2007.02.03 0 0 292
Pl. Tarasova, Yagudin... Meg talán már Elenától is hallottam, de ebbe nem vagyok biztos.
Előzmény: alminar (291)
alminar Creative Commons License 2007.02.03 0 0 291

és ki hívja a becenevén ?? :D

 

megkaptam a mailt..

Előzmény: fodrika (290)
fodrika Creative Commons License 2007.02.03 0 0 290
Bocsi-bocsi, csak elmentünk Anyuval vásárolni közbe, nem akarta megvárni, míg befejezem... De már elment:)
Egyébként a beceneve tényleg Andrusha, csak ezt hosszabb leírni.
Előzmény: alminar (289)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!