Keresés

Részletes keresés

mazsooca Creative Commons License 2008.02.16 0 0 241
GaboFoto Creative Commons License 2008.02.16 0 0 240
Na, most jó :)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.16 0 0 239
GaboFoto Creative Commons License 2008.02.16 0 0 238
A képek Olympus SP510 UltraZoom típusú géppel készültek.
roberto67 Creative Commons License 2008.02.16 0 0 237
huhh. ezek aztán a naplemeték!
akkor én is berakok 3-mat:D




roberto67 Creative Commons License 2008.02.16 0 0 236
Üdv közöttünk!
Így ilyen összválaszként minden kérdésedre válaszolnék, amire így emlékszek:
nekem egy pentax K100D Super fényképezőgépem van egy alapobjektívvel. Én jobban szeretek a természetben járkálva fotózni, és nem konkrét terv alaján. Ilyen ahogy esik úgy puffan alapon keresem a témákat. De általkában állatokat keresgélek a közelki erdőben és tudatosan megyek a sűrűbben állatjárta területekre. De a lesfotózást is jó ötletnek tartom, magam is részt vettem már ilyenben. Nem mindig viszem magammal a gépet, mert a suliban féltem, meg a nagyobb kirándulásoknál a lopástól óvom, így általában csak kisebb távokra viszem.
Előzmény: EOSmeszipeti (226)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.16 0 0 235
mazsooca Creative Commons License 2008.02.16 0 0 234
mazsooca Creative Commons License 2008.02.16 0 0 233

Méghogy elcsépelt:)

Az egésznek csak addíg van értelme, amíg örömöd leled benne.

Előzmény: EOSmeszipeti (230)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.16 0 0 232
mazsooca Creative Commons License 2008.02.16 0 0 231
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.16 0 0 230
Én is nagyon szeretem a nap vöröses izzását a felhőket! Hiába egy elcsépelt téma nekem akkor is örömet okoz megörökíteni!
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.16 0 0 229
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.16 0 0 228
greeny manó Creative Commons License 2008.02.16 0 0 227

 

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.15 0 0 226

Ez jogos! Bár azért ez is emberenként /fotósonként/ válltozik! Kinek a pap kinek a papné!

 

Előzmény: mazsooca (225)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.15 0 0 225

Tudom, hogy sokat számít, hogy a megfelelő gép legyen az ember kezében, de azért talán a lényeg az egyéni látásmód, hogy megláss dolgokat, ami mellett mások simán elballagnának:)  Ha ez megvan akkor végtelen a lehetőségeink száma.

 

Előzmény: EOSmeszipeti (218)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.15 0 0 224

Nagyon jófej cicó:)

Ha a kutyik engednék biztos tartanék macskát, de sajna nem egyeztek bele:(

Szóval egyenlőre csak kutya:)

 

 

 

Előzmény: greeny manó (223)
greeny manó Creative Commons License 2008.02.15 0 0 223

Nekem nem tengerimalacom, hanem ő van:

Játék közben és utána:

 

 

 

EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.15 0 0 222
:D ja most volt az első alkalom, hogy vittem bevásárlásra is! Mikor megvettem még wc re is magammal vittem nyomkodni meg ismerkedni vele!
Előzmény: greeny manó (221)
greeny manó Creative Commons License 2008.02.15 0 0 221
Még a Tescoba is géppel jársz?:-)
Előzmény: EOSmeszipeti (220)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.15 0 0 220

Ezt ma sikerűlt a tescos bevásárláskor!

Meg is simiztem! Aranyos 1 jószág és kitartóan várta a gazdit. Várhatta mert akkora sor volt bent, hogy jaj!

greeny manó Creative Commons License 2008.02.15 0 0 219
Nekem egy EOS 3000N van, nincs szívem megválni tőle, még néha fényképezek vele.
Előzmény: EOSmeszipeti (218)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.15 0 0 218
Az első fényképezőm 1 Sony DSC-P73 Cyber shot masina volt ami a mai napig megvan igaz odaadtam faternak! Utána egy analóg EOS 3000V amitől megválltam az előhívás már túl költséges volt és persze az is közre játszott, hogy vettem egy EOS 350D !Nem olyan rég járt le a részlet :D Sokan szidják igaz nekem viszonyításom nincs más DSLR-hez de szerintem nagyon szuper!  250e FT körül volt mikor megjelent (még álom) Mondtam majd 200e alatt (sok :) ) Végül 140e lett a vége ! De megérte!
Előzmény: mazsooca (217)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.15 0 0 217

Egyenlőre S3 IS-em van...   a kompaktok között jónak mondanám, de azért a tükörrefis az igazi:))

Analógban EOS 30.

Előzmény: EOSmeszipeti (205)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.15 0 0 216

Szia.

 

Nem tudom sajna mindenhová vinni a gépet:(

Tényleg sokmindenről le lehet maradni...

 

A tengericocák szuper fotóalanyok:))

Előzmény: EOSmeszipeti (205)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.14 0 0 215
Mára ez az utolsó kép :D
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.14 0 0 214

Az jó kis gép haveromnak is olyanja van!

Előzmény: greeny manó (213)
greeny manó Creative Commons License 2008.02.14 0 0 213

Ez jó! :-)

Az enyém: Fuji S6500 fd.

Előzmény: EOSmeszipeti (212)
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008.02.14 0 0 212

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!