Keresés

Részletes keresés

janek666 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7812

Az ND. ben párban 5000 Ft-ért vettem.

Előzmény: insurgent (7810)
dészáz Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7811

kedvencünk.negativban!

Előzmény: insurgent (7810)
insurgent Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7810
python 357 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7809
Szia Andris!A BKV lőtérrel nincs gond,de előtte a régi klub szűrő rendszere gyenge volt! Meghát a szituációs versenyeken vágni lehetett a füstöt!No mindegy,ha majd kopog a piszoár........elkezdek ólom katonát önteni!.......Nagyon várom már asztatt a 27-est!:)))))))













om már asztatt a 27-est!:))))))


Előzmény: bando53 (7807)
dészáz Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7808

nagyon jó árban van,láttam.

Előzmény: janek666 (7806)
bando53 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7807

Ne aggódj, az ólom lövedék tapi miatt. Viszont a pincelőtéren ha nem működik a porelszívó inkább ne tartózkodj ott, mert az bizony nagyon is veszélyes lehet! Ennek ellenére ha lőni akarsz, akkor a saját érdekedben feltétlenül használj jól záró porálcot! 

Előzmény: python 357 (7801)
janek666 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7806

"Gépházválasz | megnéz | könyvjelző 2011.11.17 08:22:16 © (7082)janek666 kitiltva Fegyverek, emberek, félelmek topikból/fórumból"

 

 

Én sem találtalak kitiltva, csak magamat. :-)

 

Kérdezd meg a modit, mégis jobban hangzott a régi neved. Mi lesz, ha eladod a D100-at? :-)

Nos, ha eladó lesz, nekem szólj 1x-szŐr!

A kéken van 1 db. HW 100. Huh de fáj érte a bukszám!

Előzmény: dészáz (7802)
python 357 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7805
Hát igen! Nyugdíjig talán kihúzom,aztán ha fűbe harapok,- a nyugdíjamat lenyúlja az állambácsi!
Előzmény: TGS65 (7804)
TGS65 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7804

Szerintem a sok tartósító+E a kajákban előbb meg ől!

Előzmény: python 357 (7801)
dészáz Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7802

a régi nevemmel nem tudok belépni,de a modis topikban nincs szó a kitiltásomról.

a fene tudja mi van,de lesz@rom.

Előzmény: janek666 (7798)
python 357 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7801
Üdv.Mindenkinek!Úrak,- azt kérdezem,hogy ha hosszú hónapokon,esetleg éveken keresztül markolásszuk az ólom lővedékeket, nem alakulhat-e ki nehézfém mérgezés?Én már vagy húsz éve járok rendszeresen lőtérre,és az elszívás sokszor nem volt rendben!Otthon meg sokat gyakorlok léggel!.....Kezdjem írni a v.rendeletemet?:)))))........vagy nősűljek újra?
dészáz Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7800

nem tom,belekeveredtem,mint légy a szarba.

hajnalban nem tudtam belépni,lehet karbantartás volt.

Előzmény: janek666 (7798)
janek666 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7797

De rossz traktorral menjél, mert nem áll szóba veled! :-)

Előzmény: riszopepi (7791)
dészáz Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7794

ki engedte meg hogy a nevem kiird longi?

töröltesd a modikkal a hsz-odat.

.Guriga. Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7792

"...Errefelé ezt úgy oldják meg, hogy egyszerűen nincs pampogás. Nem szokás...

....Ő A TÖRVÉNY..."

 

Naaaa ez az!! Igaza van Maestronak! EZT KELL MEGTANULNUNK!!!

 

Robi!

1000 x vitáztunk már ezen! Ezeken a versenyeken nem kérned kell, hanem kijelenteni!

Akinek nem teccik megy máshová! Egy normális csapat marad, akinek örömet fog okozni hogy jó társaságban lehet!

 

 

 

maestroválasz | vissza a topikba2011.11.25 12:26:04  (55163)

"Amikor a Zajcev utódok azért is a nyakadnak ugranak,ha kicsit vastagabb vonalvastagságot alkalmazol a körsablonhoz,még bírkózzak velük azért is,hogy márpedig ez a lövésnyom közepe?"

 

Errefelé ezt úgy oldják meg, hogy egyszerűen nincs pampogás. Nem szokás. A versenykiírásban is benne van olykor, hogy például:

"BFTA Rules Apply Chief Marshal On The Day Is Neil Daniels - HE IS THE LAW."

vagyis:

"A BFTA szabályok érvényesek, a vezető bíró a nap folyamán Neil Daniels - Ő A TÖRVÉNY."

Előzmény: robertó69 (55159)

 

riszopepi Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7791

Minden esetre van önbizalma :-D

Ha nem lenne olyan messze, megnézném magamnak :-)

Előzmény: chato0078 (7790)
chato0078 Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7790

Egy hirdetés!

 

"Légpuska LG-magyar erős4és feles Légpuskámat gamó rugóval és dugatyuval erős kis puska elcserélném hibás nagytestü robogóra! vagy kistraktorra!! ...Ár: 250 000 Ft
Apróhirdetés feladás: 2011. február 10., 11:39Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Település: Nyíregyháza"

 

 

bosijani Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7788

látod.de igy is jó.

amig normálisan viselkedik valaki,semmi bajom vele,de ha át akar verni ITT valakit,akkor pipa vagyok!:-D

Előzmény: mastersergeant (7787)
mastersergeant Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7787

Te! Ez még itt rontja a levegőt? A hasbeszélő trolljai likvidálva lettek! :-D

Előzmény: bosijani (7783)
bosijani Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7783

esetleg csőben lakik.

Előzmény: Zoli_Kj (7782)
Zoli_Kj Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7782

"kőművesnek nem kell ész"???

Akkor remélem a te házadat egy agyatlan alkoholista csinálta és álmodban ráddől. :D

Előzmény: Törölt nick (7779)
bosijani Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7781

Zoli_Kj Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7774

Hát ezt benézted mert az bíz 7,5J és minden verseny előtt le is mérték.

Ha ennyire unatkozol nyalogassd a konnektort kancsócska. 

Előzmény: Törölt nick (7772)
Zoli_Kj Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7767

Ne is foglalkozz vele! Mióta bejött a hideg idő minden buzogány itt élvezkedik.

A kerítés már nem segít :D ide szigurúbb moderálás kéne, hogy ne is tudjon rögtön visszajönni.

Csak azt nem értem ezek miért itt baxakodnak??? Erre élveznek a csicskahuszárok.

Előzmény: nedolaci (7764)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7764

Tipikus állatkert,kerítés eset,mindkettő!! ;-DDDD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (7762)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7763

Vilibá!  Kérlek segíts annak elérésében,hogy ez a kibebaxott fórum,NE rólad szóljon!!!

Előzmény: Törölt nick (7756)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7762
Előzmény: nedolaci (7761)
nedolaci Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7761

hubammeg!!! ;-D

Előzmény: Törölt nick (7760)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7760
bosijani Creative Commons License 2011.11.25 0 0 7759

eredj majom longi,csinálj magadnak kistestvért.

Előzmény: Törölt nick (7758)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!