Benzemára jó hatással van, hogy nincs Ronaldo. A kérdés az, hogy ez előnyösebb-e a Real számára, vagy Ronaldo hiányával nagyobb lett a veszteség.

Benzemanak legalább 1 aranyozott lasztit visszaguríthatnának, most látszik mennyit asszisztált. Ő, Modrics, meg de Gea volt jó.

Avalast Creative Commons License 2019.12.17 0 0 89595

Olvashatod odaát a kommenteket, teljesen felesleges a feszkókeltés.

Előzmény: Törölt nick (89594)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.17 -2 1 89594

Ha innen nézzük... Még 1-2 nap, és az "ellenoldalon" már azt olvashatjuk majd, milyen könnyű sorsolást kapott megint a Real, Pérez ezt is megbundázta :-)

Előzmény: zico82 (89593)
zico82 Creative Commons License 2019.12.16 0 1 89593

Miért, mi a gond? Ennél a mostani Citynél nem sok könnyebb ellenfél volt a talonban. Persze így is kétesélyes, de egy Pool, Juve, Bayern ütősebb lett volna.

Előzmény: Krüger Frédi (89584)
Avalast Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89592

Ok, ez így elfogadható. Viszont személyeskedést kivonva a történetből, szerintem nem topikfüggő, hogy hol "hazudunk". A feszültségkeltést én sem adom, bár én se vagyok egy szent ezen a téren.

Előzmény: sailingman (89591)
sailingman Creative Commons License 2019.12.16 0 2 89591

Nem erről szó sincs, csak szerintem nem túl korrekt átjönni az ellen topicba és feszkót gerjeszteni egy hazugsággal. És amikor megkapja amit megérdemelt, akkor rohanni és védeni. Mert a saját oldatokon nyilván azt hazudik, amit akar. De ide mégis vendégébe jön.

És, hogy trógerság azt meg én tartom továbbra is, mert nyilván ott izgult a tévé előtt a jóember és pontosan látta, hogy a VAR miatt játszatta tovább a meccset a játékvezető. Részemről lezártam.

Előzmény: Avalast (89578)
doncike Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89590

Tudom, azért is írtam. Hogy nem a bírón múlt (jogos volt az extra hosszabbítás), sokkal inkább a Valencia balfaszkodta el.

Előzmény: Tompus999 (89589)
Tompus999 Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89589

láttam a meccset

Előzmény: doncike (89586)
Avalast Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89588

A többes számot indokold pls. (első két mondatod).

Előzmény: sissoko (89585)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89587

Elég béna volt de mögötte is kirúghatták volna még.

doncike Creative Commons License 2019.12.16 -1 0 89586

Ha nem hinnék a végsőkig a spanyol futball patyolattisztaságában, még azt is gondolhatnám, hogy Garay valami olyat rakhatott meg tipszmikszen, amihez kellett egy Real-gól.

Ha megnézed a gólpasszát, egészen szürreális: az ötösön belül maga mögé sarkazott.

Előzmény: Tompus999 (89581)
sissoko Creative Commons License 2019.12.16 0 1 89585

Nem értem mit kell itt picsognia néhány katalánynak. A meccset nem látták persze, de okoskodnak. Valencia szurkolóként mondom, h mi basztuk el. Farkasnorbisan lezárhattuk volna a meccset, de nem tettük. A bíró mondjuk egy farok volt, mert miatta kellett ráhúzni 1 percet a sárga lapos VAR-os faszsága miatt, de ettől még ki kellett volna védekezni azt a nyamvadt szögletet.

Krüger Frédi Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89584

Amúgy mi történt Perez-zel?

Kihűltek a golyók, mint a novoszibirszki laktanya külső őrségének a szolgálat végére?

Krüger Frédi Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89583

94:04-nél, persze

Előzmény: Krüger Frédi (89582)
Krüger Frédi Creative Commons License 2019.12.16 0 1 89582

Ilyenkor azt a tesztet tudom javasolni, hogy...

"...akkor most képzeld el, hogy 0:1-re áll a Barcelona, a 4 perc hosszabbításból legalább egy perc elmegy VAR-ozással, 93:04-nél kimegy a labda szögletre, Messi rohan a szöglezászlóhoz, de a bíró lefújja":)

Tompus999 Creative Commons License 2019.12.16 0 2 89581

Kétszer volt VAR a hosszabbításban, szerintem a reális az lett volna ha 96 percig vezeti a meccset. A Valncia hülye volt, képtelenek voltak egy kontrát rendesen végigvinni gólig, pedig megvolt a lehetőségük. A bírón semmi sem múlt.

doncike Creative Commons License 2019.12.16 0 2 89580

Nézzétek a jó oldalát: legalább megmoccant egy kicsit topik. ;-)

Előtte két hétig egy nyomorult hozzászólás sem jött...

Előzmény: sailingman (89577)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.16 -5 3 89579

Pont leszarom, hogy te erről mit gondolsz. ave én egy utolsó kis pöcs, egy gyökér senki ótvar a provokációival együtt. Most jött el az a pillanat, hogy elegem volt a kis szarjankóból és ez ki is jött belőlem. Na pá!

Előzmény: Avalast (89576)
Avalast Creative Commons License 2019.12.16 0 2 89578

Most ugye azt várod, hogy beleszálljak abba a meglehetősen meddőnek tűnő és semmilyen érdemi eredménnyel nem szolgáló vitába, mely arról (is) szól, hogy a 94<>95<>96.

Nem teszem, mert nem láttam a meccset, nem tudom reális volt-e a 4 vagy 5 vagy akármennyi perc hosszabbítás, így pedig elég nehéz állást foglalni.

Mekkora tróger? 96-ot írt, a valóság 95. Valószínű azért tróger, mert Barcás és Real topikba írt.

sailingman Creative Commons License 2019.12.16 -1 0 89577

Nyilván a stílus hagy némi kivetnivalót, de arról gondolom nincs mondanivalód, hogy ez a csökkent értelmű idejön belehazudik a topicba,

majd amikor szembesítik azzal, hogy mekkora tróger gyorsan elkullog.

Avalast Creative Commons License 2019.12.16 0 2 89576

Ezzel a stílussal viszont Te egészen biztos, hogy "sajátjaid" példaképévé válsz :).

Előzmény: Törölt nick (89575)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.16 -4 2 89575

Hülyegyerek, a hosszabbításban több mint fél percet állt a játék VAR-ozás miatt. A labda pontosan 94:04-nél ment ki szögletre.

Van még kérdés, vagy elhúzol a retkes jó édes anyádba te utolsó gyökér, hát a sajátjaidnak is vérciki vagy bazmeg :-)

Előzmény: ave én (89572)
Irisbus Creative Commons License 2019.12.16 0 0 89574

Nézted is a meccset, hogy miért tett rá még?

Előzmény: ave én (89570)
pepe_pepe Creative Commons License 2019.12.16 0 1 89573

Még sosem láttunk olyat, hogy egy támadást, vagy egy szögletet engedtek volna egy előre jelzett tájékoztató jellegű hosszabbítás miatt.

Javadra szóljon, közel másfél év után nem CR-ről írsz, báááár szerintem nem igazán engedtel el a témát.

ave én Creative Commons License 2019.12.15 0 0 89570

4 perc hosszabbítás volt jelezve, és a 96. percben volt a gól