tempel
2019.10.02
0 0
686
Sajnos, azt kell mondjam ilyen optikákkal nem lehet ilyen képet készíteni. A 600 mm nem tudom milyen fényerő, gondolom kb: f/8 kicsi a felbontás.
Biztosan fontos lenne egy legalább fókusz 3x, ez egy barlownak nevezett lencse ami nennyivel nyújtja a fókuszt. Itt azonban már fontos a követés is.
Egy bridge gép kicsi érzékelő mérete és objektívje nem erre van fejlesztve, még akkor sem, ha az ekvivalens fókusz 1200 mm.
Nincs fényerő és ami fontos a felbontás. :(
Előzmény: syssy48 (685)
syssy48
2019.10.01
0 1
685
Á, csak egy tükrös 600-zal, az első elviselhető lett, de kitöröltem, mert nem volt elég jó:) az utána következők még rosszabbak lettek. Persze még nagyítva sem hasonlítottak a tiédhez. Kuka.
Próbáltam egy sony bridge-gel is, de az meg nagyon maszatolt.
Előzmény: tempel (684)
tempel
2019.09.08
0 2
673
Köszönöm!
Ez egy frissebb szept. 5. A képen a Mare Serenitatis és a nagy kráterek pedig a Aristoteles és Eudoxus látható. stb..
Előzmény: NO HAB (672)
NO HAB
2019.07.17
0 0
663
Tegnap asszem hódfogyi volt.
Lekapta valaki ❓
Szép volt nagyon
tempel
2019.04.19
0 2
662
2019.04.16 kékórában a hold, és egy hold részlet a Mare Humorum és Gassendi vidékéről.
tempel
2019.02.17
0 1
659
A hold 2019.02.15. A Plato kráter és Sinus Iridium területe látható. Montes Recti Monter Jura Bianchini kráter stb.
400 db frame-ből.
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!