""...egyszerűen vissza kéne adni egy kicsit a Fradit azoknak, akié volt. Megalkotni, és megerősíteni a kötődést. nem marketinggel, nem akciókkal, mert ez nem arról szól. Egyszerűen hagyni kéne a fradistákat fradistának lenni"."
"Debrecenben és Fehérváron nem akarják felfogni, hogy semmi különös nem történt/történik, csak egyszerűen végére értünk a Gyűrűk Urának, az orkok, hobbitok, buzitündék meg a vidéki lakógödrök egyéb torzonborz népeinek az ideje lejárt, és a Király visszatért. " /Nem fog lefeküdni, James/
nem volt, bar hazafele elhuzott nehany rendorauto eleg sietosen mellettunk. A Ferenc-korutnal osszefutottam nehany zold haverommal, akik epp' megerkeztek a kulonmetroval, ok sem tudtak semmilyen rendbontasrol. Elkezdtek viccelodni, hogy jol elkialtjak magukat: Itt egy lila!(eleg sok zold allt a megalloban:o)).
Aztan megsem tettek:o))
Igen, jó dolog!!! Azóta semmi mást nem csinálok, mint térdepelek a sarokban a kukoricán és szórom a fejemre a hamut. Ja és még egy pszichiáterhez is bejelentkeztem, hátha még gyógyítható vagyok!!!
Az is igaz, hogy Lipcsei vagy Fülöp eléggé vehemensen játszott( Lipcsei inkább csak szabálytalanul) és akár ki is lehetett volna állítani őket, de ha a TOP 5 szabálytalanságokat nézem, akkor abban legalább három lila van!!!
en Tornyit nagyon nem szeretnem:Tornyinak eddig csak reszeredmenyei voltak, nem hiszem, hogy hosszu tavra lehetne vele tervezni.ezenkivul allitolag Ujpest drukker.
Ten Cate persze kesz csod, es o meg egy jo holland edzo... Dick Advocaat johetne azert:)