Lenne egy átalakított, infraszűrő nélküli Panasonic G6 gépem. Sajnos a német nyelv hiánya, illetve figyelmetlenség miatt vettem meg ebay-ről, de nekem egy normál gépre lenne szükségem, így megválnék a masinától. Doboz, nyakpánt, két akksi, egy normál és egy szivargyújtós töltő van hozzá. Maga a gép kifogástalanul üzemel, szép állapotban van. Adatlapomon találtok e-mail címet.
mivel a vaku full spektrumot nyomat es az IR zseblampa meg csak egy adott tartomanyt ez teljesen ertheto. :) Az infra zseblampa milyen hullamhosszu LEDet hasznal?
Narancs szurobol sem mindegy az ember milyet hasznal. A dragabbak altalaban long-pass szurok azaz kek fenyt abszolut nem engednek at, mig az olcsobbak altalaban csak szines uvegek...
at lehet alakitani de sok limitacioval fog jarni. Eloszor is nem erdemes full spectrumra alakitani live view nelkul mivel optikai keresovel a kulso filterezes nagyon korulmenyes. Megoldhato de csak akkor ha vannak olyan obijaid amiken jelolve van az infra. De komponalni ekkor is csak allvanyrol fogsz tudni, akkor meg mi ertelme az atalkitott gepnek? Masodszor ha infrara alakitod a gepet akkor se lesz tokeletes, manualis obival tudnod kell majd mennyivel huzd tovabb a fokuszt hogy a kep eles legyen, AFnel meg be kell kalibraltatni az AF-et infrara, amivel egy gond van... nem minden obinal ugyanakkora a fokusz eltolodas.
A helyedben en eladnam a D70s-t es vennek egy picit modernebb bridge gepet es azt alakittatnam at, vagy ha tudsz szerezz be egy Sony A3000-t erre a celra (szerintem a legolcsobb megoldas infrazashoz) es akkor ha vannak nikon uvegeid akkor azokat is fel tudod rakni ra.