Gondolok itt a Washingtoni egyezmény által védett, kipusztulás szélén álló szépséges állatokra! Na meg minden effelé sodródóra..
Remélem az unokáim még tudni fogják milyen is a tigris, az orrszarvú, stb.. és nem csak fotókról, múlt időben..
Akit érdekel a téma, szívesen látom itt..
Kis nyomozás is belefér.. az illegális állatkereskedelem elég nagy falat, nem árt minél több figyelő, aggódó, nyitvatartott szempár..
(certificate-ek az állatkereskedőknél stb..)