Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2001.08.13 0 0 topiknyitó
Gondolok itt a Washingtoni egyezmény által védett, kipusztulás szélén álló szépséges állatokra! Na meg minden effelé sodródóra..

Remélem az unokáim még tudni fogják milyen is a tigris, az orrszarvú, stb.. és nem csak fotókról, múlt időben..

Akit érdekel a téma, szívesen látom itt..
Kis nyomozás is belefér.. az illegális állatkereskedelem elég nagy falat, nem árt minél több figyelő, aggódó, nyitvatartott szempár..
(certificate-ek az állatkereskedőknél stb..)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!