Keresés

Részletes keresés

sziloka Creative Commons License 2005.07.20 0 0 698

Szia !

Köszi a hozzászólásodat. Amint írtam nem mindegy, hogy melyik céggel "paktálsz".

Milyen vesztesekre gondolsz?  Te milyen hálózatot építettél?

Egyébként amerikában az MLM hálózati értékesítést egyetemen tanítják. Szerintem

Magyarországon is elkelne egy alapszitű oktatás.

Előzmény: team5 (558)
bleroy Creative Commons License 2005.07.20 0 0 697
ha egy része hazudik akkor mind hazudik?? ettől butább hozzászólást még nem olvastam,,,,,  
buszjegy Creative Commons License 2005.07.20 0 0 696
Nahat... csak nem azt jelenti ez hogy egyszeruen hazudoznak a halozatos ugynokok? Ez teljesen hihetetlen... A gyemant uzlet is biztos tuti jo befektetes.  Egyebkent is az egesz vilag mlm rendszerben van szervezve.
Előzmény: Zottjoghurt (695)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.07.20 0 0 695

"SEMELYIK cég nem ad el alapanyagot. Majd bolond lenne. :-) A saját üzletét rontani? De azt sajnos nem tudják megakadályozni, hogy egyesek ilyesmire hivatkozzanak. Nincs nyílt reklám, csak szájról-szájra terjed a hír "bizalmasan". Mint minden MLM-ben."

ez valahogy ismerős a gyémántosoktól...:)

a végső csapás:

"En egeszen veletlenül annal a konszernnel dolgozom, akik a Gucci es Naomi Cambellt is gyartjak (A ceg a Cosmopoliten Cosmetics GmbH Köln anyavallalatanal a Wellanal), es egeszen pontosan tudom, hogy sem a formulat, sem alapanyagot nem adunk el csak kesz termeket. "

Előzmény: Otto Normalverbraucher (693)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.07.20 0 0 694

Márkás parfümök

egységes csomagolásban, egységes áron

Garantáltan eredeti illatok ! Garantáltan tartós illatok !

Kell ennél több? Minél nagyobb a betűméret, annál biztosabbak lehetünk benne, hogy tényleg márkás. Ez nem is volt kérdés számomra. Szerintem ugyanezeket lehet kapni a kimérős helyeken is.

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.07.20 0 0 693

Zott, ez is egy jó nagy humbug, lúzerekre és balekokra kihegyezve. :-))) Épp a múlt héten mutatta a feleségem, a NLC-n is nyomulnak, nem is egy topikban. Úgy látszik, ott engedékenyebbek a moderák...

http://www.noklapja.hu/forumkifejt.php?id=16&forumid=59712

Csak az egyetlen lényeges hozzászólást idézném belőle, bár nem élt meg túl hosszú életet a topik. :-)))

Tehát íme egy illatszakértővel folytatott levélváltás:

Kedves Dániel!!

Azzal a kérdéssel fordulok Hozzád, hogy lehet-e eredeti parfüm, nem a saját üvegébe?Van egy honlap amit szeretném ha megnéznél, és leírnád a véleményed, mert elég bizalmatlan vagyok. www. xxxxxxxxx -  írtam egy mailt már az adott címre, hogy hogy hogy nem a saját üvegükbe van. . tényleg eredetiek-e. . stb. erre az válaszolta(na erre vagyok kiváncsi hogy lehet-e) azért adja ilyen olcsón, mert:

1. nem saját üveg---ok.

2. mert "hordószámra" veszik meg (pl. Chanel-től) nagytételben, és ezt adják el ebben az egyenforma üvegekeben. . .
Csak beszélgetésképpen megkérdeztem aput, hogy szerinte. . és teljesen kizártnak tartja hogy egy világmárka, (gucci, diorstb. ) ilyet csinaljon, hogy literre eladja a saját parfümjét hogy másik üvegbe eladják://

3. hogy több emberhez el tudjon jutni a kedvenc márkás parfümje, anélkül hogy 10-15e forintot költene. .

mi a véleményed?

----------------------

Kedves xxxxx

Örülök, hogy újra írtál, és annak különösen, hogy erről írtál.

Ez az egész kamu, ilyen nincs. Végigmegyek a pontokon:

1. ) Egy parfümhöz minden hozzátartozik: az illat, az üveg, a doboz, a név. Ha csak a doboz hiányzik, már akkor sem lehetne eladni a parfümöt az eredeti áron.

2. ) A parfümházak, és ezáltal a nagy cégek által megbízott forgalmazók a komplett terméken kívül nem adnak el semmiféle részterméket, tehát nem adnak el külön illatot és külön üveget. Ilyen alapon Te is felhívhatnád a Chanel-t, hogy szeretnél egy "hordót" a legutóbbi parfümből. Viccesen hangzik, nem? A helyzet bonyolultabb, mint amilyennek látszik, mert a legtöbb parfümház (a Chanel amúgy pont kivétel) nem maga állítja elő az illatot. Tehát ezt nem úgy kell elképzelni, hogy például a Gucci egyik épületében Olaszországban "hordókban" állnak az illatok, hanem külön laboratóriumokban fejlesztik ki a formulákat.

3. ) Ez a válasz tetszik a legjobban, mert az általa leírtak alapján a nagy parfümházak mintegy jótékonysági intézményként működhetnének, hogy mindenki tudja a kedvenc parfümjét használni olcsón.

Előzmény: Zottjoghurt (674)
msmks Creative Commons License 2005.07.20 0 0 692
dicsekszünk, vádaskodunk? ez megérne egy moderálást. ;)
Előzmény: gma (691)
gma Creative Commons License 2005.07.19 0 0 691
Ja azt elfelejtettem írni, hogy egyelőre programozó és rendszergazda vagyok főállásban, ugatom kicsit a témát...
Viszont Ti továbbra is csak a gúnyolódáshoz értetek, ez nagyon jellemző.
Kicsit itt is hagyom a társaságot.
Visszatérhettek a szcientológusokhoz, az a Ti szintetek :D
Előzmény: Törölt nick (689)
buszjegy Creative Commons License 2005.07.19 0 0 690

Probalkozz meg visszaolvasni...

keresd egy olyan ugynok hozzaszolasait aki szereti elfelejteni hogy orrba - szajba reklamozza az uzletet. Ha megtalaltad, keresd ki azt a hozzaszolasat amiben azt allitja hogy 75EUR ert komplett vallalkozast lehet inditani az o halozatos ugynokolesi rendszereben. 

Előzmény: team5 (686)
riezae Creative Commons License 2005.07.19 0 0 688

A jogi egyetemmel nem vonnék párhuzamot, az azért kicsit erős és sántít is.

De mondjuk vegyünk egy magániskolát, ahol a tanárok és a szakmai vezetés között osztják szét a nyereséget. A diákok - többnyire, mert más iskolákba nem vették fel Őket - beiratkoznak, de mondjuk menet közben egy részük rájön, hogy sokba is kerül, meg a végzettségük sem erkölcsi, sem szakmai szempontból nem lesz számukra megfelelő. Ezért, hogy több pénzt ne öljenek bele, más tanulmányok után néznek. Természetesen ez a tanároknak, vezetőknek és mondjuk néhány olyan diáknak, akik "későn érő típusok", nem fog tetszeni. Továbbra is hirdetik, hogy ez egy fantasztikus intézmény, micsoda lehetőség és hogy gyáva, buta, tudatlan mindenki, aki ezzel nem szeretne élni.

Valójában az járt jól, aki be sem iratkozott.

Ezt mint tanár és szakmai vezető mondom.

Előzmény: jay_75 (685)
team5 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 687
A szívemből szóltál.
Előzmény: jay_75 (685)
team5 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 686

Miben is?

Szerintem, csak valamit nem értesz gyagyácskám.

Előzmény: buszjegy (684)
jay_75 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 685

hihetetlennek tartom tényleg, hogy olyan emberk irnak itt (bizonyára van kivétel, nem inge ne vegye magára) akik saját sikertelenségüket etalonnak veszik.

kicsit olyan valóban mintha a jogi karról kibukott emberek azt hirdetnék, bele se vágj a jog megtanulhatatlan, teljes mértékben értelmetlen.

egy darabig kacagtat, de egy idő után már nem unalmas, hanem gyomorforgató az értetlenség, hogy van aki mégis elvézgi? és jogász lesz, meg ügyvéd.

de akkor nagyot legyint a többség és azt mondja, hogy 'áh, csak egy két végzős lesz gazdag belőle' a több simán csak megél. nekem annál jóval több kéne, bár mostsem élek meg rendesen, inkább ide le is irom, arra az egyetemre más már ne is jelentkezzel, fölsöleges, 3man már ügyvédek ők jól keresnek a piacot letarolták. másnak nincs esélye :-)))))

buszjegy Creative Commons License 2005.07.19 0 0 684

Kedves team5,  ha meg nem fogtad volna par hozzaszolassal alabb meg az is kiderult hogy egyertelmuen hazudsz

Előzmény: team5 (683)
team5 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 683

Nem az én emlékezetem lyukas, hanem Te nem értesz magyarul!

Neked mindent többször el kell mondani, hogy egyszer megértsd?! A 396- ban bene van:

"Nem reklámozom orrba- szájba, hanem egyszer beírtam ide- oda."

"tobb mint 10 topikban nyomod a ceged reklamjat illetve meg kulon topikokat is nyitottal erre a celra."

Ha még midig nem értetted volna meg korábbi válaszom- egyszer beírtam több helyre! Azóta még a nevét sem írtam le szinte. Akkor mi a reklám "nagytudású".

Ha nyomnám a reklámot- folyamatosan azt hirdetném.

Csak a baromságaitokat és szűklátókörűségeteket próbálom kinyitni, mert a ló sem tudja levenni egyedül a szemellenzőjét. 

Előzmény: buszjegy (677)
buszjegy Creative Commons License 2005.07.19 0 0 682
Az meginkabb sajnalatos hogy az itt eszt oszto halozatos ugynokoknek nem tunt fel hogy ez a hazugsag itt is megjelent az egyik onreklamozo ugynoktol... a "jolkepzett tapasztalt szakemberek" tulzottan el voltak foglalva az ugynokoskodes es egymas dicsergetesevel :)
Előzmény: gma (679)
gma Creative Commons License 2005.07.19 0 0 681
Igen, ezekről a termékekről van szó.
Van, aki így weboldalon keresztül vár a csodára, én inkább p2p építem a hálózatot :D
Igaz az én csoportomnak is van weboldala, de csak azért, hogy legyen mit ráírni a névjegykártyára, hogy legyen információja az embereknek. Egyébként megnézheted a miénket is, a szokott helyen megtalálod, ha akarod.

Üdv,
gma

Apropó p2p: tudtátok, hogy a bittorrent protokol és a fájlmegosztó programok az mlm mintájára vannak kitalálva? :D Pont ugyanúgy működik technikailag, csak nyilván pénz nem jár utána.
Előzmény: Zottjoghurt (674)
gma Creative Commons License 2005.07.19 0 0 680
Ok, rendben. Bár tulképpen nekem ennyi is elég, ez is válasz.

Üdv,
gma
Előzmény: msmks (671)
gma Creative Commons License 2005.07.19 0 0 679
Igen, sajnos ez igaz. Itt aki a tényeket elhallgatja egy jelentkezőtől, az hazudik. És ez meg is bosszulja magát.
Előzmény: buszjegy (678)
buszjegy Creative Commons License 2005.07.19 0 0 678

"van-e munkáltatói járulék"
Ez attól függ, milyen vállalkozói formában végzed a nem bolti jellegű kiskereskedelemnek nevezett tevékenységi körödet.

"tb"
Igen, kell fizetni, természetesen, vállalkozásfüggő ez is.

"nyugdíj"
Dettó.

"jár-e táppénz"
Szintén.

Erdekes modon a halozatszervezo ugynokok folyamatosan azt allitjak hogy a balek a kezdocsomaggal kesz vallakozast kap... a fenti pontok mutatjak hogy ezek az ugynokok hazudnak.   

Előzmény: gma (664)
buszjegy Creative Commons License 2005.07.19 0 0 677
Asszem a te emlekezeted kisse lukas, vagy a halozatos ugynokoktol  megszokott modon rugalmasan kezeled a tenyeket... tobb mint 10 topikban nyomod a ceged reklamjat illetve meg kulon topikokat is nyitottal erre a celra.   
Előzmény: team5 (660)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.07.19 0 0 676

a sikeres gúlajáték titka: (nem én találtam ki...:))

A SIKER TITKA A SZPONZORÁLÁS,
ÉS A SZPONZORÁLÁS KULCSA, A KEZDŐKÉSZLET

bleroy Creative Commons License 2005.07.19 0 0 675

szia

köszönöm a válaszod..........

Előzmény: riezae (673)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.07.19 0 0 674

A parfümös meg pont nem így.

Melyik ez a parfümös, szerintem még nem ismerjük...

Talán ez? (Ez megint jól alátesz az AW-nak.)

http://parfum.biolap.hu/index.html

Előzmény: gma (664)
riezae Creative Commons License 2005.07.19 0 0 673

Szia,

Nincs titok, hárombetűs, a legnagyobb forgalmú hálózat.

Manager-i szint három hónap alatt.

Bónusz:

1. hónap 60.000

2. hónap 156.000

3. hónap 360.000

4. hónap 554.000

Üdvözlettel

Előzmény: bleroy (672)
bleroy Creative Commons License 2005.07.19 0 0 672

szia

nekem válaszolnál  ezekre: 

melyik mlm-ben voltál, mit értél el és mennyit kerestél.

engem érdekel, de komolyan. nem kötözködés, csak kiváncsiság

elöre is köszönöm

tisztelettel

bleroy

Előzmény: riezae (666)
msmks Creative Commons License 2005.07.19 0 0 671
megsértésed nélkül csak nehezen megy, és nem szeretem leírás után átfogalmazgatni a mondókámat. ígérem hogy fogok válaszolni csak most nem éppen abban a kedvemben vagyok.
Előzmény: gma (669)
gma Creative Commons License 2005.07.18 0 0 670
Azt nem tudtuk meg, hogy sikerült e a végén visszaállítani a családi békét. Remélem igen és nem egy másik családod van azóta.
Előzmény: riezae (667)
gma Creative Commons License 2005.07.18 0 0 669
Esetleg ha reflektálnál, kösz szépen.
Előzmény: msmks (668)
msmks Creative Commons License 2005.07.18 0 0 668
igazad van.
Előzmény: riezae (667)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!