nincskegyelem84 Creative Commons License 2024.04.14 -7 3 260948

Mennyire igazad van! Mínuszolókat egyáltalán nem értem,biztos bennfentesek!

Ebben az évben 1 értékelhető meccsünk van a ZTE elleni!

Jó lenne már ha valaki észrevenné hogy a győzelmeink is inkább mák szagúak,mint tudatosak.

A foci egy élménysport,kimegy több ezer ember és a hazai meccseken is ezt a szégyenteljes szart látja,persze magyarázkodás mindig van.

Azt hogy nem veszi észre senki azt sem hogy ez egy nem jó edző,nem tud váratlant húzni,nem szereti a támadófocit és részemről már régen megbukott. ( igen akkor is szidom amikor "véletlen" nyer a csapat )

Régen annyi erényünk volt legalább hogy a hazai meccseket megnyertük de már itt is imádkozni kell.

A keret amúgy szerintem harmatgyenge,bár ez az én véleményem.

Előzmény: kolera4 (260946)
kolera4 Creative Commons License 2024.04.14 -4 4 260947

Így látom én.

Ekkora szar undorító focit amit produkálunk,rég láttam.

Nem is lenne bajom,ha ez egy gyenge keret lenne,de nem az. Ha már passzolgatós játék,miért Lagator kezd Romanchuk helyett,mikor klasszis különbség van köztük passzok terén. Romanchuk tud beindulni ,cselezni stb

Ideális idő,jó pálya ( a kicsi gyors!! passzokhoz),sok néző.  ÉS.....

Úgy kezdődik egy hazai meccs,hogy neki állunk a kezdő kör körül passzolgatni,meg hátra.

Mintha valami edzés lenne.....semmi tempó,lendület,látszata se annak,hogy ez itt hazai pálya. Mintha unná a csapat focizni kell.

Ha már egy meggyengült Kecskemétnek nem tudunk neki rontani..régen rossz.

Az első 5 percben 23 hátrapasszunk volt!!!!! 5 perc alatt. Ki a fasz tudja ezt élvezni?

Mit látott ez a fasz edző? Milyen jól meccsről beszél? Kurva nagy a baj,ha ő ezt élvezte és tetszett neki az első félidő. Nemzetközi kupába ezzel a pancser edzővel semmi keresni valónk nincs. Újabb 4-5 gólos zakó lesz az első kicsit erősebb csapat ellen.

Amit meg másodjára elővett sajtótájékoztatón,hogy ez a magyar foci,meg ez jellemző,bármi lehet bármi.

Naa de a lényeg 1-0,kiváncsi vagyok ha ez 0-1 akkor mit mondott volna.

kolera4 Creative Commons License 2024.04.14 -10 3 260946

Srdjan Blagojevic (DVSC): Újabb érthetetlen hazai meccs. Nem láttam a tüzet a játékosokban,inkább nézett úgy ki a meccs ,mint egy edzőmeccs.

Sajnálom a kilátogató szurkolóinkat és elnézést kérek a játékosok nevében is. Felkészültünk rá az ellenfél lehet alkalmaz letámadást,ezt gyakoroljuk edzésen hogy hogyan hozzuk ki,hogyan szerezzünk előnyt a középpályán. Nem kaptunk erős letámadást,de így is zavarba hoztak minket.

Nem azt kértem a csapatomtól,hogy a meccs első(((!!) percében az ellenfél térfeléről hazaadják és már akkor kellemetlen helyzetbe kerüljön a kapusunk.

Hazai pályán ennél jóval erősebb tempót kérek,több futást és az helyezzük nyomás alá az ellenfelet. Megengedhetetlen,hogy nem tudunk egy helyzetet se felmutatni....

Sajnos ez jellemezte az első félidőt is,unalmas passzolgatások,rengeteg hátrapassz. Én majdnem a kispad körül elaludtam,gondolom a tévé előtti szurkolók is. Volt egy megpattanó Dzsudzsák lövésünk,de amúgy fogalmunk nem volt,hogy fogunk helyzetbe kerülni.

Én is csak ott álltam a padnál és néztem mi fog történni,sokadjára nem tudok mit kitalálni arra helyzetbe kerüljünk. Mondjuk engem inkább az érdekel a mezőnybe nálunk legyen és ha már 59% nálunk a labda elégedett tudok lenni. Ez az amit én látni akarok,ez a fontos.

A második félidő még kiábrándítóbb volt,csak a kapusunkon és a szerencsén múlt nem kaptunk gólt.

A szerencsés 11-essel és bekkeléssel végül kihúztuk és nyertünk.

A következő héten fogadkozások helyett,elfogok beszélgetni a játékosokkal,hogy érezzék át a magyar emberek többsége reggel 5kor ébred és tized ennyi pénzért dolgozik 8-10 órákat. Ők meg 1 milliós órákban,több miliós kocsikkal élvezik az életet,ha ez nem motiváció számukra akkor mi?

ÉS A VALÓSÁG:

Srdjan Blagojevic (DVSC): Az első játékrészben jól(!!!!!!!!!!!!)játszottunk, birtokoltuk a labdát és könnyen tudtunk tereket is nyitni, eljutottunk a támadóharmadig, csak hiányoztak az utolsó passzok. A második félidőben már idegesebb lett a játékunk és káoszt láthattunk, ezt nem szeretem, de a legfontosabb, hogy megvan a győzelem.

Akkor élvezd még tovább ezt az élvezhetetlen szart. Az a magyarázkodás, hogy ilyenek a magyar bajnokik,ez van,minden van a pályán és bármi lehet....ilyet egy edzőtől hallani sajtótájékoztatón ,nevetséges.

Azok a fránya utolsó passzok,mintha csak azon múlt volna. 0 komoly helyzet,egy kapuralövéssel az első félidőben ,hogy lehet ilyet mondani. Az eszem megáll.

Úgy állítja be mintha záporoztak volna a támadásaink,mintha nyomás alatt lett volna a Kecsó egymás után és csak az az utolsó passz,minden ezen múlt ,persze hogyne......hazug geci

OnlyLoki Creative Commons License 2024.04.14 0 3 260945

Tegnap újfent bebizonyosodott, hogy támadásban képtelenek vagyunk értékelhetőt nyújtani. Úgy győztünk egy tizenegyessel, hogy alig volt kialakított helyzetünk. Akárcsak az MTK ellen, csak most a Kecskemét nem kapott vérszagot, hogy itt akár győzhetnek is.

Sheverush Creative Commons License 2024.04.13 -1 3 260944

Szuho progresszív passzainak száma tényleg Belényesi szabályos megmozdulásainak számával vetekedett.

Én amúgy  látom a jövőt benne, meglennének a képességei a Blago passzjátékához, kellene is a csapatba mint egy falat kenyér, de kb egy ujjamon meg tudom számolni, hányszor passzolt előre. A fején is látszott, amikor lejött, hogy valami nagyon nem OK arrafelé.

Három pont megvolt, gratula, de amit láttunk, felejtsük el.

Ez a kecskemét meg egy ritka nagy favágó banda. Jó húzás volt behozni Romanchukot, számítani lehetett rá, hogy elkezdenek felívelgetni, és ráadásul meg is tettük nekik a szívességet, hogy behúzódtunk a térfelünk közepére. Átrúghatták volna a teljes csapatunkat, de megúsztuk, alig párszor íveltek fel, ki tudja miért. Ojediran nélkül a középpályás védekezésünk jóval, hogymondjam,  távolságtartóbb lett.

A kontráink meg... Semmi gyilkos ösztön.

Előzmény: pippolinó (260929)