Maholnap a legtöbb utcai kamera esik egy lakosra nálunk.
Ha véletlenül megteheted, h elmész egy welneszhétvégére listára kerülsz.
A rendőr az utcán kamerába mondatja ki vagy, majd se szó se beszéd kapsz egy csekket, megbüntettek vmiért, amit lehet el se követtél.
A nemzeti konzultációs levelet már nem minden állampolgár postaládájába hozza a postás, csak aki visszaküldte az elsőt, a másodikat, a harmadikat ...
Jo pár hete ment itt az okoskodás, h a politika családokat, barátokat, szomszedokat állít szembe egymással (persze a kbsztt trollok azonnal kamunak hazugságnak tartották ezt!), miközben az emberfia ezt a saját szemével látja.
Ez az írás 1/1-ben ül.
viktorviktor az emberek félelmére játszik ma már!!!