Keresés

Részletes keresés

halottcash Creative Commons License 2019.01.28 -1 0 336

Merre, hová is tartunk valójában?

Maholnap a legtöbb utcai kamera esik egy lakosra nálunk.

Ha véletlenül megteheted, h elmész egy welneszhétvégére listára kerülsz.

A rendőr az utcán kamerába mondatja ki vagy, majd se szó se beszéd kapsz egy csekket, megbüntettek vmiért, amit lehet el se követtél.

A nemzeti konzultációs levelet már nem minden állampolgár postaládájába hozza a postás, csak aki visszaküldte az elsőt, a másodikat, a harmadikat ...

Jo pár hete ment itt az okoskodás, h a politika családokat, barátokat, szomszedokat állít szembe egymással (persze a kbsztt trollok azonnal kamunak hazugságnak tartották ezt!), miközben az emberfia ezt a saját szemével látja.

 

Ez az írás 1/1-ben ül.

viktorviktor az emberek félelmére játszik ma már!!!

 

 

https://24.hu/belfold/2019/01/27/karafiath-orsolya-ebben-kozos-simicska-es-sargentini/?fbclid=IwAR28Msxr-18DOFkmkmVvBuhemgC5A1F7ZItOmmJPEKGVIHvOl9XhPiARFpE

halottcash Creative Commons License 2019.01.26 0 0 335

Úgy elképzelem, h az itteni trollhadsereg  Ludas Matyit olvasgat ...

Előzmény: panthera nera (334)
panthera nera Creative Commons License 2019.01.26 0 0 334

ne legyenek, 444, 888, magyar idők, pesti srácok 24hu és egyébb fityiszes és liberált propaganda lapokat értelmes ember meg se nyitja

 

 

Előzmény: halottcash (333)
halottcash Creative Commons License 2019.01.26 0 0 333

Nincsenek túlzozz illúzióim, h a májkrémesek megértik, de azért megér pár perc olvasgatást.

 

 

https://444.hu/2019/01/26/videoteka-egyre-lejjebb-es-lejjebb-csuszunk?fbclid=IwAR1u6YgKsk7XGGmHvnetCxjFm5QOaT-wdN2v8kGLsT5OuQeo6QDWX3c9gj4

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.26 -2 1 332

Ja, és ezek akarnak kormányra kerülni!!!!! Én is sírok már a röhögéstől:DDDDD Elképzeltem a minisztereket.....mmmmmmuhhahahhhaa

Előzmény: analuanalu (331)
analuanalu Creative Commons License 2019.01.25 0 0 331

A "hiteles"  tv2 híradóban most:közölte a tűzfal csoport blog ...

 

Komolyan mondom, már röhögni se lehet ezeken.

Tragikus.

Alf,a hím Creative Commons License 2019.01.25 0 0 330

Korábban kellett volna.

Előzmény: halottcash (329)
halottcash Creative Commons License 2019.01.25 0 0 329

Amikor szembe jön a valóság.

Amikor vannak meg olyanok, akik nem a féldakota f....n edződnek, és képesek letenni vmit az asztalra a seggnyaláson kívül is.

 

 

https://civilhetes.net/lemondott-a-tiszteletbeli-norvegiai-magyar-konzul-mert-elege-van-a-kormany-politikajabol?fbclid=IwAR0UlW7TZNHVKRCK08QTJea4RR0UiTQsH3wbZY_PARNFLeGCA8CRjXGPUAY

nooormális. ? Creative Commons License 2019.01.24 0 0 328

10

Előzmény: halottcash (327)
halottcash Creative Commons License 2019.01.24 0 0 327

Minta sánta kutyát ...

 

 

https://24.hu/belfold/2019/01/24/honvedkorhaz-burany-bela-level-zacher-gabor/?fbclid=IwAR10S9ZREiBOTdnv9waD2jOsXfb79sIoQ4SZcgrSeaWl8529uarPqBUME6s

 

 

Azért szép világ a fideszes, mert tényleg képesek egy újabb lépcsőfokot hazudni magukat lefelé.

rezsisziszi ilyenkor hová szokott tűnni?

 

 

Vastaps!

Virágot az öltözőbe.

halottcash Creative Commons License 2019.01.23 0 0 326

Szanaszét szaggassuk az instrángot.

Maholnap beelőzzük a sógorokat.

Az 1 m2-re eső stadionok száma nálunk a legmagasabb a világon.

Olyan mértekben szaporodik a magyar, h alig győzzük külföldre migráncskolni a gyerekeineket, h ne teljen meg az ország ...

Borsodban a kocsmákban a jóemberek csak 20 ezressel.fizetnek, mert csak úgy foly kifele a spejzből a zsé.

 

 

https://444.hu/2019/01/23/romania-es-szlovenia-is-megelozte-magyarorszagot-az-innovativ-orszagok-rangsoraban?fbclid=IwAR1Kz3VG_pidLqrgNfC173Q1nVThUtLSy3vxcMzGhS2t0SpmbDPSlo4qJpc

 

 

JA, NEM IS ...

halottcash Creative Commons License 2019.01.23 0 0 325
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2019.01.22 -6 0 324

Pláne amikor az usa mindenkit lehallgatott!!!!!!

Előzmény: A pupák pék pókja (321)
halottcash Creative Commons License 2019.01.22 0 0 323
samárköhögés Creative Commons License 2019.01.21 0 0 322

Ööööö, higy is volt Vonával, a gyerekével, az asszonyával?

Önmegfigyelte magát?

 

 

Másfelől, miért is van szükség katalogizalni a népet?

 

És a kettőnek mi köze egymáshoz??

Előzmény: A pupák pék pókja (321)
A pupák pék pókja Creative Commons License 2019.01.21 -1 0 321

Nem értelek bennetetket...

 

Az , hogy ti drónokkal figyeltettek magyar politikusokat  az ok, de hogy a kormány kormány rendes nyilvántartást akar, az már probléma?

 

 

Előzmény: Dagggobert-bácsi (320)
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.01.21 0 0 320
panthera nera Creative Commons License 2019.01.21 0 0 319
Előzmény: drótbólhajlítottFoxiMaxi (317)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.21 0 0 318
drótbólhajlítottFoxiMaxi Creative Commons License 2019.01.20 -2 0 317

tankokat? minek, annak a pár száz lézengő gecinek ? vízágyút nekik, osz't szaladhatnak haza.

Előzmény: sikiccsá (308)
Régikarak Creative Commons License 2019.01.20 0 0 316

Teszünk mi ilyent veletek? Még véletlenül sem vetemedünk rá!

Előzmény: Törölt nick (315)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 0 0 315

Trolloknál logikát, agyat ne feltetelezz!!

Előzmény: Torlonia (314)
Torlonia Creative Commons License 2019.01.20 0 1 314

A multkor az volt a panasz, h a baloldal agressziven támad. Most az ellenkezője? Szedd össze gondolataidat.

Előzmény: vásárhelyi lendület (311)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.19 -2 0 313

Ja, O1G:DDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (312)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.19 0 0 312

..., mint a gyerekek ...

Előzmény: vásárhelyi lendület (311)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.19 0 0 311

A baloldal ha meglát egy páncélost, egyből ajvékolni kezd, hogy megfélemlítik. A jobboldal meg elköti a tankot, beindítja, és jót játszik vele:)))

Előzmény: sikiccsá (308)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.19 -3 0 310

2019 a változás éve,

A liberális € vége:))))))

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.19 0 0 309

Ez a világ mikor következik be nálunk is?

Vagy már itt tartunk, csak még nem tudunk róla?

 

 

https://index.hu/sport/kosarlabda/2019/01/18/nba-torokorszag-puccskiserlet-recep-tayyip-erdogan-enes-kanter-new-york-knicks/

sikiccsá Creative Commons License 2019.01.10 0 0 308

Úgy elképzelem magam előtt, amikor kivezénylik a vadiúj német tankokat a Kossuthra ...

Nem erődemonstrálni. Dehogyis.

Hogy az érdeklődő tömeg megismerhesse a technikát.

szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2019.01.09 0 0 307

Addig féllábon is kibírjuk!

Előzmény: Ugrik.Borbála (299)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!