|
|
|
|
panthera nera
2018.12.21
|
|
-1 1
4
|
A "megsértődés" az nem politikai kategória.
Amennyiben a bennmaradás hasznos éls lrdeke az országnak akkor bennmarad, ha nem akkor vagy szétesik az unio vagy kilép.
Ezt nektek meg kell szavaznotok.
Ha megszavazzátok akkor ,kiléptek, ha nem akkor nem.
|
Előzmény: Törölt nick (-)
|
panthera nera
2018.12.21
|
|
-2 1
3
|
Mert? Tudsz keresni topikokra?
Én most már nem.
Ez sajnos ezsel jár, a fellelhetetlen topikokkal párhuzamosakat nyitunk.
Vannak ökörkék, akik ez miat ostobázzák a forumtársakat.
Ne kövesd őket, hanem inkább nyomd a szarba a fejüket, mert ezt érdemlik.
|
Előzmény: The Lazy SwordFish (2)
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|