Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -2 1 7

Vmi azt súgja, h tavaszra ez a kérdés felerősödik majd, ámbátor ennyi német ótógyárral a kerítésen belül kissé nehézkes lenne kiugrani ...

Előzmény: panthera nera (4)
díplómáss Creative Commons License 2018.12.21 -1 1 6

google-el is lehet fórum topikot keresni és jobb mint a kereső

Előzmény: panthera nera (3)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -2 1 5

Jól megfogtad a lényeget (ismét).

beeeee

Előzmény: The Lazy SwordFish (2)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.21 -1 1 4

A "megsértődés" az nem politikai kategória. 

 

Amennyiben a bennmaradás hasznos éls lrdeke az országnak akkor bennmarad, ha nem akkor vagy szétesik az unio vagy kilép.

 

Ezt nektek meg kell szavaznotok.

 

Ha megszavazzátok akkor ,kiléptek, ha nem akkor nem. 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (-)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.21 -2 1 3

Mert? Tudsz keresni topikokra?

 

Én most már nem.

 

Ez sajnos ezsel jár, a fellelhetetlen topikokkal párhuzamosakat nyitunk.

 

 

Vannak ökörkék, akik ez miat ostobázzák a forumtársakat.

 

Ne kövesd őket, hanem inkább nyomd a szarba a fejüket, mert ezt érdemlik.

 

 

 

 

Előzmény: The Lazy SwordFish (2)
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2018.12.21 -4 3 2

Ostoballer, van már vagy 6 topik ebben a témában te meg nyitottál egy h0tediket

díplómáss Creative Commons License 2018.12.21 -2 1 1

szerintem ez a rabszolga-törvény is azért kell neki, hogy a magyarok megutálják a nyugati multikat... a munkadójukat :)

zseni ez a habony :) 

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -7 1 0

0

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -3 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!